Bizi Takip Edin!
Haberler.com Facebook Sayfası
Haberler.com Twitter Sayfası
Haberler.com Instagram Sayfası

Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

20.04.2015 11:25
1
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Yumurtaları aynı sepete koymama telaşı mı, ülkenin geleceğine dair güvensizlik mi bilinmez ama ünlüler hayatlarını garanti altına almak için âdeta yarışa girdi. Şarkıcısı, oyuncusu, sunucusu, mankeni fark etmiyor; pek çoğu kendine daha kalıcı bir ikinci iş kuruyor. Dizisi yayından kalksa da albümü satmasa da konserleri dolmasa da devam eden bir ikinci iş fikri herkese iyi geliyor.

2
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

MUAZZEZ ERSOY/ Türk Sanat Müziği'nin önemli sesi Muazzez Ersoy, Tatlıses kadar olmasa da yeme-içme sektörünün gediklilerinden.

3
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Ersoy, Küçükyalı Şenol Kolcuoğlu Kebap'a ortak…

4
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

BURAK ÖZÇİVİT - ALİŞAN DÖNER PİŞTİSİ/ İkinci iş konusunda pişti olan iki ünlüden bahsetmek istiyorum. Şarkıcı Alişan'ın da yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'in de dönerci dükkânı var. Özçivit'in Levent'teki ‘Balibey' adlı mekânı restoran tarzında.

5
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

ALİŞAN/ Teşvikiye'de bir cafe devralan sanatçı döner satıyor. Alişan'ın Teşvikiye'deki dükkânı ‘Mis' büfe gibi. Amacı işi iyice öğrenip ileride zincirleşmek: “Şükürler olsun iyi para kazanıyorum ama sağlık sorunu ya da başarısızlık yaşadığın anda yaptığın her şey boşa çıkabiliyor. ‘Her ay şu kadar sabit para kazanıyorum' diyebileceğin bir iş değil bizimkisi...”

6
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

KENAN DOĞULU - BEREN SAAT - KENDİLERİNE MEKAN AÇTILAR/ Evet ünlüler, evet kazanıyorlar ama bu ne kadar sürer, nereye gider hiç kimsenin bir fikri yok! Bu sebepten Türkiye'de birçok ünlü kendine ikinci bir iş kuruyor. Sonuncudan ve en çok koşulandan başlayalım: Beren Saat ve Kenan Doğulu Ankara'da Bis Dine&Live adında bir eğlence mekânı açtı. Bis, konserin ardından seyircinin alkışla sanatçıyı yeniden sahneye çağırmasına deniyor. Bis de bir canlı müzik mekânı zaten. 4 Nisan'da Kenan Doğulu'nun performansıyla açıldı. Kenan-Beren çifti kendi sosyal medya hesaplarından sık sık mekânın reklamını yapıyor.

7
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

PINAR ALTUĞ - HER MÜŞTERİYLE BİREBİR ÇALIŞIYOR/ Altuğ, ikinci işi değil ikinci işleri olan ünlülerden. “Televizyonda çalışmak tabii ki çok güzel ama bir yandan ben olmadığımda da yürüyecek işlerim olsun istedim” diyor. Bu yüzden kendi adını markalaştırmış: “By Pınar Altuğ, kişiye özel tekne tekstili üreten bir şirket. Bir ay önce de annemin adıyla ‘Selma by Pınar Altuğ' diye bir mücevher koleksiyonu çıkardım. Tekne tekstilinde her müşteriyle birebir görüşüyorum. Onun istekleri doğrultusunda renk, desen ve kumaş seçip ürettiriyorum. Her detaya hakimim. Takılarıysa ben anlatıyorum biri çiziyor ve işin ustaları üretiyor.”

8
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

ÇAĞLA ŞIKEL - HEM İŞ HEM HOBİ/ Ünlü model ve sunucunun ikinci işi çok yakında hayata geçecek. Onun için iki hobisini birleştiriyor diyebiliriz: “Kimse bilmez ama ben resim yapmayı çok seviyorum. Tuvalin başından beş saat kalkmam, su bile içmem, tuvalete bile gitmem. Son bir senedir desen konusunda özel ders alıyorum. Önümüzdeki ay kendi desenlerimi bastığım bir hazır koleksiyon çıkaracağım. Çok ama çok heyecanlıyım.”

