FUAT KÖKTAŞ HABERLERİ

Fuat Köktaş haber, Fuat Köktaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fuat Köktaş - 25.11.2017
Dha Yurt Bülteni-16
'HİÇ KİMSEYİ DIŞLAMIYORUZ' 'Türkiye önemli bir ülke, önemli bir aktör olmasa Suriye'deki kanı durdurmak için kim çaba sarf eder?' diye soran Bakan Çavuşoğlu, şunları kaydetti: "Son bir yıldır sarf ettiğimiz çabayı görüyorsunuz. Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın liderliğinde, hükümetimiz olarak ve bizlerin gece gündüz uyumadan Suriye'ye barışı, huzuru, istikrarı nasıl getirebiliriz diye nasıl çabaladığımızı tüm milletimiz görüyor. Samimi gayretlerimizi görüyor. Siyasi çözümü nasıl getirebiliriz diye çalışıyoruz. İşte bölgenin aktörleri Türkiye, Rusya ve İran olarak, Soçi zirvesine kadar 1 yıldır yaptığımız çalışmalarda neticesini aldık. Soçi'de artık bundan sonra siyasi çözümü nasıl getirebiliriz, bunun değerlendirmesini yaptık. Bu konuda da hiç kimseyi dışlamıyoruz. Bu süreçte karşımıza çıkan engelleri de görüyoruz. Avrupa'da yaşadığımız sıkıntıları da gördünüz. Ama hiç birisinde boyun eğmedik. Diklenmeden dik duruşun ne olduğunu gösterdik." 'EKSEN KAYMASININ ALASINI BUGÜN AVRUPA YAŞIYOR' Avrupa'nın büyük sorunlarla boğuştuğunu, baş edemeyip yalpaladığını belirten Bakan Çavuşoğlu, şöyle konuştu: "Halkların karşı karşıya kaldığı sorunları çözemiyor, zayıf düşüyor, popülizme yenik düşüyor, dik duramıyor, eksen kayması yaşıyor. Bize diyorlar ya 'Eksen kayması mı var?' diye. Eksen kaymasının alasını bugün Avrupa yaşıyor. Irkçılık, yabancı düşmanlığı, göçmen düşmanlığı, İslam düşmanlığı, başkasına olan nefret, hepsi en üst noktaya çıkmaya başladı. Geçen tekrar söyledim; esasen 2'nci Dünya Savaşı, 1'inci Dünya Savaşı'nda şu anda NATO müttefiki olan Avrupa ülkelerinin birbirini öldürmesi, birbirini öldürmek için savaşmasının sebebi de buydu. Bakıyorsun güçlü partilerde zemin kayması var, ırkçı partilere doğru kaymaya başlıyor. O yüzden biz esasen Avrupa'nın istikrarı ve güvenliği için de önemli bir ülkeyiz. Yani bölgemizin istikrarı için güvenliği için. Bugün Azerbaycan'ın sorunlarının çözülmesi konusunda Azerbaycan'ın başka güvenebileceği ülke var mı? Türk dünyasını birleştirmek için Türk Konseyi'ni niye kurduk? Türk Kültür Vakfı'nı niye kuruyoruz, Türk dünyası çatısı altında. Çünkü Türkiye bölgesinin istikrarı için önemli bir ülke." Görüntü Dökümü -------------------- Çavuşoğlu'Nun aracının gelişi Konfetilerden görüntü Çevuşoğlu posteri Salona girişi Çavuşoğlu'nun konuşması Bakan Çavuşoğlu'nun ayrılması 168 MB // 05.16 Haber-Kamera: Levent YENİGÜN/KEMER(Antalya), ======================================================= BAKAN ÇAVUŞOĞLU: TRUMP'IN BU SÖZÜNÜ TUTMASINI BEKLEMEK EN DOĞAL HAKKIMIZ (ek) 2)HORTUMZEDE ÇİFTÇİLERE 10 MİLYON TL'LİK YARDIM Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'da Ak Parti'nin Muratpaşa İlçe Teşkilatı'nın kongresinde partililere seslendi. Antalya Kültür Merkezi'ndeki kongreye Ak Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç, İbrahim Aydın, Atay Uslu, İl Başkanı Rıza Sümer ile çok sayıda partili katıldı. Kongrenin divan başkanlığını Ak Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş yaptı.
Fuat Köktaş - 25.11.2017
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: (2)
Divan başkanlığını AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın yaptığı kongreye, AK Parti Antalya milletvekilleri Atay Uslu, İbrahim Aydın, Gökçen Özdoğan Enç, Hüseyin Samani, Mustafa Köse, AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer ve delegeler katıldı.
