Deprem kahini Türkiye'yi uyardı: 14-18 Ağustos'a dikkat!

Deprem kehanetleri bir bir gerçekleşen Frank Hoogerbeets, 17 Ağustos depreminin yıl dönümünde Türkiye'yi yeniden uyardı: Alarmda olun!

17.08.2019 15:07
Galerinin devamını görmek için tıklayın.
Yorumlar (40)
BU ADAM İKTİDAR YANLİSİ DEPREM:Sallama Uzmani Buaralar Hedifi Baskent Ankara Mansur Yavas
MURAT MERT:Her konunun altına dini yorumlar yapan hadis paylaşan,kendisini dini otorite sanan arkadaşlar.Lütfen artık şunu yapmayın.1- günaha giriyorsunuz 2-yaptığınız insanları dinden soğutuyor ve İslama zarar veriyorsunuz. 3-Dini yorumlamak sizin haddinize değil. 4-eğer Müslümansanız tüm bunları bile bile hala yapıyorsanız yerinizin neresi olduğunu biliyorsunuz.İnsanlar dini eğitim almak istediklerinde bununla ilgili kurumlara gider eğitimini alır.Onun dışında her yorum Müslümanı dinden soğutur
H.ULU:Bu tür konular neye sık sık gündeme getiriliyorElbette öneminden dolayı...İnsanlar önlemlerini alsınlar diye...Peki gerekli önlemler alınıyor muDeviet kendi çapında az da olsa bir takım önlemler alıyor elbet.Ya bizİnsanlar bireysel önlemlerini alıyorlar mıElbette hayır.Bir acil durum çantası hazırlayabildik miEvimizdeki ağır eşyaları duvarlara sabitleyebildik miBöyle bir durumda acil eylem planı hazırlayabildik miHayır, hayır, hayır..Hadi göreve, hadi, hadi...Ben işe koyuldum bile.
BİR DOST:DEPREM TEHLİKESİNE KARŞI İNSANLAR SAĞLAM BİNA VE BİNA İÇİN SAĞLAM ZEMİN GEREKLİ. BETONDAN ÇALMAK, DEMİRDEN ÇALMAK, DENİZ KUMU İLE İNŞAAT YAPMAK HİÇ ETİK DEĞİL. MÜTAHİTLER NAMUSLU OLDUĞU SÜRECE İNSANLAR DEPREMDEN KORKMASIN...
MERYEM:Allah bunu gerçekten yazsaydı, neden insanlar yaratmış? Bütün insanlar, hayvanlar çiçeklerinin mükkemelerine ve güzelliklerine bakarsak muhteşem yapmamış mı? Insan hepsini bozmadılar mı? 1999 daki depremden önce ne olmuş bakalım. Depremden 14 gün önce Filipinde yeraltı nukleer denemeler yaptılar. Sonra Hindistanda, sonra Pakistan da sonra Erzincanda sonra Istanbulda sonra Almanya da ve sonra Hollanda da deprem oldu. Bu Tanrıdan mı insandan mı?
AKİF ERDOĞAN:Hiç bilenle, bilmeyen bir olur mu?. Ayet Tedbir, aklın en üst seviyesidir. Hadis
AKİF ERDOĞAN:"Şurası kesindir ki Allah, insanlara zerre kadar zulmetmez. Ne var ki, insanlar kendi kendilerine zulmedip duruyorlar." (Yunus, 10/44)
DELİZALİM:afet her insanlıgın azgınlık nankörlük şükürsüzlük etmesiyle görülen doganın intikam almasıyla bir bağı olan sebepsiz olmayan insanlıgın yaşama ettiği ihanetten kaynaklıdır biz sınava geldik ama sınavı da unutup dünyaya ve dunyevi zevklere daldık depremlerde gelecek sularda da taşacak hatta meteor taşları yagacak yer küre yarılacak malesef insanlık için çok karanlık günler yakın saka da değil birde savaşlar eklendimi alın size yok oluşş unutmayın evrenin hepsi canlı ve bizi anlıyor
KARADAĞLI:.her kıtada üfürükçü var.bilimsel yaklaşımı allah sever.
EKSİK:uyarı ne güzel bir şey şiddetli yağmur:kar fırtına yada Allah korusun deprem böyle bi uyarı aldığında ne yapıyorsun hemen başının çaresine bakıyorsun artık durumuna göre temeli sağlam bildiğin 5yıldızlı otelemi gidersin su basmayacak yüksek bir yerde çadırmı kurarsın uyarılmışsın artık birşeyler yap işte
ŞIPIDIK:Kıyamet gelse de kopsak.
BENİ SEVECEK BİR KIZ İSTİYORUM:şu yorumlara bak ne kadarda saçma sapan insanlarsınız adam sadece bir tahminci illa olacak demiyor depremlede alay ediyorsunuz ya ha bu arada Allahın laneti gibi islam dinimizi yozlaştıran yorum yazan dengesiz sana diyorum yaradan her zaman affedici ve merhametlidir kendine gel sapıtma
MÜJDE THE PURGE:Değil bir kız için tüm kadınlar ve tüm erkekler için bile Allah’ın ayetlerini satmaz mümin dediğin. Okumadığın Kuran, İncil ve Tevratta Allah’ın intikam alıcı olduğunu onaylıyor kendisi. Ben intikam alıcıyım diyen Allah’a inanmayı siz cahilleri tasdik etmeye tercih ediyorum. Benim hakkımdır bu, 7 kat gökler içindekilerle aksini iddia etseniz bile Allah doğruyu söyler ben ona inanırım. Sapıklığın kimde olduğunu artık Allah takdir eder.