9
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

OZAN GÜVEN TERS KÖŞE YAPTI/ Kadınlar genellikle tekstil ve mücevher konusunu ikinci iş edinirken erkekler restoran ya da gece kulübü açmaya meylediyor. Bu bağlamda ezberbozan iki isim var. Eser Yenerler kurduğu şirketle turizm işletmeciliği yapıyor. Ozan Güven ise ikinci şubesini Nişantaşı'nda açtığı mağazasında kadın ayakkabısı satıyor.

10
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

HÜLYA AVŞAR 10 YILDIR TİŞÖRT SATIYOR/ Modayla ilgili ikinci bir iş seçen ünlülerin arasında Hülya Avşar'ı da saymak gerek. Avşar'ın tişört koleksiyonu 10 yılı aşkın bir süredir piyasada ve istikrarlı bir satış grafiği var.

11
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

ŞAHAN GÖKBAKAR, TERİM'İN DAMADIYLA ORTAK OLDU/ Namı diğer Recep İvedik bundan sonra Burgerman adlı fast-food mekânında hamburger ve patates satacak. İlk şubesi çok yakında 4. Levent'te açılıyor. Fatih Terim'in damadı Ahmet Baran Çetin ile ortak olan Şahan, anne köftesi yaptıklarını söylüyor.

12
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

EMRE ALTUĞ - OTELİ VE BARI VAR/ Şarkıcının ikinci işi İstanbul dışında. İki sene önce Çeşme Alaçatı da ‘By Sako' adlı bir butik otel ve ‘Double' adlı bir bar açan Altuğ her şeyle birebir ilgileniyor.

13
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

İBRAHİM TATLISES/ Kebapçı zinciri var.

14
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

BERGÜZAR KOREL/ “Kurabiyeler yapıp satabileceğim bir dükkan düşünüyorum” diyen Bergüzar Korel, o dükkanı Cihangir'de kiraladı.

15
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Or­ga­nik gı­da­lar­dan yap­tı­ğı yemek ve tat­lı ta­rif­le­ri­ni sos­yal med­ya­da pay­la­şıyor.

16
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Cihangir-Anahtar Sokak'taki küçük bir dükkanı kiralayan Korel, dükkanda organik besinler ve yaptığı kurabiyeleri satıyor.

17
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

ÜNLÜLERİN AKILLARA ZARAR MAL VARLIKLARI / Magazin dünyasının yakından takip ettiğimiz isimlerinin mal varlıklarını biliyor musunuz? Sanatçılar, oyuncular, modeller... Her birinin servetini tek tek sizin için derledik. İşte ünlülerin mal varlıkları...

18
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Uzun yıllar Londra'da yaşayan Haluk Bilginer İngiltere'de ev sahibi olan ünlüler arasında. Yılın büyük bir bölümünü Londra'da geçiren sanatçının Notting Hill'de bir evi var.

19
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Londra'yı tercih eden en son isimlerden biri de Seda Sayan. Ünlü şarkıcı, Paris Hilton ve İngiliz şarkıcı Amy Winehouse da oturduğu Kingston bölgesinde yaklaşık bir yıl önce 400 bin sterline bir ev satın almıştı.

20
Ünlülerin Yaptığı Ek İşlerUzun yıllar New York'ta yaşayan ve oradaki evini satan Megastar Tarkan'ın son zamanlarda tercihi Almanya oldu. Kendisi de Almanya doğumlu olan sanatçı, annesi Neşe Tevetoğlu için Berlin'den ev aldığı konuşuluyor.
21
Ünlülerin Yaptığı Ek İşlerAyrıca Beykoz Öğümce Köyü`nde çiftlik, Tarabya Sümer Korusu`nda 2.1 milyon TL değerinde villa, Arnavutköy`de tarihi köşk, Newyork`ta daire (Manhattan`da 1999 yılında `mortgage` sistemiyle 450 bin dolara aldığı dairenin değeri 4 milyon dolara ulaştı. Sanatçı yüzde 5 gibi düşük bir faiz oranıyla satın aldığı dairenin borcunu toplam 24 yılda ödeyecek), Los Angeles`ta studio daire, iki cip, bir otomobil.
22
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Şarkıcı Sibel Can, Miami'deki Williams Island adlı adadaki dairesini sattıktan sonra Fransa Cote d'Azur'da bir ev satın aldı.

