Fox Haberleri

Fox haber, Fox son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fox 16.4.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan "basın özgürlüğü" açıklaması
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, şunları kaydetti: "Anayasanın 'Devlet, basın ve haber alma hürriyetlerini sağlayacak tedbirleri alır.' hükmüne rağmen tam aksine tedbirleri alıyor. Basının, gazetecilerin, elini kolunu bağlamak, onları tutuklamak, hapse atmak istiyor. Bunlar da yapılıyor. Bunu yaparken de Radyo ve Televizyon Üst Kurulunu sopa olarak kullanıyor. FOX TV'ye, Halk TV'ye, Tele 1'e ölçüsüz, haksız cezalar veriliyor.
Fox 15.4.2020
RTÜK'ten yayın ilkelerine uymayan kanallara ceza
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından FOX, Tele 1, Halk TV ve Haber Global'e bazı programlarda yayın ilkelerine uyulmadığı gerekçesiyle idari para cezası kesildi.
Fox 15.4.2020
RTÜK'ten FOX TV'ye ceza
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), sunucu Fatih Portakal'ın "halkı kin ve düşmanlığa sevk eden" ifadeleri nedeniyle FOX TV'ye üst limitten idari yaptırım ve 3 kez program durdurma cezası verdi.
Fox 9.4.2020
Koronavirüs salgınının yayıldığı ABD uçak gemilerinin sayısı 3'e çıktı
Diğer taraftan, Amerikan Fox News televizyonunun donanma yetkililerine dayandırdığı haberinde, Japonya'da bakım için demirli bulunan "USS Ronald Reagan" uçak gemisinde de koronavirüs vakalarının söz konusu olduğu iddia edildi fakat rakam verilmedi.
Fox 9.4.2020
8 Nisan 2020 Haberleri
8 Nisan 2020 Manşet Haberleri.
Fox 8.4.2020
ABD'de okullar sonbahar döneminde açılabilir
Doktor Fauci, Fox News kanalına açıklamalarda bulunarak, salgının yayılmasını önlemek amacıyla alınan tedbirlerin önemine vurgu yaptı.
Fox 8.4.2020
Trump: Euro dolar karşısında yalnızca çerez sayılır
Fox News TV kanalında Sean Mannity'nin programına konuk olan Trump, son dönemde hızla değer kazanan ABD para biriminin gücünü vurgularken, ABD'de "greenback (yeşil)" olarak da kullanılan ABD para birimiyle karşılaştırılabilecek tek para biriminin euro olduğunu söyledi.
Fox 8.4.2020
Trump: Ekonomiyi erken açmak, daha geç açmaktan iyidir
Fox News televizyonuna konuşan Trump, ABD'nin uzun süre kapalı kalması için kurulmadığını vurguladı.
Fox 8.4.2020
Kudlow: Ekonomiyi birkaç hafta içinde açmayı umuyoruz
Fox News'a konuşan Kudlow, ABD Başkanı donald Trump'ın, ekonomiyi mümkün olduğunca önce yeniden başlatmayı istediğini söyledi, ancak bu konunun coronavirüs salgınındaki gelişmelere bağlı olduğunu vurguladı.
Fox 7.4.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve BDDK'dan Fatih Portakal hakkında iki ayrı suç duyurusu
FOX TV Ana Haber spikeri Fatih Portakal hakkında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından iki ayrı suç duyurusunda bulunuldu.
Fox 7.4.2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE BDDK'DEN FATİH PORTAKAL HAKKINDA İKİ AYRI SUÇ DUYURUSU
FOX TV Ana Haber spikeri Fatih Portakal hakkında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından iki ayrı suç duyurusunda bulunuldu.
Fox 7.4.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sunucu Fatih Portakal hakkında suç duyurusu
Fox TV haber sunucusu Fatih Portakal'ın, kendisine ait Twitter hesabından, "Tekalifi Milliye hatırlatılıp 'zor günlerden geçiyoruz' denilerek mevduatı veya tasarrufu olanlardan para istenmesin bir de! Korona sonrası ödeyelim derlermiş bir de! Olmaz olmaz diyemiyorum maalesef!" şeklinde paylaşımda bulunduğu ifade edilen dilekçede, şunlar kaydedildi: "Şüpheli bu ileti ile Müvekkilimin konuşmasını gerçek manasından uzaklaştırılarak kamuoyunda yanlış bir algı oluşturmayı amaçlamıştır.
Fox 5.4.2020
ABD Kamu Sağlığı Dairesi Başkanı Adams Kovid-19 salgınını 11 Eylül'e benzetti Açıklaması
Adams, Fox News kanalında katıldığı programda, ABD'deki yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına ilişkin "ürkütücü" açıklamalarda bulundu.
Fox 2.4.2020
ABD'de Demokratların adayının açıklanacağı kongreye Kovid-19 engeli
Trump, 26 Mart'ta Fox News'e yaptığı açıklamada, kongrenin ertelenmesi gibi bir gündemleri olmadığını belirtmişti.
Fox 1.4.2020
İçişleri Bakanı Soylu, canlı yayında soruları yanıtladı: (5)
Bugün bu duruma ses çıkarmayarak, kanunu görmezden geldiklerini varsaydıklarını dile getiren Soylu, şunları kaydetti: "Yarın HDP'nin bir belediyesi terörist cenazelerine gidiyorlar mı? Gidiyorlar. HDP'nin bir belediyesi dedi ki, 'Ben bu gittiğim terörist cenazesinin ailesine yardım yapmak istiyorum ve bağış topluyorum.' dediği andan itibaren topladığı bağışın bir kısmını buraya verdi. Böyle bir devlet olabilir mi? Devlet kaide üzerinde olur. Biz kendi elimizle bir teröristin ailesine, 'Sen Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne karşı savaşan ve ölen ailenin bireyi sebebiyle biz seni taltif ettik.' dedi ve onu da para toplayarak yaptı. Eğer böyle bir şey başlarsa Türkiye'de yerel yönetimlerin hukuki çizgisinin nerede biteceğini kimse tespit edemez. Burada bu savunuyu ortaya koyuyoruz. Beni fukaraya yardım etmekle suçlayabilirler. Süleyman Soylu, 'Şunu engelledi, bunu engelledi.' diyebilirler. Devletimizin her insana yardım etme gücü ve kudreti vardır." "Bir kural, kanun ihlal ediliyor" "İstanbul ve Ankara belediyelerinin yaptıkları bir yardım kampanyası ile bir HDP'li belediyenin teröriste yapacağı bir kampanya aynı kefeye konabilir mi?" sorusuna Soylu, şu yanıtı verdi: "Bir kural, kanun ihlal ediliyor. Devlet olarak siz bu kanunun ihlal edilmesine göz yumuyorsunuz. Yerel hükümetle merkezi hükümet sözlerinin 12 saat arayla Fox Tv ile Halk Tv'de tesadüfen söylendiğini düşünmüyorum.
Şu an buradasınız: Fox Haberleri | Fox Haber - Haberler - Sayfa 6 - Fox haberleri, son dakika fox haber ve gelişmeleri burada. Aşkımızın son tekmesi Tv'de ilk kez Fox'ta!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 22:27:00. #1.14#
title