Fresh'n Soft ile Mentolden Gelen Ferahlık

Fresh'n Soft ile Mentolden Gelen Ferahlık

Fresh'n Soft ile Mentolden Gelen Ferahlık
Bültenler - Haberler | Güncel

Sabırsızlıkla beklediğimiz sıcak zamanlar nihayet geldi.

Fresh'n Soft Mentollü Islak Cep Mendili her an yanınızda taşıyarak hareketli yaz günlerini karşılamaya hazırlanın. Bunaltıcı sıcaklarla boğuşurken, hep arzu ettiğiniz ferahlama hissini artık cebinizde taşıyacaksınız.

Mentolü ıslak mendille buluşturarak hararetli yaz günlerinde vücudumuza farklı bir esinti verecek olan Fresh'n Soft Menthollü Cep Mendili ile sıcaktan bunaldığınız anlarda ense ve boynunuzu silerek, tüm vücudunuzu serinletebileceksiniz.

Mentol ile ferahlatırken, içeriğindeki Aloe Vera özü sayesinde de sildiğiniz yeri yumuşatmaya ve nemlendirmeye yardımcı olan mendilinizi; ense ve boynun yanı sıra yazın çok terleyen ellerinizde ve kollarınızda kullanarak yaz rehavetini ortadan kaldırmanız mümkün.

Türkiye'nin ıslak temizlik mendili alanında ilk ve öncü markası Fresh'n Soft, 15 mendil içeren paketiyle, her an ferahlama ve tazelik hissini üzerinizde hissettiriyor.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title