23
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Ayrıca ünlü şarkıcının İstanbul'da 50 daire, Nakkaştepe'de, Levent'te villa, Bodrum'da 2 villa, Miami'de villa, yarış atı, 1 cip, otomobil, bankada hatırı sayılır miktarda nakiti bulunuyor.

24
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Hülya Avşar, Sarıyer'de köşk, Ayvalık'ta yazlık, Ayvalık'ta zeytinyağı fabrikası, konfeksiyon fabrikası, Tarabya Nurol Sitesi'nde bir daire, Riva'da arazi, Etiler'de daire, Londra'da Docklands Canary Wharf'ta şehrin en yüksek rezidansı 'Pan Peninsula Tower 1'de bir daire, iki cip, bir otomobil, bankada yüklü bir nakit.

25
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Ferdi Tayfur, 2003 model Suzuki marka otomobil, eşinin kullandığı Hyundai münübüs, Marmaris`te bir yarımada, Marmaris`te benzin istasyonu, Adana`da 50 daire, İstanbul Emirgan`da 6 villa, Sarıyer`de bir daire, Tarabya`da bir daire, Tarabya`da 4 katlı bir villa, bankada bir miktar nakit.

26
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Bir dönem spor kompleksi satın alan ardından burayı elden çıkaran Emrah'ın 100'e yakın gayrimenkulü olduğu tahmin ediliyor. Ayrıca twitter hisselerinin yüzde 5'ine sahip.

27
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Deniz Akkaya Bebek`te yalı dairesi, Audi Q7 cip.

28
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Sezen Aksu, Sarıyer'de villa, Kanlıca'da villa, Bodrum'da villa, Ankara'da daire, İzmir'de iki daire, iki at, bir cip, iki otomobil, bankada nakit para.

29
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Cem Yılmaz, Levent'te bir villa 1 milyon dolar değerinde bir tekne (Bu sene aldı), Çeşme'de villa, bir benzin istasyonu, Bentley otomobil, 2005 model ve 300 bin euro değerinde, 3 Maxi Scooter motosiklet, 1 Mini Cooper, 1 antika Anadol, 1 cip, 3 Porsche (Toplam değeri 1 milyon YTL), Mini Cooper`ın son modeli Sidewalk

30
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Kenan İmirzalıoğlu iş yoğunluğu nedeniyle pek gidemesede Los Angeles'ta bir evi bulunuyor.

31
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Ayrıca İstanbul Tarlabaşı, Gümüşsuyu, Cihangir ve Galata'da birçok apartmanı olan ve son olarak Cihangir'de butik otel açmak için yeni bir bina alan İmirzalıoğlu'nun gayrimenkullerinin toplam değerinin 30 milyon lirayı bulduğu söyleniyor.

32
Ünlülerin Yaptığı Ek İşlerKıvanç Tatlıtuğ, gayrimenkule yaptığı yatırımla bilinen Tatlıtuğ'un Paris'te bir evi bulunurken, son günlerde Hollanda'da da bir ev aradığı konuşuluyor. Ayrıca Tatlıtuğ'un Kartal'da oturduğu ev de kendisinin.
33
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Perran Kutman Miami'den ilk ev sahibi olan isimlerden biri. Yaklaşık 14 yıl önce Miami- William's Island'dan ev satın alan Kutman, yılın büyük bir bölümünü burada geçiriyor.

34
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Basında çıkan “serveti dudak uçuklatan ünlüler” listesinin ilk sırasında yer almak, İbrahim Tatlıses'i kızdırdı. Listedeki bilgilerin yanlış olduğunu ileri süren türkücü, mal varlığını yazılı olarak açıkladıktan sonra listeyi “İbrahim Tatlı Servet” diye imzaladı.

