Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

Hep merak etmiştik! İşte külotların içine konulan kumaş parçasının amacı

Çoğu kadın iç çamaşırının içine konulan kumaşı fark etmiştir ancak nedenini çoğu kişi bilmiyor. Külotların içindeki o bölme, tamamen kadınların sağlığı ile ilgili.

1 Aralık 2021 Çarşamba
1

Hep merak etmiştik! İşte külotların içine konulan kumaş parçasının amacı - Resim 1

Muhtemelen daha önce birçok iç çamaşırının içinde bir tür cep olduğunu fark etmişsinizdir. Bu fazladan kumaş parçası kafamızda hep soru işaretleri oluşturmuştur. Peki bu kumaşın amacı tam olarak ne?

2

Hep merak etmiştik! İşte külotların içine konulan kumaş parçasının amacı - Resim 2

İç çamaşırının içine dikilen kumaşın amacı genital bölgede hijyeni sağlamak.

3

Hep merak etmiştik! İşte külotların içine konulan kumaş parçasının amacı - Resim 3

Bu ekstra kumaş parçası, kalın dikişleri olması nedeniyle özellikle dar kot veya pantolon giyerken genital bölgenizi korumaya yardımcı oluyor. Ve cinsel organınızın daha iyi nefes almasını sağlıyor.

4

Hep merak etmiştik! İşte külotların içine konulan kumaş parçasının amacı - Resim 4

Kadın genital organı vücudun en savunmasız kısmıdır. Kadınların genital bölgesi nemli bir alan olması nedeniyle dışarıdan iltihaplanmaya neden olabilecek bir sürü etkiyle karşılaşır.

5

Hep merak etmiştik! İşte külotların içine konulan kumaş parçasının amacı - Resim 5

Bu ekstra kumaş parçası zararlı olabilecek bakteriyel sorunlara karşı korur. Fazladan kumaş daha iyi nefes almasını sağlar. Bakteriler üreme şansı bulamaz.

6

Hep merak etmiştik! İşte külotların içine konulan kumaş parçasının amacı - Resim 6

Yorumlar (21)
bıttım sabunu:Çok şükür sonunda açıklandı. Yıllardır milletin beynini kemiren bu bez parçasının ne işe yaradığını anlatabildim. Şunların haberine bak yahu! Cevap Yaz 7 75 Yayından Kaldır
siyabent onogul:Butun işimiz gücümüz bitti bunu açıklamak kaldı ne gereksiz milletsiniz valla Cevap Yaz 20 127 Yayından Kaldır
Isimsiz:Ay çok merak ediyorduk şükür herkes aydınlandı. Cevap Yaz 13 103 Yayından Kaldır
Tüm 21 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title