Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

Nişanlısıyla ilişkiye girmek için 3 ay bekleyen Sarah Hyland'ın sağlık sorunları varmış

Kovid-19 nedeniyle düğününü birkaç kez ertelemek zorunda kalan Amerikalı oyuncu Sarah Hyland, nişanlısı Wells Adams 'la cinsel ilişkiye girmek için üç ay beklemek zorunda kaldığını söyledi. Sağlık sorunları yaşayan genç oyuncunun ilişkiye girmesi doktorlar tarafından yasaklandığı ortaya çıktı.

20 Ekim 2021 Çarşamba
1

"The Joy of Sex" programına açıklamalarda bulunan Sarah, sağlık nedenlerinden dolayı doktorların kendisine cinsel ilişkiye girmeyi yasakladığını söyledi.

2

Fakat hangi sorundan dolayı ilişkiye girmesinin yasaklandığına dair hiçbir açıklamada bulunmadı.

3

Sarah, böbrek sorunu nedeniyle 2012 yılında bir kez ve 2017 yılında Wells ile ilişkisi başladıktan kısa süre içinde iki kez böbrek nakli oldu.

4

2016 yılında babasının böbreğini alan Sarah'ın vücudunu böbreği kabul etmeyince kısa bir süreliğine diyalizle bağlı yaşamak zorunda kaldı.

5

Sarah Wells ile ilişkisinin ikinci yılında Wells'ten evlenme teklifi aldı. Pandemi nedeniyle düğünlerini iptal eden çiftin 2022 yılında evlenmesi bekleniyor.

6

7

8

9

10

Yorumlar (1)
Levent Aslan :Yazık yaa. Düşünsene pasta önünde ama yiyemiyorsun. Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title