Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

Koronaya yakalanmayan Ozzy Osbourne'dan tuhaf sözler! Konuyu şeytana bağladı

Heavy metal şarkıcısı Ozzy Osbourne, tüm dünyada binlerce insanın ölümüne yol açan koronavirüsten şeytan sayesinde korunduğunu söyledi. 72 yaşındaki İngiliz sanatçı "Karıma virüs bulaştı, kızıma bulaştı ama bana bulaşmadı. Şeytana tapmanın iyi tarafları var" dedi.

15 Ekim 2021 Cuma
1

Heavy metal grubu Black Sabbath'ın vokalisti olarak ünlenen sola kariyerinde ise albümleri satış rekorları kıran Ozzy Osbourne pandemi dönemi hakkında Mattel Hammer'a konuştu.

2

"Karanlığın Prensi'ni koronavirüse karşı şeytan koruyor " dedi. 72 yaşındaki sanatçı "Karıma virüs bulaştı, kızıma bulaştı ama bana bulaşmadı. Şeytana tapmanın iyi tarafları var" diye konuştu.

3

PARKİNSON İLE MÜCADELE EDİYOR

İngiliz şarkıcının eşi Sharon Osbourne geçen yıl aralıkta hastalığa yakalandı. Kızı Kelly'nin ise tam olarak ne zaman hastalığı geçirdiği bilinmiyor.

4

Ozzy Osbourne corona virüse karşı korunma yoluyla ilgili şaka yapsa ciddi sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor. 2019 aralık ayında düştükten sonra ameliyata alınan ve hala fizik tedaviye devam eden müzisyen iki ay sonra da Parkinson hastalığına yakalandığını açıklamıştı.

5

PARKİNSON HASTALIĞI NEDİR?

Parkinson hastalığı, beyinde dopamin adı verilen, beyin hücrelerinin birbirleriyle haberleşmesini sağlayan maddeyi üreten hücrelerin bozulması sonucu ortaya çıkar. Beyinde dopamini üreten hücreler hareketlerin kontrolünden, uyumundan ve akıcılığından sorumludur. NTV

6

7

8

9

10

11

12

Yorumlar (1)
Doğrucu Davud:Rabbimin rahmetinden sual olunmaz. Elbet bir bildiği vardır. Cevap Yaz 0 18 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title