Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

"Kestane balının diyarı Zonguldak'tan selamlar" sözü Twitter'da gündem oldu! En bomba paylaşım Edis'ten

Esra Erol'da eşinin kendisini aldattığını iddia eden Gülay Pazarlı, programda kocası ile yüzleşti. Mikrofonun uzatıldığı adamın ise söze, "Öncelikle kestane balının diyarı Zonguldak'tan selamlar" diyerek girmesi hem karısını hem izleyenleri çileden çıkardı. Bu diyalog kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Konuyla ilgili binlerce Tweet atıldı. Şarkıcı Edis de çok konuşulan diyaloğa kayıtsız kalamadı. İşte o paylaşımlar.

27 Kasım 2021 Cumartesi
1

Gülay Pazarlı'nın herkesin yüreğini dağlayan sözleri sonrasında sıra görüntülü bağlantı ile yayına katılan kocasına geçti. Karısının isyanını umursamayan kocanın gayet rahat bir şekilde söze, "Öncelikle kestane balının diyarı Zonguldak Gökçebey Pazarlıoğlu köyünden tüm dünyaya selamlar" diyerek girmesi pes dedirtti.

2

Yayın sonrası sosyal medya bu diyaloğu konuştu. Kullanıcılar paylaşımlarında "Kestane balının diyarı Zonguldak'tan tüm dünyaya selamlar" sözünü tiye aldı. Şarkıcı Edis'in paylaşımı ise olay oldu.

3

4

5

6

7

8

9

10

11

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title