FUAT OKTAY HABERLERİ

Fuat Oktay haber, Fuat Oktay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fuat Oktay

Fuat Oktay

Doğum Yeri Yozgat / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Fuat Oktay Kimdir ?

Yeni yönetim sisteminin ilk Cumhurbaşkanı Yardımcısı seçilen Fuat Oktay, 1964 yılında Yozgat Çekerek’te doğdu. Çukurova Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1985 yılında mezun olduktan sonra üniversitede araştırma görevlisi olarak kaldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fuat Oktay - 25.10.2020
Haftanın tarihine bakış
Cumhuriyet, 29 Ekim 1923'te Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) "Yaşasın" nidalarıyla kabul edildi.
Fuat Oktay - 24.10.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan KKTC Acil Durum Hastanesi'ne ziyaret Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) inşaatı devam KKTC Acil Durum Hastanesi'ni ziyaret etti.
Fuat Oktay - 24.10.2020
DHA DIŞ -Ermenistan Azerbaycan'daki sivilleri füzeyle hedef aldı
Azerbaycan Savunma Bakanlığı, Goranboy bölgesindeki Tapgaragoyunlu köyüne atılan Ermenistan'a ait 9M528 "Smerch" füzesinin görüntülerini yayınladı.
Fuat Oktay - 23.10.2020
Son dakika haberleri... KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'ın ilk konuğu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay oldu (1)
Son dakika haberi... Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı seçilen ve görevi bugün devralan Ersin Tatar'ın ilk konuğu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay oldu.
Fuat Oktay - 22.10.2020
Son dakika haber! GÜNDEM ÖZETİ / 23 Ekim 2020
Son dakika gündem haberi: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, KKTC'nin 5'inci Cumhurbaşkanı seçilen Ersin Tatar için Cumhuriyet Meclisi'nde düzenlenecek yemin törenine iştirak edecek.
Fuat Oktay - 22.10.2020
Son dakika haber | Fuat Oktay, Tatar'ın göreve başlama törenine katılacak
Son dakika haberleri... CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın göreve başlama törenine katılmak üzere yarın KKTC'ye gidecek.
Fuat Oktay - 22.10.2020
HDP'li İpekyüz: "Bütçe görüşmeleri online sistemle herkes tarafından izlensin"
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın 2021 bütçesine ilişkin sunumunun kendilerini tatmin etmediğini vurgulayan Katırcıoğlu, "Bundan önceki bütçelerle bağlantılı olarak önerilen bütçeye baktığımızda Türkiye'nin ihtiyacı olan, krizden çıkmanın koşullarını sağlayacak bir bütçe olmadığı kanaatindeyiz.
Fuat Oktay - 22.10.2020
Son dakika haberi | Fuat Oktay: Türkiye ne bir karış toprağını ne de denizindeki bir damla suyunu hiç kimseye vermez
Gelen son dakika haberlerine göre CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, ülkenin anakara kıta sahanlığının bulunduğunu, adaların ve adacıkların kıta sahanlığının olmadığını belirterek, "Değil Yunanistan, kim olursa olsun, Türkiye ne bir karış toprağını ne de denizindeki bir damla suyunu, hele hele gelecek nesillerin hakkını...
Fuat Oktay - 22.10.2020
21 Ekim 2020 Haberleri
21 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Fuat Oktay - 22.10.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, canlı yayında soruları yanıtladı: (3)
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Avrupa Birliği'ne ilişkin, "Hristiyan kulübüne dönüşen bir yapıya girdiği andan itibaren ve sadece futbol takımı tutar gibi 'bendense haklıdır.
Fuat Oktay - 21.10.2020
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
Son dakika haberler: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Doğu Akdeniz'deki gelişmelere ilişkin, "Değil Yunanistan, kim olursa olsun, Türkiye ne bir karış toprağını ne de denizindeki bir damla suyunu, hele hele gelecek nesillerin hakkını hiç kimseye ama hiç kimseye vermez. Bedeli ne olursa olsun." dedi.
Fuat Oktay - 21.10.2020
Fuat Oktay: Türkiye ne bir karış toprağını ne de denizindeki bir damla suyunu hiç kimseye vermez
CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, ülkenin anakara kıta sahanlığının bulunduğunu, adaların ve adacıkların kıta sahanlığının olmadığını belirterek, "Değil Yunanistan, kim olursa olsun, Türkiye ne bir karış toprağını ne de denizindeki bir damla suyunu, hele hele gelecek nesillerin hakkını...
Fuat Oktay - 21.10.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Değil Yunanistan kim olursa olsun, Türkiye ne bir karış toprağını ne de denizindeki bir damla suyunu, hele hele...
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Değil Yunanistan kim olursa olsun, Türkiye ne bir karış toprağını ne de denizindeki bir damla suyunu, hele hele gelecek nesillerin hakkını hiç kimseye vermez. Bedeli ne olursa olsun."
Fuat Oktay - 21.10.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay 2021 yılı bütçesini sundu: (4)
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin getirdiği avantajları en etkin biçimde kullanıp, bütçeden millet için en güzel sonuçları, çıktıları sağlayacaklarını belirterek, "Son 18 yılda olduğu gibi bütçenin uygulanmasında mali disiplinden taviz vermeyeceğiz.
Fuat Oktay - 21.10.2020
Son dakika haberi | 2021 yılı bütçesinde en büyük kaynak eğitim ve sağlığa
Edinilen son dakika haberine göre CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda 2021 yılı bütçe sunumunu yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fuat Oktay Haberleri | Fuat Oktay Kimdir - Haberler - Fuat Oktay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fuat Oktay kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Wilders'a tepki.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 19:41:17. #1.14#
title