FUAT OKTAY HABERLERİ

Fuat Oktay haber, Fuat Oktay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fuat Oktay - 25.9.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, vefatının 8. yılında Neşet Ertaş'ı andı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 25 Eylül 2012'de vefat eden sanatçı Neşet Ertaş'ı rahmetle andı.
Fuat Oktay - 22.9.2020
Son dakika! Eski Sudan Cumhurbaşkanı Beşir'in yargılandığı "1989 darbesi" davası 6 Ekim'e ertelendi
Son dakika gelişmesine göre Sudan'da halk protestoları sonucu geçen yıl darbeyle görevine son verilen eski Cumhurbaşkanı Ömer el-Beşir'in de sanıklar arasında bulunduğu eski rejimin üst düzey isimlerinin yargılandığı "1989 darbesi" davasının duruşması 6 Ekim'e ertelendi.
Fuat Oktay - 22.9.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "(Yunan Cumhurbaşkanının 'işgalci' suçlaması) Söyledikleri komik ve...
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "(Yunan Cumhurbaşkanının 'işgalci' suçlaması) Söyledikleri komik ve nafile bir propaganda çabası ve provokasyondur"
Fuat Oktay - 19.9.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan Gaziler Günü mesajı Açıklaması
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Devletimizin istiklal ve istikbali için göğsünü siper eden gazilerimizin Gaziler Günü'nü kutluyorum.
Fuat Oktay - 18.9.2020
Son dakika haber | Fuat Oktay'dan Yunan gazetesinin manşetine tepki Açıklaması
Son dakika gündem haberi... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Yunanistan'da yayın yapan bir gazetenin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik manşetine tepki gösterdi.
Fuat Oktay - 18.9.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan şehit askerler için başsağlığı mesajı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Pençe-Kaplan Operasyonu bölgesinde şehit olan askerler için başsağlığı mesajı yayımladı.
Fuat Oktay - 17.9.2020
Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Menderes, Zorlu ve Polatkan'ı andı Açıklaması
Gelen son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, merhum Başbakan Adnan Menderes, Maliye Bakanı Hasan Polatkan ve Dışişleri Bakanı Fatin Rüştü Zorlu'yu rahmetle andı.
Fuat Oktay - 16.9.2020
Son dakika haber! Fuat Oktay BM 75. Genel Kurul Başkanlığı görevini devralan Bozkır'ı tebrik etti
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanlığı görevini devralan Büyükelçi Volkan Bozkır'ı tebrik etti.
Fuat Oktay - 15.9.2020
Son dakika haberleri: Fuat Oktay, Bakü'nün düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yıl dönümünü kutladı
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'nün düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yıl dönümünü kutladı.
Fuat Oktay - 15.9.2020
TUSAŞ Genel Müdürü Temel Kotil korona virüsü yendi
Ankara'da tedavi gördüğü hastanede taburcu olduktan sonra dinlenmek üzere evine geçen Türk Havacılık ve Uzay Sanayi Genel Müdürü Prof. Dr. Temel Kotil, bir teşekkür yazısı yayımladı. Kotil, "Bir süredir devam eden tedavim, sizlerin duaları ve sağlık çalışanlarının gayreti ile tamamlandı ve sağlığıma kavuştum. Bu süreçte destekleri esirgemeyerek gücüme güç katan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay'a, Sağlık Bakanımız Sayın Dr.
Fuat Oktay - 14.9.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Kızılay ekibine yönelik saldırıyı lanetledi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Suriye'de ihtiyaç sahiplerine yardım götüren Kızılay ekibimizin aracına düzenlenen alçak saldırıyı lanetliyorum.
Fuat Oktay - 14.9.2020
BM Yemen Temsilcisi Griffiths, Yemenli ve Suudi yetkililerle krizi görüştü
Birleşmiş Milletler (BM) Yemen Özel Temsilcisi Martin Griffiths, bir ay içerisinde Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'a düzenlediği ikinci ziyarette, Yemenli ve Suudi yetkililerle bir dizi görüşme gerçekleştirdi.
Fuat Oktay - 13.9.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan KKTC Cumhurbaşkanı adayı Arıklı'ya geçmiş olsun telefonu
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki (KKTC) Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Erhan Arıklı'yı telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Fuat Oktay - 13.9.2020
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Arıklı'ya geçmiş olsun telefonu
Son dakika gündem haberi: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, milletvekillerinin Kovid-19 testi pozitif çıkan KKTC'deki Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Genel Başkanı Erhan Arıklı'yı telefonla arayıp geçmiş olsun dileğinde bulundu.