Fuat Köktaş - 23.11.2017
24 Kasım Öğretmenler Günü'ne Doğru
AK Parti Samsun milletvekilleri Hasan Basri Kurt, Fuat Köktaş ile Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Fuat Köktaş - 23.10.2017
Mesleki Eğitim Mutfağımdan Geçiyor" Projesi
Açılış programına AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı (SESOB) Hacı Eyüp Güler, kursiyerler ve çok sayıda davetli katıldı.
Fuat Köktaş - 16.10.2017
İşadamı Mehmet Yıldırım Gözyaşlarıyla Uğurlandı
Önceki gün Bursa'nın Mudanya İlçesi'ndeki evinde kalp krizi geçiren ve kaldırıldığı Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybeden Yıldırım Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Yıldırım için bugün Samsun'da cenaze töreni düzenlendi. Törene, Samsun Valisi Osman Kaymak, eski Samsun Valisi olan Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Ak Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, iş adamları, Yıldırım Ailesi üyeleri ve halk katıldı.
Fuat Köktaş - 16.10.2017
Dha Yurt Bülteni-9
Önceki gün Bursa'nın Mudanya İlçesi'ndeki evinde kalp krizi geçiren ve kaldırıldığı İlçe Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybeden Yıldırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yıldırım, için bu gün Samsun'da cenaze töreni düzenlendi. Törene Samsun Valisi Osman Kaymak, eski Samsun Valisi olan Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Ak Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, iş adamları, vatandaşlar ve Yıldırım ailesi üyeleri katıldı.
Fuat Köktaş - 16.10.2017
İşadamı Mehmet Yıldırım Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenaze namazına, Samsun Valisi Osman Kaymak, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Yıldırım'ın ailesi ve işadamları katıldı.
Fuat Köktaş - 12.10.2017
Tekkeköy Belediyesinden "Masal Ormanı" Projesi
Çalışma kapsamınada Ankara'da temaslarda bulunduğunu aktaran Başkan Togar, "Temaslarımız kapsamında Milletvekilimiz Fuat Köktaş ile birlikte Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey'i ziyaret ederek 40 dönümlük arazinin belediyemize tahsis edilmesi talebimizi ilettik.
Fuat Köktaş - 24.09.2017
AK Parti'nin İlçe Kongreleri
Kongrede divan başkanlığını, Antalya İl Koordinatörü AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş yaptı.
Fuat Köktaş - 24.09.2017
AK Parti'nin İlçe Kongreleri
Döşemealtı ve Konyaaltı ilçesinde gerçekleştirilen kongrelere, Antalya İl Koordinatörü Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç katıldı.
Fuat Köktaş - 16.09.2017
Sağlık Bakanı Demircan Samsun'da
Kongreye, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun milletvekilleri Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel de katıldı.
Fuat Köktaş - 09.09.2017
Ak Partili Ünal: Çok Tehlikeli Bir Dil Kullanıyorlar (2)
AK PARTİ SÖZCÜSÜ ÜNAL'DAN ENSEST TEPKİSİ Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Mahir Ünal, partisinin Aksu İlçe Teşkilatı Kongresi'nin ardından Serik ilçe kongresine de katıldı. Belediye Toplantı Salonu'ndaki kongreye Ak Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç ve Atay Uslu, Ak Parti Genel Merkezi üst düzey yöneticileri, Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Menderes Türel, İl Başkanı Rıza Sümer ve çok sayıda partili katıldı. Kongrede, Ak Parti Samsun Milletvekili ve Antalya Koordinatörü Fuat Köktaş divan başkanlığını yaptı.
