Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

Kağıt toplayıcısı, ev arkadaşını makasla kesip kanını içti! Duvardaki detaylar ise kan dondurdu

Brezilya'da, Antonio Carlos Pires de Lima adlı arkadaşını, makasla doğradıktan sonra kanını içtiği tespit edilen bir kağıt toplayıcısı tutuklandı. Katilin, ev arkadaşını şeytani ritüelle öldürdüğü duvardaki detaylarla ortaya çıktı.

19 Ekim 2021 Salı
1

Korkunç olay 1 ekimde Brezilya'nın Samambaia şehrinde gerçekleşti. Aynı evde kalan Binman Antonio ve arkadaşı kağıt toplayıcılığı ile geçiniyordu.

2

Ancak 33 yaşındaki Binman Antonio bir süre sonra ortadan kayboldu. Polis, gelen isimsiz bir ihbar sayesinde Antonio'nun evinde kemikler ve kömürleşmiş insan kalıntıları buldu.

3

Ayrıca yetkililer, oturma odasının duvarında çok miktarda kan ve ayrıca şeytani ayini temsil eden işaretler buldu.

4

Bir numaralı şüpheli gözüyle bakılan Antonio'nun ev arkadaşı, olay yerine geri döndüğü sırada polis tarafından kıskıvrak yakalandı. İsmi verilmeyen katilin ise yapılan araştırma sonucunda 15 suçtan kaydı olduğu ortaya çıktı.

5

Polis şefi Rodrigo Carbone, "Eve girdik ve hemen orada bir tür tarikat olduğunu gösteren, duvarlarda 666 çizimleri ve iblislere ait unsurlar gördük" dedi.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title