Fuar Açıldı, Bursa Kitaba Doyacak - Haberler
Haberi Paylaş

Fuar Açıldı, Bursa Kitaba Doyacak

CHA - Haberler | Kültür Sanat
Fuar Açıldı, Bursa Kitaba Doyacak

Bursa 11.Kitap Fuarı, ziyaretçilere kapılarını açtı.

TÜYAP Bursa Fuarcılık AŞ ve Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliğiyle düzenlenen ve 270 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katıldığı Bursa 11. Kitap Fuarı, ziyaretçilere kapılarını açtı. 16 Mart'a kadar açık kalacak fuarda 70 kültür etkinliği ve imza günü düzenlenecek.

Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını okurlara açan fuara 7'den 70'e vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. Çocuklarını yanlarına alan ebeveynler fuarın yolunu tuttu. Bursa'da 'kitap baharı' estirecek fuara bu yıl 270 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılıyor. Dokuz gün boyunca söyleşi, panel, şiir dinletisi, okuma saatleri ve çocuk faaliyetleri gibi 70 kültür programı ve imza günlerine 600 yazar katılacak. Gülten Dayıoğlu, İlber Ortaylı, Üstün Dökmen, Ayşe Kulin, Can Dündar, Yekta Kopan, Ece Temelkuran, İpek Ongun, Enver Aysever, Canan Tan, Ahmet Ümit, Cemil Kavukçu, Necdet Neydim gibi birçok isim fuarda okurlarıyla buluşacak.

Fuarın açılışında konuşan TÜYAP Bursa Fuarcılık AŞ Genel Müdürü İlhan Ersözlü, 250 binin üzerinde katılım hedeflediklerini açıkladı.

Fuar Açıldı, Bursa Kitaba Doyacak

Fuar Açıldı, Bursa Kitaba Doyacak

CHA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title