Gagikad, Bir Grup Kız Öğrenciyi İstanbul'a Gönderdi

Gagikad, Bir Grup Kız Öğrenciyi İstanbul'a Gönderdi

11.06.2010 18:52 | Son Güncelleme: 11.06.2010 18:52
Gagikad, Bir Grup Kız Öğrenciyi İstanbul'a Gönderdi

Gaziantep Girişimci İş Kadınları Derneği (gagikad) Başkanı Serpil Karuserci'nin, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aynur Bektaş ile Görüşerek, Bir Grup Kız Öğrenciyi İstanbul'a Gönderdiği Bildirildi

Gaziantep Girişimci İş Kadınları Derneği (GAGİKAD) Başkanı Serpil Karuserci'nin, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aynur Bektaş ile görüşerek, bir grup kız öğrenciyi İstanbul'a gönderdiği bildirildi.

Karuserci, yaptığı yazılı açıklamada, Haci Sani Konukoğlu Endüstri Meslek Lisesi Tekstil ve Tasarım Bölümü'nde okuyan bir grup başarılı kız öğrenciyi öğretmenleriyle birlikte Bektaş'ın tekstil fabrikasını görmeleri ve İstanbul'u gezmeleri için kente gönderdiklerini belirtti.

Gezinin öğrencilerin ufkunun açılması, gelecekte seçecekleri meslekle ilgili olarak bilgi edinmeleri açısından yararlı olduğunu ifade eden Karuserci, öğrencilerin tekstil fabrikasının yanı sıra İstanbul'daki tarihi ve turistik yerleri gezdiğini kaydetti.

(SEÇ-NÖZ) - GAZİANTEP

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title