Fransa'nın 2012 Güzeli Alsas Bölgesinden

Fransa'nın 2012 Güzeli Alsas Bölgesinden

Fransa'nın 2012 Güzeli Alsas Bölgesinden
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Fransa cumartesi gecesi ülkenin en güzel kızını seçti.

Fransa cumartesi gecesi ülkenin en güzel kızını seçti. Bu yıl 65. güzellik yarışması Fransa'nın Bretanya bölgesinin Brest kentinde yapıldı. Yaşları 18-24 olan 33 aday jürinin oylarını lehine çevirmek için kıyasıya yarıştı.

Yarışmada jüri heyetinde jüri başkanı ünlü aktör Alain Delon, yardımcısı Francis Huster,Pascal Obispo,Denis Brogniart,Sofia Essaidi, Lorie ve Linda Hardy bulundu. Ülkenin 2012 kraliçesi Fransanın kuzeydoğusu Alsas bölgesinden çıktı. Strasbourg kentinin Kingersheim kasabasından gelen 'Miss Alsas' kraliçesi Delphine Wespiser(19) düzgün fiziği, sempatik davranışlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Alsas bölgesinde 2 Ekim tarihinde yapılan bölge yarışmasında 14 adayı geride bırakan 'Miss

France 2012? kraliçesi seçilen Delphine Wespiser büyük finalde yine 32 adayı geçmeyi başardı. Ela gözlü, kahverengi saçlı 1,72m. boyundaki Miss France 2012 kraliçesi tacını 2011 güzeli Laury Thillman'dan devraldı. Fransa'nın en büyük eğlence programlarından biri olan güzellik yarışmasını devlet kanalı TF1 canlı yayınladı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Manşet Haberler

title