Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

En Ünlü Türk Gelinler

İngiliz pop sanatçısı Robbie Williams'ın eşi Ayda Field, dünyaca ünlü Türk gelinlerinden sadece biri. Daha birçok isim listede yer alıyor.

30.09.2013 10:36
1

En Ünlü Türk Gelinler - Resim 1

Türk kızları hem güzellikleri hem de zekaları ile dünyayı ayaklarının altına serdiriyor. İçlerin ünlü popçular, Başbakan oğlu ve iş adamları var.

2

En Ünlü Türk Gelinler - Resim 2

AYDA FIELD- ROBBIE WILIAMS-İngilizler'in haşarı pop sanatçısı Robbie Williams, aşk hayatında durulup 2010 yılında sürpriz bir kararla evlenerek hayranlarını şaşırtmıştı. Bu kararı almasına sebep olan ise Türk kızı Ayda Field idi. Gerçek ismi Ayda Evecan olan Ayda Field, Amerika doğumlu.

3

En Ünlü Türk Gelinler - Resim 3

CHARLESVON FABER CASTEL-MELİSA ELİYEŞİL-Ünlü kalem fabrikası Faber Castell'in sahibi Anton-Wolfgang Graf von Faber Castell'in büyük oğlu ve şirketin varisi Charles Von Faber Castell ile Melisa Eliyeşil, 2012 yılında evlenmişti. Almanya'da gerçekleşen düğün, dünya basınında da geniş yer bulmuştu.

4

En Ünlü Türk Gelinler - Resim 4

EUAN BLAIR-SUZANNE ASHMAN-'İngiltere eski başbakanı Tony Blair'in Türk gelini' olarak dünya basınında yankı bulan evlilik, geçtiğimiz haftalarda Blair'ın büyük oğlu Euan Blair ve Türk asıllı Suzanne Ashman arasında gerçekleşmişti.

5

En Ünlü Türk Gelinler - Resim 5

JASON-CEREN LEE-Ülkemizde de yayınlanan, en çok izlenen Amerikan dizileri arasında gösterilen 'My Name Is Earl'de 'Earl' karakterini canlandıran ünlü aktör Jason Lee de hayat arkadaşını Türkiye'den seçenlerden. Modellik yapan İzmirli Ceren Alkaç ile ortak arkadaşları sayesinde tanışan aktör "Türklerin eniştesi olmaktan gurur duyuyorum" diyor.

6

En Ünlü Türk Gelinler - Resim 6

ELİF-PETER KOHL-Almanya eski başbakanı Helmut Kohl'un oğlu Peter Kohl ile Elif Sözen, 2001 yılında Çırağan Sarayı'nda evlenmişlerdi. Borsa uzmanı olan Peter Kohl, Amerika'da master yaparken; ünlü işadamı Kemal Sözen'in kızı Elif Sözen ile tanışmıştı. Kohl çiftinin Leyla isminde bir kızı var.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bizi Takip Edin!
Haberler.com Facebook Sayfası
Haberler.com Twitter Sayfası
Haberler.com Instagram Sayfası
title