Fresh'n Soft'tan Yapışabilen Tuvalet Kağıdı

Fresh'n Soft'tan Yapışabilen Tuvalet Kağıdı

Bültenler - Haberler | Güncel
Fresh'n Soft'tan Yapışabilen Tuvalet Kağıdı

Fresh'n Soft, fayansa yapışabilen ve tuvalete atılabilen ıslak tuvalet kağıdı üretti

Türkiye'nin ıslak temizlik mendili alanında ilk ve öncü markası Fresh'n Soft, fayansa yapışabilen yeni ambalaj tasarımıyla, Türkiye'de yine bir ilki gerçekleştiriyor. Arka yüzündeki ince yapışkan tabaka çıkarılarak fayansa yapışabilen Fresh'n Soft Islak Tuvalet Kağıdı biyoçözünür liflerden üretilen özel ebadı sayesinde klozete atılabiliyor.

Çocuklar için cildi rahatlatan Papatya Özlü, yetişkinler için hassas ciltlerin hassasiyetini de gideren Aloe Vera özlü içeriğe sahip tuvalet kağıdı ıslak olması sebebiyle daha kolay ve güvenli temizlik sağlıyor.

Fresh'n Soft'un hem çocukların hem yetişkinlerin tuvalet temizliğinde önemli bir yere sahip olacak yeni ürünü, hoş kokusuyla temizliğe artı değer katarken eğlenceli ambalajıyla da dikkat çekiyor. Özellikle çocukların tuvalet alışkanlığı kazandığı yaş aralığında büyük kolaylık sağlayan ürün, temizlik becerisini edinmede yarattığı pratik kullanım ve fayansa yapışabilen paketi ile ön plana çıkıyor.

Yumuşak bir dokuda üretilen Fresh'n Soft Islak Tuvalet Mendili, 60 adet içeren seyahat paketi ebadında olduğu için dilediğinizde rahatça çantada taşımanıza, seyahate giderken yanınıza almanıza imkan veriyor.

Ürün Fiyatı: 4,99 TL

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title