Fuat Oktay - 13.9.2020
Son dakika haber... DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü: "AK Parti Türkiye'yi savundukça, büyük ve güçlü Türkiye davasına omuz verdikçe milletimiz de AK Parti'ye destek olmayı inanıyorum ki sürdürecektir. Bugün geldiğimiz noktada AK Parti'nin kaderiyle ülkemizin kaderi bütünleşmiştir. Türkiye varsa, ayaktaysa, güçlüyse, bilim ve fene doğru ilerliyorsa, AK Parti işini doğru yapıyor demektir. Bırakın bu ülkenin başına bir şey gelmesini, ayağına taş değse bunun vebali hepimizin üzerinedir. Kardeşlerim, unutmayın Türkiye varsa biz varız, Türk Milleti güçlüyse biz de güçlüyüz. Türkiye hedeflerine yaklaşıyorsa işimizi doğru yapıyoruz demektir. Ülke ve millet düşmanlarının hedefindeysek doğru yönde yürüyoruz demektir. Milletin ve ümmetin dualarını alıyorsak, istikamet üzereyiz demektir. Mazlumların ve mağdurların umudu olmayı sürdürüyorsak hakka ve hakkaniyete uygun şekilde çalışıyoruz demektir. Hakkın ve halkın rızası dışında bir hesap asla gütmüyoruz. AK Parti olarak 19 yıldır hep bu şekilde çalıştık. Milletimizin gönlünde hep bu şekilde yer edindik. Girdiğimiz tüm mücadelelerden yine bu şekilde başarı ile çıktık. Yine bugün de yarın da ne yapacaksak, hangi mücadeleyi vereceksek yine milletimizle birlikte gerçekleştireceğiz. Allah'ın izniyle ülkeye ve millete hizmet yolundan asla dönmeyeceğiz." ÖNCE 2023 SONRA 2024'TE İSTANBUL HALKININ TEVECCÜHÜNÜ REKOR OY ORANLARIYLA SANDIĞA YANSITACAĞIMIZA İNANIYORUM "Şehitlerimizle beraber yürüyoruz. Rabbim şehitlerimize rahmet eylesin, bizleri onlarla beraber sevgili habibinin Liva'ul Hamd ismiyle müsemma sancağı altında bizleri haşreylesin." diyen Erdoğan, şöyle konuştu: "Tarihimizin en kritik döneminde sizlere karşımdaki bu kadroya, çok önemli görevler düşüyor. Her birinizin omuzlarında taşıdığı bu sorumluluğun bilinciyle hareket edeceğinden ben şüphe duymuyorum. Size inanıyor ve güveniyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Bu kutlu yolculukta her birinize Mevladan muvaffakiyetler diliyorum. Partimiz ve davamız için İstanbul'un ne kadar önemli olduğunu sizler zaten biliyorsunuz. Hep birlikte çok daha fazla çalışarak, önce 2023 sonra 2024'te İstanbul halkının teveccühünü rekor oy oranlarıyla sandığa yansıtacağımıza inanıyorum. Aynı neticeyi Türkiye genelinde de elde edeceğiz. AK Parti ailesine yeni katılan tüm dava arkadaşlarıma 'aramıza hoşgeldiniz' diyorum. İstanbul İl Başkanımıza ve ekibine gayretleri için gençlik ve kadın kollarına teşekkür ediyor ve sizleri Allah'a emanet ediyorum, kalın sağlıcakla" Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile genel başkan yardımcıları ve bazı milletvekilleri de programa  katıldı.
Fuat Oktay - 12.9.2020
Erdoğan, AK Parti İstanbul 100 Bin Yeni Üye Programı'nda konuştu: (3)
Erdoğan, şöyle konuştu: "Tarihimizin en kritik döneminde sizlere karşımdaki bu kadroya, çok önemli görevler düşüyor. Her birinizin omuzlarında taşıdığı bu sorumluluğun bilinciyle hareket edeceğinden ben şüphe duymuyorum. Size inanıyor ve güveniyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Bu kutlu yolculukta her birinize Mevladan muvaffakiyetler diliyorum. Partimiz ve davamız için İstanbul'un ne kadar önemli olduğunu sizler zaten biliyorsunuz. Hep birlikte çok daha fazla çalışarak, önce 2023 sonra 2024'te İstanbul halkının teveccühünü rekor oy oranlarıyla sandığa yansıtacağımıza inanıyorum. Aynı neticeyi Türkiye genelinde de elde edeceğiz. AK Parti ailesine yeni katılan tüm dava arkadaşlarıma 'aramıza hoş geldiniz' diyorum. İstanbul İl Başkanımıza ve ekibine gayretleri için gençlik ve kadın kollarına teşekkür ediyor ve sizleri Allah'a emanet ediyorum, kalın sağlıcakla." Programa, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile genel başkan yardımcıları ve bazı milletvekilleri de katıldı.
