Galata Kulesi Haberleri

Galata Kulesi haber, Galata Kulesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Galata Kulesi - 13.12.2016
Galata Kulesi Kırmızı Beyaza Büründü
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Galata Kulesi'nden görüntüler Süleymaniye'den görüntüler Sultanahmet'ten görüntüler Topkapı Sarayı'ndan görüntüler Kız Kulesi'nden görüntüler İSTANBUL - İstanbul'daki terör saldırısına tepki için Galata Kulesi'ne Türk bayrağı yansıtılmaya devam etti.
Galata Kulesi - 09.12.2016
Dünya Mutfağının Yıldızları Beyoğlu'nda Buluştu
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, dünya mutfağının ünlü ustaları ve önemli gastronomi yazarları ile Galata Kulesi’nde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.
Galata Kulesi - 26.11.2016
İş Bankası'ndan "Kadına Yönelik Şiddete Karşı Birleşin" Kampanyasına Destek
Uygulama kapsamında İstanbul'da Kız Kulesi, Galata Kulesi, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Hidiv Kasrı ve Beyazıt Kulesi gibi sembol yapılar da turuncu renkle ışıklandırılacak.
Galata Kulesi - 25.11.2016
İstanbul'un Sembolleri Kadına Yönelik Şiddete Karşı Turuncuya Büründü
15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Kız Kulesi, Galata Kulesi gibi İstanbul'un sembol eserleri Birleşmiş Milletler (BM) tarafından hayata geçirilen "Kadına Yönelik Şiddete Karşı Birleşin" kampanyası kapsamında turuncuya büründü.
Galata Kulesi - 18.11.2016
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
Beyoğlu'nda, Gümüşsuyu Mahallesi, İnönü Caddesi, Prof. Dr. Bedri· Karafaki·oğlu Caddesi ve civarında 09.00-13.00 saatleri arasında, Hüseyi·nağa Mahallesi, Balo Sokak ve civarında 11.00-14.00 saatleri arasında, Bereketzade Mahallesi, Bereketzade Medresesi· Sokak, Bereketzade Cami·i· Sokak, Büyük Hendek Caddesi, Camekan Sokak, Felek Sokak, Galata Kulesi· Sokak, Fırçacı Sokak, Gali·p Dede Caddesi, Hacı Ali· Sokak, Horoz Sokak, Kule Çıkmazı Sokak, Lakerdacı Sokak, Laleli· Çeşme Sokak, Portakal Sokak, Şai·r Eşref Paşa Sokak, Şi·mşi·r Sokak, Hacımi·mi· Mahallesi, Kemeraltı Caddesi, Müeyyetzade Mahallesi, Alageyi·k Sokak, Ali· Hoca Aralığı Sokak, Gali·p Dede Caddesi, Lüleci· Hendek Caddesi, Serdar-ı Ekrem Caddesi, Tatar Beyi· Sokak, Yüksek Kaldırım Caddesi, Yüksek Kaldırım Çıkmazı Sokak, Zürafa Sokak, Şahkulu Mahallesi, Balkon Çıkmazı Sokak, Büyük Hendek Caddesi, Gali·p Dede Caddesi, İlk Beledi·ye Caddesi, Küçük Hendek Caddesi, Serdar-ı Ekrem Caddesi, Şahkapısı Sokak, Tımarcı Sokak, Yörük Çıkmazı Sokak ve civarında 13.
Galata Kulesi - 29.10.2016
Bakan Çelik: Expo Bitiyor Ama Kapanmayacak (2)
EN İYİ İL BAHÇESİ İSTANBUL Türkiye'nin ilk Expo'sunda 'en iyi il bahçesi' kategorisinde birincilik ödülü İstanbul'a verildi. Kız Kulesi'nden laleye, Galata Kulesi'nden İstanbul Boğazı'na birçok simgeyle dikkati çeken İstanbul bahçesi, en iyi il bahçesi olmayı başardı.
Galata Kulesi - 02.10.2016
Teksan'dan 120'den Fazla Ülkeye Jeneratör İhracatı
"Tayland hastane sektöründe bir numarayız" Jeneratörlerinin Türkiye'de ve dünyanın birçok yerinde kullanıldığını belirten Başeğmezler, "Topkapı Sarayı, Kız Kulesi, Galata Kulesi, Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi gibi yapıların jeneratörleri bizde.
Galata Kulesi - 30.09.2016
Biz İkimiz 20.bölüm "Akraba Gezmesi"
20.Bölüm "Akraba gezmesi" Arda,Ceren ve arkadaşları bahçede Arda'nın uçağıyla oynamaktadırlar.Tam o sırada küçük bi kuş gelir konar yere,zor uçmaktadır yavru olduğu için.Arda'nın arkadaşı Galata Kulesi'nde ki kuşlardan bahseder ve Arda ile Ceren çok heyecanlanır.
Galata Kulesi - 26.09.2016
Micov: "Şampiyonluğu Kovalayan Bir Takım Olacağız"
"İstanbul'da olduğum için mutluyum" Son olarak yaptırdığı 'Galata Kulesi' dövmesine de değinen başarılı oyuncu, "Benim için çok özel bir şeydi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Galata Kulesi Haberleri | Galata Kulesi Haber - Haberler - Sayfa 5 - Galata Kulesi haberleri, son dakika galata kulesi haber ve gelişmeleri burada. Eğitim Kartlarını Teknolojiyle Buluşturdu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.09.2021 03:43:59. #1.13#

title