FSM Girişinde Zincirleme Kaza: 2 Şerit Trafiğe Kapatıldı!

FSM Girişinde Zincirleme Kaza: 2 Şerit Trafiğe Kapatıldı!

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinde meydana gelen kazada 2 şerit trafiğe kapatıldı. İlk belirlemelere göre 5 aracın karıştığı kazada 5 yaralı var.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü girişinde bir otomobil aniden durunca 5 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi. Can pazarının yaşandığı kazada 5 kişi yaralanırken, vatandaşlar uzun süre kazanın şokunu atlatamadı. Kaza nedeniyle iki şeridi trafiğe kapatıldı, araçların yoldan kaldırılmasıyla trafik normal seyrine döndü.

5 ARACIN KARIŞTIĞI KAZADA 5 KİŞİ YARALANDI

Otoyolda araçlar seyir ettikleri esnada köprünün üzerinde trafiğin durması üzerine bir otomobil aniden frene bastı. Otomobilin durduğunu fark eden minibüs sürücüsü de frene basınca 5 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi. Kaza sonucu başlarını direksiyona ve araçlarının çeşitli yerlerine vuran 5 vatandaş yaralandı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda sağlık, polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı vatandaşları yaptıkları ilk müdahalenin ardından ambulansla çevredeki hastanelere kaldırarak tedavi altına aldı.

CAN PAZARI YAŞANDI

Öte yandan, kazaya karışan araçlardaki çok sayıda vatandaş bir süre kazanın şokunu atlatamadı. Sağlık ekipleri olay yerine varmadan önce ise adeta can pazarı yaşandı. Kazada yaralananlardan biri yerde baygın halde uzun süre yattı. Vatandaşlar yüzüne su vurarak onu ayıltmaya çalıştı. Başka bir yaralı vatandaş ise yerde yatar şekilde sağlık ekiplerini bekledi. Küçük bir çocuk ise başını araca vurması nedeniyle tedbir amaçlı hastaneye götürüldü.

2 ŞERİT TRAFİĞE KAPATILDI

Kaza nedeniyle otoyolunda meydana gelen trafik Seyrantepe mevkiine kadar uzadı. Trafik polislerinin ve ekiplerinin yoğun çalışması sonucu araçlar olay yerinden kaldırıldı. Araçların yoldan kaldırılmasıyla trafik normal seyrine döndü.