35
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

İşte İbrahim Tatlıses'in yıllarca sahnelerde ter döküp dişiyle tırnağıyla kazandığı serveti.

36
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

*Seyrantepe'de 1.5 dönüm arsa üzerinde kebap salonu,*TV binası

37
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

*Tatlıses şirketler Grubu binası,*By Tatlıses Giyim'in atölyesi ve mağazası

38
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

*Demirciköy Alarko Sitesi'nde bir villa,*Seyrantepe Oyak Sitesi'nde 3 daire

39
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

*Şanlıurfa'da 1 daire,*Yine Şanlıurfa'da 3 dönüm arsa,*İzmir Narlıdere Folkart Evleri'nde 1 daire,*Hadımköy Günışığı Konakları'nda ise 1 villa

40
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

*İki televizyon kanalı,*1 tekne,*Birçok ilde ulusal yayın yapan Tempo TV kanalı Tatlıses'in servet beyanında sahip oldukları arasında yer aldı.

41
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

*2 sürat motoru,*Bodrum Bitez'de 48 daireli Tatlıses Paradise apartları,*İstanbul'da 5 kebap salonu, *Bodrum Bitez'de 1 villa,*Bodrum Bitez'de 6.5 dönüm üzerine denize sıfır 26 odalı Golo Beach Hotel,*Kuşadası'nda 8 dönüm üzerine 6 katlı 157 odalı 314 yataklı Tatlıses Otel

42
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Dizi ve sinema filmlerinden kazandığı tüm gelirini 'Baykon Endüstriyel Tartım Sistemleri' ve 'İstron Elektronik Teknolojileri' adlı iki firmaya yatıran Tuğba Büyüküstün, annesi ve babasıyla kurduğu şirketin yurt dışına açılmasını sağladı. Kazakistan, Azerbaycan ve Kırgızistan'da şubeler açan Büyüküstün, gözlerini Ortadoğu'ya çevirdi.

43
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Orhan Gencabay, Baltalimanı`nda yalı dairesi, Etiler`de iki daire, Bodrum`da villa, Unkapanı`nda ofis, Etiler`de villa, Mercedes otomobil, Suziki otomobil, bankada hatırı sayılır para.

44
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Tuğba Özay, Suzuki bir motosiklet, 1999 model cip, Antalya`da bir milyon YTL değerinde 13 dönüm çiflik, İstanbul`da villa, bankada hatırı sayılır nakit.

45
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Bülent Ersoy, 2002 model spor Mercedes otomobil, Marmaris`te bir koy, Marmaris`te bir daire, Marmaris`te bir benzin istasyonu, 5 adet inşaat iş makinesi, Bodrum`da bir villa, Antalya`da bir daire, İstanbul`da bir daire, Fenerbahçe`de bir sauna, 700 bin YTL değerinde mücevher, Vizon kürk, Çinçila kürk.

46
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Türkan Şoray, Etiler-Boğaz sırtlarında bir villa, Beşiktaş`ta bir iş hanı, 2003 model bir otomobil.

47
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Çağla Şikel, Ulus`ta bir ev, Range Rover marka cip, bankada hatırı sayılır nakit.

48
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Kenan Doğulu, ABD'de çeşitli yatırımları bulunuyor. Doğulu'nun, yılın yarısını geçirdiği Los Angeles'ta Ken Love Yourself adlı bir giyim mağazası bulunuyor. Sadece patronluk değil aynı zamanda tasarımcılığa da el atan şarkıcı, aynı zamanda bir yapım şirketi sahibi.

49
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Mirkelam hakkında '40 tane benzin istasyonu var' denildi.'Geçimini onlardan sağlıyor' denilen Mirkelam'dan bu iddialara yanıt geldi.

50
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Mirkelam'a bu iddia soruldu. "İstasyonlar benim değil" diyen Mirkelam, "Amcamların benzin istasyonları var. Lütfen yanlış anlaşılma olmasın" dedi.

51
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Gülben Ergen, 50 tane ticari taksi, Feneryolu`nda daire, Antalya`da iki daire, Zekeriyaköy`de villa.

52
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Nefise Karatay, Gökçeada'da ev, Erenköy'de daire, Range Rover cip.

