FUAT KÖKTAŞ HABERLERİ

Fuat Köktaş haber, Fuat Köktaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fuat Köktaş - 30.12.2019
Çarşamba Şeker Fabrikası'nın yeniden açılması için toplanıldı
Fabrika binasında yapılan toplantıya, Vali Osman Kaymak, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Kaymakam Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ Genel Müdür Yardımcısı Selim Yücel, OMÜ Ziraat Fakültesi Dekanı Prof.
Fuat Köktaş - 12.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş da hükümetleri döneminde madenlerde iş sağlığı ve güvenliğine azami hassasiyet gösterilip kanun değişiklikleri yapılarak yapısal, köklü ve pozitif yönde düzenlemelere gidildiğini ifade etti.
Fuat Köktaş - 03.11.2019
"Yüzde 100 hedefine ulaşmaya çalışan bir Türkiye var"
Samsun'da çevre ile ilgili konuları yakından takip ettiğini aktaran Karaaslan, şöyle devam etti: "Biz iktidara geldiğimizde 127 mavi bayraklı plaj sayısı bugün 463. 'Samsun'da çevre katliamı yapılıyor' diyenler biliyor mu Samsun'daki mavi bayraklı plaj sayısını? Samsun'da 12 mavi bayraklı plajımız var. Daha önce 11 katı atık tesisi varken bugün 88 tesis var. 15 olan ambalaj atıkları toplama tesisi 727'ye çıktı. Bizi çevreyi düşünmemekle suçlayanlar kulaklarını açıp iyi dinlesinler diye bu rakamları söylüyorum." Karaaslan, Çarşamba ilçesinde kurulması planlanan biyokütle santraliyle ilgili tartışmalara değinerek, şunları kaydetti: "Çevre ve Şehircilik Bakanımızdan, yeni bir ekip kurarak Samsun'a göndermesini istedim. Bu konu ile ilgili en güvenilir kurum Çevre ve Şehircilik Bakanlığıdır. Bizler siyaset yapanlar asla halk sağlığına, özellikle benim alanım olan çevreye zarar verecek olan hiçbir yatırımın altına imzamızı atmayız. Bu atılan ilk imza bütün partilerden oluşan belediye meclis üyelerinin imzası. Daha sonra yetkililer geldi burada incelemeler yaptı. Bir rapor çıktı. Anızların ve bitkisel atıkların toprağın üzerinde yakıldığında çok daha zararlı olduğu biliniyor. Onun için kimse buradan siyasi menfaat elde etmeye kalkmasın. Burada AK Parti'nin çevreci temsilcileri var. Kimse bizimle çevrecilikte yarışmasın." Toplantıya, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ve partililer katıldı.
Fuat Köktaş - 25.10.2019
Ağcagüney Jandarma Karakol Komutanlığı hizmete girdi
Törene, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Jandarma Genel Komutanlığı Asayiş Başkanı Tümgeneral Fuat Güney, İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, il ve ilçe protokolü ile vatandaşlar katıldı.
Fuat Köktaş - 24.10.2019
Bakanlar Varank ve Pakdemirli Samsun'da
Kentteki incelemeleri devam eden Varank ve Pakdemirli'ye Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz ve Fuat Köktaş ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir de eşlik etti.
Fuat Köktaş - 17.10.2019
"Barış Pınarı Harekatı'nda destansı bir mücadele ortaya koyuluyor"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve AK Parti Samsun milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, Barış Pınarı Harekatı kapsamında, görev yaptığı Şanlıurfa'da havan topuyla gerçekleştirilen saldırıda yaralanan Samsunlu Sinan Bayır'ı tedavi gördüğü Ankara Gülhane Eğitim ve...
Fuat Köktaş - 19.09.2019
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Samsun'da
Açılışa, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Vali Osman Kaymak, AK Parti Samsun milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Nihat Soğuksu, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ile protokol üyeleri, okul idarecileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Fuat Köktaş - 15.09.2019
Samsun tarımının sanayileşme çalışmaları
Vali Kaymak Samsun'un sahip olduğu avantajlar bakımından önemli bir potansiyeli olduğunu ifade ederek şöyle konuştu: "Şu anda Merkez OSB'de hiç yerimiz bulunmuyor ve Gıda OSB de doluyor. Çarşamba Samsun'un bir genişleme alanı, ancak bizler bu güzel verimli ovayı da korumak zorundayız. Yani verimli olmayan arazileri sanayi için ayırıp planlamaları da bu şekilde yapmamız gerekiyor." Toplantıdan önce Toprak Mahsulleri Ofisi'nin fındık alım tesisini de ziyaret ettiğini, devletin her zaman çiftçinin yanında olduğunu gördüğünü belirten Vali Kaymak, şunları dile getirdi: "Sayın Cumhurbaşkanımız fındık fiyat alımı için çok güzel fiyat verdi. Bu anlamda Sayın Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ederim. Toprak Mahsulleri Ofisi'mizde alımlar güzel bir şekilde devam etmektedir. Buradan tüccarlara seslenmek istiyorum. Uygun fiyatları verin milleti mağdur etmeyin. Bu insanlar, bu çiftçiler bunu kolay üretmiyor. Tekrar belirtmek istiyorum ki fındığı sanayiye dönüştürmezsek fındıktan da tam olarak istediğimizi alamayacağız. Bu anlamda inşallah bu sanayi alanı bizi geleceğe bağlayacak ve güçlü bir kalkınma modeli olarak ortaya çıkacağını düşünüyorum." Toplantıya, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çarşamba Kaymakamı Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile yatırımcı firma temsilcileri katıldı.