Fuat Köktaş - 09.09.2017
Dha Yurt Bülteni-13
Haber: Ömer KOÇ/KAHRAMANMARAŞ, -  ========================================== Adalet Bakanı Abdülhamit Gül:  Türkiye hiçbir terör örgütüne diz çökmeyecektir Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Gaziantep'in Nizip İlçesi'ndeki temaslarının ardından Karkamış İlçesi'nde partisinin Olağan Genel Kurulu'na katıldı. Gül, burada yaptığı konuşmada terörle mücadelenin kararlı bir şekilde devam edeceğini söyledi. DEAŞ, PKK ve FETÖ'nün kokteyl terör örgütü olduğunu belirten Gül, terörle mücadelede sivil halkla terörist unsurların karıştırılmadığını kaydetti. Bu terör örgütlerinin dış güçlerin etkisi altında olduğunu ifade eden Gül, şunları söyledi: "Türkiye birçok terör örgütü ile mücadele etmekte bu terör örgütleri de aslında kokteyl terör örgütleri olduğu açıkça ortada. Yani bir iş yapılacaksa, Türkiye ve Türk milleti bir sıkıntıya sokulacaksa, şu örgüt yapsın, şu örgüt yapsın diye kokteyl yaparak bir şekilde kökü dışarıda olan bu maşa örgütlerle beraber Türkiye karıştırılmak isteniyor. Fırat Kalkanı Operasyonu olsun, Doğu, Güneydoğu'da verilen terörle mücadele kararlılığı olsun, FETÖ ile yapılan hem idari hem güvenlik, hem de yargısal alanda verilen mücadele olsun Türkiye hiçbir terör örgütüne diz çökmeyecektir. Türkiye hiçbir terör örgütüne asla teslim olmayacak, rehavete kapılmadan kararlı bir şekilde ezanımızı, Türk bayrağımızı, 80 milyonun güvenliğini sonuna kadar temin ederek sağlayacağız. Terörle mücadelede asla bir an bile olsun gevşeklik göstermeden, bu mücadeleyi Türkiye'de vatandaşlarımızı tehdit eden hiçbir terör örgütü unsuru kalmayıncaya kadar bu mücadelemiz kesin ve kararlı bir şekilde devam edecektir. Bu mücadelemizi yaparken asla sivillere, asla vatandaşlara bir zarar da verilmemesi yönünde güvenlik güçlerimizin, hükümetimizin çok ciddi, titiz çalışmalarını da herkes görmelidir. En fazla bölge halkımız bunu yaşamaktadır. Yani teröristle vatandaş ayrımını yaparak asla vatandaşa zarar vermeksizin, terörle mücadelemiz kararlı bir şekilde devam etmektedir. İnşallah bu konuda da Türkiye düşmanı hiçbir terör örgütünün, hiçbir unsurun başaramayacağı bir sonucu inşallah Türkiye vatandaşların güvenliği ile sonuçlanacak bir sonucu hep birlikte yaşayacağız." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------------------- Programa katılanlar Abdülhamit Gül'ün konuşması   ?- Genel ve detay görüntüler Haber: Eyyup BURUN-Kamera: Metin Faruk TAMER-GAZİANTEP-DHA) ====================================== Ak Partili Ünal: Çok tehlikeli bir dil kullanıyorlar (2) AK PARTİ SÖZCÜSÜ ÜNAL'DAN ENSEST TEPKİSİ Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Mahir Ünal, partisinin Aksu İlçe Teşkilatı Kongresi'nin ardından Serik İlçe Kongresi'ne de katıldı. Belediye Toplantı Salonu'ndaki kongreye Ak Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç ve Atay Uslu, Ak Parti Genel Merkezi üst düzey yöneticileri, Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Menderes Türel, İl Başkanı Rıza Sümer ve çok sayıda partili katıldı. Kongrede, Ak Parti Samsun Milletvekili ve Antalya Koordinatörü Fuat Köktaş divan başkanlığını yaptı.
Fuat Köktaş - 09.09.2017
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Açıklaması
"15 Temmuz 2016 günü Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı FETÖ iddianamesini kabul etti. Bu iddianame iki yılda hazırlanmıştı. Bunun ilk 30 sayfasına bakarsanız, savcı kimlerin bu mücadeleyi yani devletin FETÖ yapılanmasıyla 2013'den sonra nasıl mücadele ettiğini, açık açık anlatıyor. Devlet bu yapılanmayla mücadele ederken, 11 Şubat 2012'de CHP Genel Başkanının bir açıklaması var. 'Yargı içerisinde bir paralel yapılanma olduğunu söylemek doğru değildir. Bu konuda yeterli delil yoktur.' diyor." diyen Ünal, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bize '2006-2007'de niye bu yapıyla mücadele etmediniz' diyorlar. Sen 2012'de bunları biliyor muydun ki? 'Yargının içinde olduğu iddia edilen paralel yapıyla ilgili yeterince delil yok' diyordun. Bu delil ne zaman ortaya çıktı? Bu delil 17-25 Aralık sürecinde yargı darbesiyle ortaya çıktı. Bir ne gördük, savcı paralel, hakim paralel. Devlet ne yaptı? 