53
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Erkan Petekkaya, uzun yıllardan beri hayalini kurduğu kasap dükkanını geçtiğimiz yıl Beykoz'da açtı. Mest Et kasap dükkanı ile Petekkaya'da ticarete atılan ünlüler kervanına katıldı.

54
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Necati Şaşmaz, yatırımlarını sürekli olarak Gerede'ye yapıyor. Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın konuyla ilgili olarak, "Şaşmaz ailesi daha önce ilçemize büyük bir ahşap fabrikası kurdu. Gerek Raci Şaşmaz, gerekse Necati Şaşmaz ilçemizi sık sık ziyaret ediyor.

55
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

En son büyükbaş hayvancılık yapmak istediklerini bizlere ilettiler. Bizler bu girişimden son derece mutlu olduk. Gerede'ye yatırım yapmak isteyen herkese kapımız açık ve sonuna kadar kendilerine destek vereceğiz" dedi.

56
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Oktay Kaynarca da oyunculuğun yanı sıra ticaretle ilgilenen ünlülerden. Kaynarca, Adanalı'da oynadığı dönemden etkilenmiş olacak ki Pendik'te, Türkiye'nin en büyük outlet alışveriş merkezi olan Via/Port'ta bir oto yıkamacı açmış.

57
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Oynadığı dizilerle milyonların sevgilisi haline gelen Ozan Güven, konservatuar yıllarında açtığı ayakkabı dükkanıyla erken yaşta ticarete atılan ünlüler arasında. Başarılı oyuncu ayakkabı satmanın kendisini özgür kıldığını belirtirken "Hiçbir şey yapmazsam, ayakkabı satarım" diyor.

58
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Yılın büyük kısmını Bozcaada'da geçiren Ata Demirer, sonunda hayaline kavuşuyor. Eyvah Eyvah ve Eyvah Eyvah 2 filmlerinin çekimlerini de burada yapan ünlü komedyen, Bozcaada'da bir üzüm bağı sahibi olmak için kolları sıvadı. Bu hayalini twitter'da da paylaşan Ata Demirer, aradığı bağı sonunda buldu.

59
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Habbele Koyu olarak bilinen bölgedeki 7 dönümlük üzüm bağını gözüne kestiren ünlü komedyen, araziye sahip olmak için kolları sıvadı. Ata Demirer, aynı zamanda deniz manzaralı da olan üzüm bağını 300 bin TL'ye almayı planlıyor. Komedyen, arazisinde kendi ürünlerini yetiştirecek.

60
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Bozcaada deyince akla gelen ünlülerden biri de Ata Demirer. Her fırsatta Bozcaada'da huzur bulduğunu ve teknesiyle koy koy gezdiğini dile getiren Demirer'in adada bir de bağ evi var.

61
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Bayhan, 2003 yılında düzenlenen Popstar yarışmasıyla ünlenen Bayhan Gürhan iki albümden sonra ilk işi olan çiğköfteciliği de unutmadı. Şarkıcının şirin dükkanı Ortaköy'de B.Ç adı altında çiğköfte severlere hizmet veriyor.

62
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Mustafa Sandal, Bodrum'da bir otel açarak ticarete soyunmuştu. Bodrum'da ortağı Cüneyt Kurt ile 'Mandal' adında otel işleten Sandal, verdiği bir röportajda, "Otele bir müşteri gibi geliyorum. İmza atıyorum, çekiliyorum köşeme" açıklamasında bulunmuştu. Ancak ünlü popçunun hayalleri kısa sürdü. Sözleşme ikinci yılda fesh edildi.

63
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Sema Şimşek, Maltepe'de eşi Burak Hakkı ile ortak aldığı bir ev, Peugeot 406 araba.

64
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

ÜNLÜ İSİMLER KAÇ YAŞINDA? / Şenay Gürler deyince yüzünde bir soru işareti belirenlere "Avrupa Yakası'nın Fatoş'u" hatırlatması yeterli oluyor.

65
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Türkiye'nin en sevilen 'çapkın kadını'nı oynayan Şenay Gürler ise bambaşka biri.

