İşte İsim İsim Adnan Hoca'nın Aslanları ve Meslekleri

Adnan Oktar'a yönelik operasyon gündemin ilk sırasına otururken kedicik ve aslanlarla ilgili şaşırtıcı detaylar ortaya çıkıyor. Hemen hepsi ekonomik durumu iyi ailelerden geliyorlar. Her biri ya model, ya da iş adamı. Ve çoğunun vücudunda "I Belong the God" (Tanrıya aitim) dövmesi var. İşte Adnan Oktar'ın eğitimli aslanları:Ancak oradaki güzel kadınların dışında bir de yakışıklı erkekler var. Onlarla ilgili bir miktar bilgi isteyenler için şöyle buyrun...

18.07.2018 13:39
1
İşte İsim İsim Adnan Hoca'nın Aslanları ve Meslekleri

Onları Adnan Oktar'ın yaptığı programlarda görüyoruz. Kimi zaman dans ediyorlar, kimi zaman sohbet. Kedicikler kadar olmasa da onlar da dikkat çekiyor.

2

Bülent Sezgin

Bülent Sezgin

İş adamı Sezgin, bir röportajında şöyle demişti: "Dünyadaki en etkileyici nimetlerin başında insan güzelliği, özellikle de kadınların güzelliği gelir. "

3

Altuğ Berker

Altuğ Berker

Berker, Saint Benoit Lisesi ve Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. Milli Değerleri Koruma Vakfı Başkanı.

4

Dr. Cihat Gündoğdu

Dr. Cihat Gündoğdu

Kadıköy Anadolu Fen Lisesi'nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirmiş. Şu an özel bir hastanede doktorluk görevini sürdürüyordu.

5

Emre Acar

Emre Acar

Emre Bey de ticaretle ilgileniyor. Kılığı, kıyafeti ile dikkat çeken aslan bireylerden kendisi.

6

Erdem Ertüzün

Erdem Ertüzün

Erdem Ertüzün de iş adamı olan aslanlardan. Bir röportaj sırasında kendisine hanım arkadaşlarında ve beylerde estetik olup olmadığı soruldu. Cevabı şöyle "Hayır, ne hanım arkadaşlarımızda ne de erkek arkadaşlarımızın hiçbirinde herhangi bir estetik yok. Arkadaşlarımın hepsi Allah'tan bir nimet olarak son derece doğal ve dünya çapında çarpıcı bir güzelliğe sahipler. Hem çok güzeller, hem de Allah'a olan imanlarından, samimiyetlerinden ve güzel ahlaklarından kaynaklanan, başka insanlarda pek rastlayamayacağınız müthiş bir nur ve temizlik var yüzlerinde. Arkadaşlarımın pek çoğunun facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde yayınladıkları çocukluk fotoğraflarına da bakarsanız, güzelliklerinde dıştan müdahaleyle bir değişim olmadığını çok net görürsünüz."

7

Gökalp Barlan

Gökalp Barlan

Gökalp Bey, kurucusu olduğu inşaat şirketinin başkan yardımcılığını yapıyormuş çünkü neden yapmasın?

8

Kartal Göktan

Kartal Göktan

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu. Çeşitli televizyon programları yapıyor ve köşe yazıları yazıyordu.

9

Kartal İş

Kartal İş

Saint Joseph ve Sorbonne Üniversitesi mezunu. Kendi sitesinde "Gazeteci / Yorumcu" olarak ünvanı geçiyordu.

10

Mehmet Yıldırım

Mehmet Yıldırım

Yıldırım da Adnan Oktar'ın kadrolu yorumcularından birisi. Daha çok Almanya'da faaliyetlerini sürdürüyordu.

11
Muhammed Kürşat
Muhammed Kürşat

Kendisiyle ilgili çok fazla bilgi yok ama Adnan Oktar'ın hemen hemen tüm programlarında görmek mümkündü.

12
Onur Yıldız
Onur Yıldız

İstanbul Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunu. A9 ekranlarında sık sık evrim teorisi karşıtı konuşmalar yapıyordu.

13
Oktar Babuna
Oktar Babuna

En çok ismi bilinen "aslanlar"dan. Adı, 90'lı yılların sonunda kendisine ilik nakli gerektiğini söyleyen ilan ile duyuldu. 160 bin kişiden ilik örnekleri alındıktan sonra 120 bin kan örneğinin kaybolması suçlamasıyla yargılandı. Başlattığı kampanya ile ilgili spekülatif iddialar, bir dönemin gündemini oluşturuyordu. Ablası Tuba Babuna ile de bu dönemde ters düştüler. En son ikisi de Adnan Oktar'ın programında yorumcu olarak bulunuyordu.

Yorumlar (1)
ELİF:Her siradan insan gibi onlarda cezalarini çekecekler inşallah .zaman temizlenme zamani .çiktimtan sonra hala günahlarina devam ederlerse artik günahlari boyunlarina dolanacak
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu içeriği neredepaylaşmak istiyorsunuz?
Şu an buradasınız: Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Haberler.com
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30 Ekim 2020 Cuma 23:29:58