Fresh'n Soft'u Yanınızdan Ayıramayacaksınız

Fresh'n Soft'u Yanınızdan Ayıramayacaksınız

Fresh'n Soft'u Yanınızdan Ayıramayacaksınız
Bültenler - Haberler | Güncel

Premium Makyaj Temizleme Mendilleri ile yaşlanmayla mücadelede pratik ve hijyenik bir çözüm sunuyor.

Fresh'n Soft Makyaj Temizleme Mendilleri'ni Yanınızdan Ayıramayacaksınız

Türkiye'nin ıslak temizlik mendili alanında ilk ve öncü markası Fresh'n Soft, normal/karma ve kuru/hassas ciltler için yaşlanmayı geciktirici özelliğe sahip Premium Makyaj Temizleme Mendilleri ile yaşlanmayla mücadelede pratik ve hijyenik bir çözüm sunuyor.

NORMAL/KARMA CİLTLER İÇİN TAZE, YUMUŞAK VE PÜRÜZSÜZ BİR GÖRÜNÜM

Fresh'n Soft, papatyanın sağlık ve güzelliğe olan etkisini makyaj temizleme mendiliyle birleştirdi. Papatya özü sayesinde de cildi yumuşatarak, rahatlatıyor. Papatya özünün yanı sıra, içerisindeki zeytinyağı özleri ile doğal nem dengesini sağlarken, cildin esnekliğinin korumasına yardımcı oluyor ve yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı oluyor.

KURU VE HASSAS CİLTLER İÇİN ALOE VERA YUMUŞAKLIĞI

Fresh'n Soft'un kuru ve hassas ciltler için özel olarak geliştirdiği makyaj temizleme mendili ise içeriğindeki jojoba yağı ve aloe vera özü sayesinde cilt kuruluğunu ve hassasiyetini gidermeye yardımcı olurken, cildi besliyor ve nemlendiriyor.

Kırışıklık giderici etkiye sahip Fresh'n Soft Premium, cilde yumuşak bir görünüm sağlıyor ve cildi sıkılaştırıyor.

YAŞLANMAYLA MÜCADELEDE GELİŞTİRİLMİŞ ÖZEL FORMÜL

Fresh'n Soft'un normal - karma ve kuru - hassas ciltler için özel olarak geliştirdiği makyaj temizleme mendilleri; vitaminlerle zenginleştirilmiş formülü ile cildin pürüzsüz, esnek ve ipeksi bir yapıya kavuşmasına imkan veriyor, kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor ve yorgun cilt hücrelerini harekete geçirerek, cildin dayanıklılığını artırıyor.

Fresh'n Soft Premium Makyaj Temizleme Mendilleri, etkili formülü ve petek dokulu yüzeyi sayesinde boyun ve göz bölgesini tek bir adımda temizleyerek, cilde yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

Su geçirmez veya uzun süre dayanan, makyaj yapılmış olsa bile yüzü, gözleri ve dudakları mükemmel bir şekilde nazikçe temizlerken, cildi canlandırıyor ve cildin esnek, ipeksi bir yapıya sahip olmasını sağlıyor. Alkol, boya maddesi ve paraben içermeyen formülüyle cildinizi mükemmel şekilde temizlerken, teninize canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor.

Ürün Fiyatı: 3,75 TL

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title