Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

Yeni açıklama geldi! Çığ gibi tepkilere rağmen WhatsApp geri adım atmıyor

WhatsApp tarafından tepki çeken zorunlu güncelleme kararı ile ilgili yeni bir açıklama yapıldı. "WhatsApp'ı kullanmaya devam edebilmeleri için bu güncellemeleri inceleyip kabul etmelerini kullanıcılara hatırlatmaya başlayacağız" açıklaması, WhatsApp'ın gelen tüm tepkilere rağmen geri adım atmayacağı yönünde yorumlandı.

19.02.2021 09:28
1

Yeni açıklama geldi! Çığ gibi tepkilere rağmen WhatsApp geri adım atmıyor - Resim 1

Sosyal medya devi Facebook'un bünyesinde bulunan mesajlaşma platformu WhatsApp'ın zorunlu güncelleme kararının yankıları sürüyor.

2

Yeni açıklama geldi! Çığ gibi tepkilere rağmen WhatsApp geri adım atmıyor - Resim 2

NTV'deki habere göre, zorunlu kıldığı değişiklik sonrası kullanıcı sayısı hızla azalan WhatsApp, tepki çeken güncelleme kararı ile ilgili yeni bir açıklama yayınladı.

3

Yeni açıklama geldi! Çığ gibi tepkilere rağmen WhatsApp geri adım atmıyor - Resim 3

WhatsApp, "Güncellememiz Hakkında Daha Fazla Bilgi" başlığıyla paylaştığı yazıda "WhatsApp'ı kullanmaya devam edebilmeleri için bu güncellemeleri inceleyip kabul etmelerini kullanıcılara hatırlatmaya başlayacağız" denildi.

4

Yeni açıklama geldi! Çığ gibi tepkilere rağmen WhatsApp geri adım atmıyor - Resim 4

Söz konusu yazıda "Daha önce bu güncelleme hakkında çok fazla sayıda yanlış bilgiyle karşılaştık" ifadelerine yer veren WhatsApp, yanlış anlaşılmaları gidermek için yoğun bir şekilde çalışmaya devam edildiğinin altını çizdi.

5

Yeni açıklama geldi! Çığ gibi tepkilere rağmen WhatsApp geri adım atmıyor - Resim 5

WhatsApp'ın resmi blog sitesi üzerinden yayınlanan bu yazı WhatsApp'ın gelen tüm tepkilere rağmen geri adım atmayacağı yönünde yorumlandı.

6

Yeni açıklama geldi! Çığ gibi tepkilere rağmen WhatsApp geri adım atmıyor - Resim 6

Facebook'un bünyesinde bulunan mesajlaşma platformu WhatsApp, gelen tepkiler sonrası 15 Ocak'ta söz konusu yeni şartları 8 Şubat'tan 15 Mayıs'a ötelediğini duyurmuştu.

7

Yeni açıklama geldi! Çığ gibi tepkilere rağmen WhatsApp geri adım atmıyor - Resim 7

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de tepkilere neden olan WhatsApp'ın yeni gizlilik sözleşmesi için Rekabet Kurulu harekete geçmiş, kuruldan yapılan açıklamada Facebook ve WhatsApp hakkında resmen soruşturma başlatıldığı duyurulmuştu.

8

Yeni açıklama geldi! Çığ gibi tepkilere rağmen WhatsApp geri adım atmıyor - Resim 8

Rekabet Kurulu ayrıca WhatsApp'la veri paylaşımı zorunluluğunun durdurulduğu bildirilmişti.

Yorumlar (9)

Mustafa Bellek:

Bu haber bi harika dostum

Mustafa Bellek:

helal olsun diyeceim,

Serhan:

Arkadaş okadar ülke var boş whasapın aynısını yazmak zor degil yazılımcılar için türkiye misal kendisi için yapabilir veya amerikada başka bir firma yapabilr bu adam parayı bulmuş artık işi dalgaya vuruyor . ama yapılan uygulamalara bakıyorum telegram dediler görüntülü konuşmada çok sıkıntılı digerleride öle whasap bi düzgün kullanımında

Tüm 9 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title