Ünlülerin Televizyon Dünyasına Damga Vurmuş Canlı Yayın Skandalları

Televizyon dünyasında öyle olaylar yaşanıyor ki, olup biteni tanımlamak için "skandal" kelimesinden daha uygun bir kelime bulunamıyor. Bu yaşananların bazıları, yıllar sonra bile efsane gibi konuşulurken bazıları da zaman geçtikçe etkisini kaybediyor. İşte Türk televizyon tarihinin gelmiş geçmiş en büyük skandalları...

03.10.2017 10:35
1

Mehmet Ali Erbil

Mehmet Ali Erbil

Erbil, şaka olsun diye canlı yayın sırasında program maskotlarından birinin pantolonunu indirdi. İç çamaşırı giymeyen adamın cinsel organı, programı izleyen herkes tarafından görüldü. Erbil'in yaptığı bu şaka onu seven sevmeyen herkes tarafından büyük tepki aldı. RTÜK'e gelen şikayetlerin ardı arkası kesilmeyince, RTÜK programın yayından kaldırılması kararını aldı.

2

Seray Sever - Ali Poyrazoğlu

Seray Sever - Ali Poyrazoğlu

'Seray Sever ve Erkekler' programının o günkü konuğu ünlü tiyatrocu Ali Poyrazoğlu idi. Konu nerden oraya geldi hiçbir fikrimiz yok, ama Sever sohbet esnasında "Beni hiç kimse ellemedi" dedi. Bunun üzerine Poyrazoğlu "İnsan yaşamadığı şeyleri yaşamalı" diyerek Sever'i bile isteye resmen taciz etti.

3

Sadettin Teksoy

Sadettin Teksoy

"Ben Sadettin Teksoy, sokarım”, “Saçım benim saçım benim, dökülüyor saçım benim, keloğlan mağarasına girdim, gür çıkıyor saçım benim” cümleleri ile hafızalara kazınan kutuplarda namaz kılan Sadettin Teksoy'un 5 yıl boyunca yayınlanan 'Teksoy Görevde' programını izlemeyen kalmamıştır.

4

Uçan adam Sabri

Uçan adam Sabri

Sunucu Esra Ceyhan'ın programı oldukça ilginç anlara ev sahipliği yaptı. Programa katılan ve 6 yaşından bu yana geleceği gördüğünü iddia eden Sabri Yıldız, bir anda bağırarak yerinden fırladı ve stüdyoda yuvarlanmaya başladı. Olayın ardından Esra Ceyhan soğuk kanlılığını korurken, Sabri Yıldız stüdyodan dışarıya çıkartıldı.

5

Ata Demirer

Ata Demirer

O gece Beyaz Show'a bağlanan genç kız Ata Demirer'e "Kız arkadaşınız var mı?" diye sordu. Ardından cümleye "Eğer yoksa..." diye devam ediyordu ki, Demirel "Verecen mi?" diye lafını kesti. Hem konuklar hem de Beyaz fena şaşırdı. Demirel, hatasını anlasa da artık iş işten geçmişti.

6

Tülin & Caner

Tülin & Caner

'Benimle Evlenir misin?' programı ile ünlenen Caner, bir televizyon programına katılmış Tülin'le ilişkilerinden konuşuyordu. Bu sırada Tülin, canlı yayına telefonla bağlandı.Tülin'in söyledikleri Caner'i çileden çıkardı, sinir krizi geçiren Caner masada duran bardağı aldı ve kafasına sertçe vurarak parçaladı. Herkesin yaşadığı şoku tahmin etmek hiç de zor değil. Bu anı o meşhur dil hareketi ile anıyoruz!

7

İbrahim Tatlıses & Yıldız Tilbe!

İbrahim Tatlıses & Yıldız Tilbe!

İbo Şov'un konuğu sesiyle bam telimizi titreten Yıldız Tilbe'ydi. Şarkılar söyleniyor, sohbetler ediliyordu. Ama biricik Tilbe'mizin hafif de olsa keyfi kaçık gibiydi. Bunda Tatlıses'in yaptığı yersiz esprilerinin payı şüphesiz ki çok büyüktü. Tilbe, 'Kandıramazsın Beni' şarkısını söylerken Tatlıses anlamsız bir şekilde şarkıyı defalarca kez kesti! Tilbe, Tatlıses'in araya girme çabasına rağmen, zor da olsa şarkısını tamamladı. Araya reklamlar girdi, Tatlıses mikrofon elinde, hafif ağlamaklı bir ses tonuyla konuşmaya başladı. Hararetli tartışmalardan sonra Tilbe programı terketti ve İbo Şov ise ekranlardan kaldırıldı.

8

Banu Alkan - Murat Taşdemir

Banu Alkan - Murat Taşdemir

Banu Alkan ve o dönemki sevgilisi Murat Taşdemir bir sabah programına birlikte katılmışlardı. İkili arasında aniden bir gerilim patlak verdi ve Alkan sevgilisi Taşdemir'e masada duran bir içeceği fırlattı. Kendine hakim olamayan Taşdemir, Alkan'a tokat attı.

9

Rapçi Fuat - Boys Anılar

Rapçi Fuat - Boys Anılar

"Mesut Yar'la Tuhaf Şeyler"in konuğu Rapçi Fuat ve Boys Anılar idi. Fuat şarkısını söylerken, Boys Anılar'ın solisti aniden sahneye atıldı ve Fuat'ı yumrukladı. Canlı yayın hemen kesildi, Boys Anılar stüdyodan çıkarıldı.

10

Medyum Memiş - Keto

Medyum Memiş - Keto

En iyi medyumun kim olduğunun tartışması yapılırken Medyum Memiş "Gazete benim için herkesi şaşırtan medyum diye manşet attı" diyor. Bu cümlenin ardından Keto, Memiş'in hiç hoşuna gitmeyecek bir haberi hatırlatıyor. Sonrası mı? Tokat ve kavga...

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu içeriği neredepaylaşmak istiyorsunuz?
Şu an buradasınız: Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Haberler.com
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26 Eylül 2020 Cumartesi 12:16:20