2013'den itibaren devlet, bu yapıyla mücadele etmeye başladı. Peki devlet, bu yapıyla mücadele etmeye başladığında, Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP ne yaptı hatırlayınız. Paralel devlet yapılanmasının mensuplarıyla ilgili adliyelerde milletvekilleri avukat sıfatıyla müdahil oldular mı? Bu mücadeleyi engellemek için her türlü sözcülüğe ve kalkanlığa kalkıştılar mı? Bunlarla, paralel devlet yapılanması olduğu ortaya çıktıktan sonra mücadele etmeye başladık. Peki siz ne yaptınız. Siz bu yapıya kalkan oldunuz. Bu yapının sözcülüğünü üstlendiniz. 15 Temmuz gibi bir işgal girişimi yaşadıktan sonra 'Tiyatro' dediniz. Bu şehirde bir belediye başkanlığı yapmış bir milletvekili, bu milletin kahramanlık destanı için 'tiyatro' dedi. Yetmedi, sözde adalet yürüyüşü, kurultayı yaptılar. Adalet arıyorlarmış. Bu ülkede 15 Temmuz işgal girişiminden sonra bu ülke FETÖ yapılanmasıyla mücadele ederken, siz şehit yakınlarının, gazilerin yanında olmayacaksınız. FETÖ davalarına müdahil olmayacaksınız. Bu milletin adalet arayışının sözcüsü olmayacaksınız, ondan sonra kalkacaksınız, adalet arayışı diyeceksiniz. Bu millet bunu kabul etmez." "Milletin oyun bozmakta üstüne yok" Ünal, ana muhalefet partisinin "Türkiye'de yargı yok", "Türkiye'de yargı iktidardan talimat alıyor" söylemlerinde bulunduğunu, bunların içeriye dönük değil, dışarıya dönük söylemler olduğunu belirtti. Yarın FETÖ davalarıyla ilgili Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne (AİHM) gidileceğini, CHP'nin de şimdiden buna altlık oluşturduğunu savunan Ünal, "Şimdi de 'Savunma hakkı kutsaldır, savunma konusunda adil davranmıyorsunuz' diyorlar. Yine dışarıya konuşuyorlar. Amaçları Türkiye'deki yargılamaların adil olmadığı mesajını dünyaya vermek. Bu millet bu oyunu görüyor. Bu milletin oyun bozmakta üstüne yoktur. Bu millet Allah'ın izniyle bu oyunu da bozar. Bundan emin olun." diye konuştu. Ünal, konuşmasının ardından AK Parti'ye yeni katılanların rozetlerini taktı. Kongreye, AK Parti Antalya Milletvekilleri Hüseyin Samani, Mustafa Köse, Atay Uslu, Gökçen Özdoğan Enç, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İl başkanı Rıza Sümer ve partililer katıldı.
Fuat Köktaş - 09.09.2017
Ak Partili Ünal: Çok Tehlikeli Bir Dil Kullanıyorlar
Ak Parti'nin ilçe kongreleri için Antalya'ya gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Mahir Ünal, ilk olarak Aksu İlçe Teşkilatı'nın 4'üncü olağan kongresine katıldı. Köseoğlu Düğün Salonu'ndaki kongreye Ak Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç ve Atay Uslu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, İl Başkanı Rıza Sümer ve çok sayıda partili katıldı. Ak Parti Samsun Milletvekili ve Antalya koordinatörü Fuat Köktaş, kongrenin divan başkanlığını yaptı.
Fuat Köktaş - 09.09.2017
Dha Yurt Bülteni-9
Ak Parti'nin ilçe kongreleri için Antalya'ya gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Mahir Ünal, ilk olarak Aksu İlçe Teşkilatı'nın 4'üncü olağan kongresine katıldı. Köseoğlu Düğün Salonu'ndaki kongreye Ak Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç ve Atay Uslu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, İl Başkanı Rıza Sümer ve çok sayıda partili katıldı. Ak Parti Samsun Milletvekili ve Antalya koordinatörü Fuat Köktaş, kongrenin divan başkanlığını yaptı.
Fuat Köktaş - 09.09.2017
AK Parti Sözcüsü Ünal: "Devlet Fetö'yü 2012 Yılında Fark Etti"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Antalya'nın Aksu ilçesinde partisinin 4. Olağan İlçe Kongresine katıldı. Köseoğlu Düğün Salonu'nda gerçekleşen kongreye, Ünal'ın yanı sıra, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya Milletvekilleri Atay Uslu, Mustafa Köse, Gökçen Özdoğan Enç, Hüseyin Samani, Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir, AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, parti ilçe başkanları ve partililer katıldı.
Fuat Köktaş - 29.08.2017
30 Ağustos Zafer Bayramı'na Doğru
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ile AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Fuat Köktaş - 22.08.2017
AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş'ın Havza Ziyareti
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Havza İlçe Başkanlığını ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fuat Köktaş Haberleri | Fuat Köktaş Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Fuat Köktaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fuat Köktaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Gazeteci Mehmet Soykan Son Yolculuğuna Uğurlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 12:41:02. #1.14#

title