Fuat Oktay - 12.9.2020
Son dakika haber! Cumhurbaşkanı Erdoğan Vesayetten Demokrasiye Milli İrade Sempozyumu'nda konuştu: (4)
Sempozyumun açılışına TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, TBMM Başkanvekili Celal Adan, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Fatma Betül Sayan Kaya ve Hayati Yazıcı, eski Başbakanlardan Tansu Çiller, Kuzey Makedonya Anayasa Mahkemesi Başkanı Salih Murat, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın yanı sıra çok sayıda milletvekili ve sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı.
Fuat Oktay - 11.9.2020
Son dakika gündem: KKTC'deki Kovid-19 hastalarının Türkiye'ye nakli devam ediyor
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay da 27 Ağustos'ta, Türkiye'nin KKTC sağlık sistemi üzerinde herhangi bir yük oluşmasına izin vermeyeceğini ve KKTC'de pozitif vaka sayısının artması durumunda hastaların ambulans uçaklarla Türkiye'deki hastanelere taşınmalarının sağlanacağını belirtmişti.
Fuat Oktay - 11.9.2020
Fuat Oktay'dan 'Macron' mesajı
CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, "Sömürge zihniyetinin temsilcisi Macron kendini bilmez açıklamalarına devam ededursun, biz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde dünya mazlumlarına uzanan dost eli olmaya, milletimizle birlikte tarih yazmaya devam edeceğiz" dedi.
Fuat Oktay - 11.9.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a tepki Açıklaması
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik açıklamaları nedeniyle Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'a "sömürge zihniyetinin temsilcisi" ifadesiyle tepki gösterdi.
Fuat Oktay - 10.9.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "25 Eylül'de KKTC'ye yeniden su verilecek"
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 25 Eylül'den itibaren, onarılan boru hatları aracılığıyla Anadolu'dan KKTC'ye yeniden su verileceğini açıkladı.
Fuat Oktay - 10.9.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 21
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay açıkladı; 25 Eylül'de KKTC'ye Anadolu'dan yeniden su verilecekMERSİN'in Anamur ilçesi açıklarından devam eden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne Toroslar'dan can suyu taşıyan, KKTC Su Temin Projesi onarım çalışmalarını yerinde inceleyen Cumhurbaşkanı...
Fuat Oktay - 10.9.2020
Bakan Pakdemirli KKTC Su Temin Projesi kapsamındaki onarım çalışmalarını değerlendirdi Açıklaması
Pakdemirli, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve KKTC Başbakanı Ersin Tatar ile KKTC Su Temin Projesi onarım çalışmalarının yürütüldüğü gemide yaptığı incelemenin ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu.
Fuat Oktay - 10.9.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "25 Eylül'den itibaren Anadolu'dan KKTC'ye yeniden su verilecek"
-Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın basın mensuplarına açıklama yapması MERSİN - Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile KKTC Başbakanı Ersin Tatar, KKTC Su Temin Projesi onarım çalışmalarının yürütüldüğü gemide incelemelerde bulundu.
Fuat Oktay - 10.9.2020
Son dakika haberi | Oktay, "KKTC Su Temin Projesi" onarım çalışmalarının yürütüldüğü gemide incelemelerde bulundu
Son dakika habere göre KKTC Su Temin Projesi onarım çalışmalarından görüntüler KKTC Başbakanı Ersin Tatar'ın helikopter ile gemiye gelişi Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin helikopter ile gemiye gelişi Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın helikopter ile gelişi ve karşılanması Cumhurbaşkanı Yardımcısı...
Fuat Oktay - 10.9.2020
Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, 25 Eylül'den itibaren onarılan boru hatları aracılığıyla...
Son dakika gündem haberi... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, 25 Eylül'den itibaren onarılan boru hatları aracılığıyla Anadolu'dan KKTC'ye yeniden su verileceğini açıkladı.
Fuat Oktay - 10.9.2020
Afganistan hükümetinden Taliban'a müzakere çağrısı
Afganistan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Server Danış, Taliban'ın artık müzakere masasına oturması gerektiğini söyledi.
Fuat Oktay - 10.9.2020
Dışişlerinden Afganistan Cumhurbaşkanı Birinci Yardımcısı Salih'in konvoyuna düzenlenen saldırıya...
Dışişleri Bakanlığı, Afganistan Cumhurbaşkanı Birinci Yardımcısı Emrullah Salih'in konvoyuna düzenlenen saldırıyı kınadı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fuat Oktay Haberleri | Fuat Oktay Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Fuat Oktay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fuat Oktay kimdir, hayatı ve biyografisi. Çavuşoğlu, Türkiye ve KKTC'nin, bundan sonraki süreçte en yakın iş birliğiyle çalışacağını s
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 18:57:13. #1.14#
title