66
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Oyunculuk her daim aklındadır, ama liseyi bitirdiğinde bu isteğini kabul ettiremez ailesine.

67
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

O da tutar 20 yaşında nikâh masasına oturur. Yalnızca bir yıl sürecek evliliğinden kızı Duygu dünyaya gelir.

68
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Şenay Gürler önceki gün Aqua Florya AVM'deydi.

69
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

48 yaşındaki oyuncu, kızı Duygu Yıldırım ve torunuyla ilk kez görüntülendi.

70
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Üçlü çocuk mağazalarını gezip alışveriş yaparken Gürler torununun elini bir an olsun bırakmadı.

71
Ünlülerin Yaptığı Ek İşlerEngin Hepileri. On en son babasının katillerinin izini süren Yağmur'un hikayesinin anlatıldığı İntikam dizisinde gördük.
72
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

İntikam'ın gizli başrolü Hakan Eren karakterini canlandırdı.

73
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Tiyatro çalışmalarına Cağaloğlu Anadolu Lisesi'ndeki orta öğrenimi sırasında başlayan Engin Hepileri, 1996'da İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'ne girdi.

74
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

2002'de aynı üniversitede oyunculuk alanında yüksek lisans eğitimine başladı ve 2005 yılındaki mezuniyetine kadar araştırma görevlisi olarak çalıştı.

75
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Oyunculuğunun yanı sıra yönetmenlik de yapıyor, Akademi Kenter'de dersler veriyor. Daha önce verdiği bir röportajda "Sakalları kessem liseliyi oynarım" sözlerini söyleyen Hepileri aslında 35 yaşında.

76
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

İstanbul'da doğan Öykü Karayel, Çemberlitaş Kız Lisesi'nden mezun oldu. Yıldız oyuncu 1990 doğumlu...

77
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

78
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

79
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

80
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

81
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Fatma Girik, 1942 doğumlu

82
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Beren Saat, 1955 doğumlu. Bazı ünlüler kaç yaşına gelirlerse gelsinler hep olduklarından daha genç görünmeyi başarıyorlar. Üstelik bir çoğu bunun için özel bir çaba bile harcamıyor. İşte çoğunluğu "iyi genleri" bazıları da bakımla olduklarından çok daha genç görünüp hayranlarını şaşırtan ünlüler.

83
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Beren Saat tip olarak şanslı. Minyon yapısı yüzünden yaşından daha genç bulunuyor.Özellikle de makyajsız olduğunda.

84
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Güzel oyuncu 1984 doğumlu.

85
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Zerrin Tekindor da ekranın yaşını göstermeyen ünlülerinden. Boyunca bir oğlu olan Tekindor 1964 doğumlu.

86
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Ekranın yaşını göstermeyen ünlülerinden biri de Buğra Gülsoy.

87
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Yakışıklı oyuncu 1982 doğumlu. Ama özellikle de sakallarını kestiğinde çok daha genç görünüyor.

88
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Hazal Kaya da yaşını göstermeyenlerden.

89
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Kaya 1990 doğumlu ama olduğundan çok daha genç görünüyor.

90
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Nebahat Çehre, 1944 doğumlu

91
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Ajda Pekkan, 1946 doğumlu

92
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Meryem Uzerli, 1983 doğumlu

93
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Nilüfer, 1955 doğumlu

94
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Filzi Akın, 1943 doğumlu

95
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Hülya Koyiğit, 1947 doğumlu

96
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Türkan Şoray, 1945 doğumlu

97
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Mehmet Ali Erbil, 1957 doğumlu

98
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Hakan Peker, 1961 doğumlu

99
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Okan Bayülgen,1961 doğumlu

100
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Aydan Şener, 1963 doğumlu

101
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Seda Sayan, 1961 doğumlu

102
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Merve Boluğur, 1987 doğumlu

103
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Burçin Terzioğlu, 1980 doğumlu

104
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

105
Ünlülerin Yaptığı Ek İşler

Orhan Gencebay, 1944 doğumlu

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu içeriği neredepaylaşmak istiyorsunuz?
Şu an buradasınız: Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Haberler.com
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28 Ekim 2020 Çarşamba 09:37:59