Futbolun Efsaneleri Elazığ'da Genç Hükümlülerle Buluşuyor - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Futbolun Efsaneleri Elazığ'da Genç Hükümlülerle Buluşuyor

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Spor
Futbolun Efsaneleri Elazığ'da Genç Hükümlülerle Buluşuyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Futbolun Efsaneleri Genç Hükümlülerle Buluşuyor” projesi kapsamında, Ali Gültiken, Tanju Çolak, Hasan Şaş, Hami Mandıralı ve Oğuz Çetin Elazığ’da genç hükümlülerle buluşacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen "Futbolun Efsaneleri Genç Hükümlülerle Buluşuyor" projesi kapsamında, Ali Gültiken, Tanju Çolak, Hasan Şaş, Hami Mandıralı ve Oğuz Çetin Elazığ'da genç hükümlülerle buluşacak.

Türk Futbolu'nun efsane isimlerinden Ali Gültiken, Tanju Çolak, Hasan Şaş, Hami Mandıralı ve Oğuz Çetin Elazığ'da genç hükümlülerle buluşacak. Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen "Futbolun Efsaneleri Genç Hükümlülerle Buluşuyor" projesi kapsamında Ceza ve İnfaz Kurumlarındaki hükümlü ve tutuklu gençlerin, aktif futbol hayatına nokta koyan efsane futbolcularla beraber vakit geçirmeleri, gençlerin sosyalleşmesi ve rehabilite edilmesine katkı sunulması amaçlanıyor.

Elazığ E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda 8 Aralık 2016 tarihinde uygulanacak olan proje kapsamında aktif futbol hayatına nokta koyan efsane futbolculardan Ali Gültiken, Tanju Çolak, Hasan Şaş, Hami Mandıralı ve Oğuz Çetin hükümlü gençlerle bir araya gelecek. Futbolun efsaneleri, tecrübelerini hükümlü ve tutuklu gençlerle paylaşmak amacıyla bir panel düzenleyecek ve onlarla birlikte gösteri maçı yapacak. - ANKARA

İhlas Haber Ajansı - Spor Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title