Fuat Köktaş - 09.09.2019
Samsun'daki okulun açılışına Cumhurbaşkanı canlı bağlandı
- Samsun'daki okulun açılışına Cumhurbaşkanı canlı bağlandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "2019-2020 eğitim öğretim yılı hayırlara vesile olsun" Bin kapasiteli lise binası hizmete açıldı SAMSUN - Samsun'un Terme ilçesindeki lisenin açılışına telekonferans sistemi ile bağlanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "2019-2020 eğitim-öğretim yılı ve yeni okul binamız hayırlı olsun" dedi. Tüm Türkiye'de eş zamanlı açılan 4 liseden biri olan Terme Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin yeni okul binası açılışına Cumhurbaşkanı Erdoğan telekonferans sistemi ile bağlandı. Tüm öğrencilere başarılar dileyen Erdoğan, "2019-2020 eğitim- öğretim dönemi ve yeni okul binası hayırlı olsun. İlçemizde kısa bir süre önce sel felaketi meydana gelmişti. Görüyorum ki herkes yine bir arada, çalışmalarımıza devam ediyoruz" diye konuştu. Konuşmanın ardından kurdele kesimi gerçekleşti. Vali Osman Kaymak ve beraberindeki protokol üyeleri okulu gezdi. Vali Kaymak 2019-2020 eğitim öğretim dönemi ders kitaplarını öğrencilere dağıttı. Öğrencilere seslenen Kaymak, "Meslek liselerini çok önemsiyoruz. Sizler örnek teşkil edeceksiniz, başarılı olacaksınız. Sizler sahaya çıkıp meslek öğreniyorsunuz. Diğer öğrencilere örnek olmalısınız. Yeni okulunuz hayırlı olsun" şeklinde konuştu. Açılışa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekilleri Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Terme Kaymakamı Mehmet Parlak, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, AK Parti Samsun İl Başkanı Ertan Aksu, Samsun Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Samsun İl Sağlık Müdürü Dr.
Fuat Köktaş - 27.08.2019
AK Parti Çarşamba İlçe Danışma Kurulu Toplantısı
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba Göl Restoran'da düzenlenen toplantıda, partilerinin 18.
Fuat Köktaş - 24.08.2019
Samsun'daki sağanak
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Salıpazarı, Terme ve Çarşamba ilçelerinde sağanağın etkili olduğu bölgelerde incelemelerde bulundu.
Fuat Köktaş - 02.08.2019
TMV Moritanya okullarında ilk mezunlar buluşması
TMV Novakşot Okullarında düzenlenen etkinliğe, Türkiye'nin Novakşot Büyükelçisi Mehmet Bilir, Moritanya'daki Cumhurbaşkanlığı devir teslim töreni nedeniyle başkentte bulunan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, İslam İşbirliği Teşkilatı Sekreter Yardımcısı Musa Kulaklıkaya ve Moritanya Özel Okullar Müdürü Sidi Amar Hweiriya katıldı.
Fuat Köktaş - 14.07.2019
Karaaslan şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi
Kaymak, Türkiye'nin Milli Mücadelesi ile Kurtuluş Savaşı'nın halen sürdüğüne işaret ederek, şunları dile getirdi: "PKK 40 yıldır Güneydoğu'da Türkiye'yi bölmeye çalışıyor, bölemedi. Arkasından FETÖ terör örgütüyle birlikte bizleri bölmeye çalıştılar bölemediler. Buna benzer taktiklerle uluslararası güçler Türkiye üzerinde oyunlar oynuyor. Bu anlamda onlara karşı vereceğimiz en güzel cevap birlik ve beraberliğimiz ve siz şehit ailelerimizin dualarıdır. Allah devletimizi bu hain tehlikelerden korusun." Programa, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ondokuzmayıs Üniversitesi Rektörü Prof.
Fuat Köktaş - 14.07.2019
Köktaş'tan 15 Temmuz mesajı
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fuat Köktaş Haberleri | Fuat Köktaş Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Fuat Köktaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fuat Köktaş kimdir, hayatı ve biyografisi. İdlib'de şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Pekel Samsun'da son yolculuğuna uğurlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 05:21:17. #1.14#

title