0 1
SEVİNÇ KADER:Bizimkiler gününü bilemeyiz diyo bu kahin gününü ayını söylüyor anlamadım doğrusu
GEMLİK:Tövbe ediyorum artık.
HİZRETİ EBDULAH:Gelirse gelsin . Ecelin korkuya faydasi yok. Kaybedeceğimiz fazla bir şey de yok. Ölürsek bu kötü insanlardan kurtulmuş oluruz.
AKİF ERDOĞAN:Allah, akıl, fikir vermiş, çare arayacaksın, çaba göstereceksin. Yok öyle kolaycılık. Ekip biçtiğin yumuşak zeminlerde, bayırlarda, Vadilerde ev yapmayacaksın. Bak atalarımız ahşap evler yapmışlar, Biz onları yıkıp apartmanlara dönüştürdük.Ben bu doğalgazdan endişe ediyorum, ölmezsek yanacağız.
MÜJDE THE PURGE:Depremler, Seller, Kasırgalar, Tsunamiler... ve benzeri öldürücü güçler Allah’ın intikamıdır. Allah’ın kullarına yapılan şeytanlıkların ebedi intikamlarından bir başlangıç olsun diye hayatlarınıza musallat edilmişlerdir. İntikam alan Allah’a hamd olsun.
.......:Allah senin belanı versin mal herif. binlerce insan öldü. içinde çocuklar vardı. Allah çocuklardan mı intikam alacak beyinsiz herif.
3 13
MÜJDE THE PURGE:Allah sana hesap mı verecek, okuduğun bela seni kuşatır senden başkasına isabet etmez cahil nokta nokta. O çocukları bile harcamayı göze alacak ne günahlar işlediler Allah’a ve müminlere karşı kafayı kullan varsa sende, düşün yani Allah’ın ayetlerinen yola çıkarak birşey söylüyorum sen bela okuyorsun. Vallahi belanı versin dediğin ben değilim Allah’tır, Resulüdür.
0 2
SON DURUM:gerizekalı Allah neden Müslümanlara dersini belalarını veriyor. onu hiç düşünüyor musun. dediğin doğruysa müslümanlar kafirlerden daha günahkar. yani sen kafirden daha kafirsinç neden biliyor musun. islamı değil hurafeyi yaşıyorsun demektir.oruç tutun namaz kılın sonra hısızlığı adam kayırmayı adaletsizliği yalanın dolanı islamiyetle bahane ederek paçayı sıyırmaya çalışın o nedenle hurafesiniz belki de onedenle başımız beladan kurtulmuyor. yani her durumda cehennemliksiniz akıllı olun
1 1
BİR VARMIŞ, BİR YOKMUŞ:MÜJDE THE PURGE, sence Allah “ MAZOŞİST Mİ “ . Ona buna kötülük yapmaktan zevk mi alıyor İntikam almak bence insani bir duygu . Allah kendi yarattığından neden intikam alsın ki
1 1
HALİT AÇKA:Bu adam sahtekar , kimlerin maşalığını yapıyorsunuz farkında değilsiiniz.
M.Y:Kahin dediğin sallamacıların padişahı ya tutarsa ..
FIRAT:M.Y. Bilimle kehaneti karıştırma ,adam bazı verilere bakıp söylüyor. Gezegen hizalanması falan .
1 3
FLAT EARTHERS:Dünya düz, neresi bilimsel gezegen tasavvurunun Hepsi bilgisayar animasyonu, bir tane bile dünyanın uzaydan çekilmiş görüntüsü yok.
5 3
46:Allah ne yazdıysa onu yasıyacagız kacarı gocererı yok alın yazımız neyse onu yasıyoruz yasıyacagızda
ALLAH DİYE DİYE OTURUN OTURDUGUNUZ YERDE:Bos Bos Bedavaya Makarnanizi Kemirin Siz Meeeeeaaaaler Bu Uyusuk Beyinle Yaya Dünya AYA TATiLE CIKSIN
0 2
ADEM:Japonya da aynı depremde adamlar kıpırdamazken Allahın dediği oluyor
0 1
47:Allah elinizden geline yapın der. sen elinden gelen, yaptın da mı konuşuyorsun. hala bağnazsınız. hala islamın ruhunu anlamamışsınız. başımıza ne gelirse önce sizin gibi kafasızlar yüzünden olacak. tembeller sizi. cehennemde de tembellik yapın bakalım çok vaktiniz olacak
0 1
......:Büyük depremler 30 senede bir gerçekleşir diye bir söylenti var. Bu kahin de bu hesapla yola çıkıyor herhalde..
SEYFULLAH FIRAT:Bu adam yapay depremler meydana getirenleri servis garsonu mu acaba
SAD:Tüm ömrün boyunca biriktirdiğin bilgi birikimine, dünya üzerinde boşa harcadığın O’ya ve salınımını yaptığın CO2’ye, senin karnının doyması için kesilen hayvanlara ekilen bitkilere dikilen ağaçlara, barınman için inşa edilen eve, hayatta olabilmen için atan kalbine, çalışan tümorganlarına en önemlisi seni doğru düzgün eğitememiş ailene acıyorum. Sen beyni olmayan, hiçbir şeysin.
6 10
SSEYFULİSLAMİSLAMIN KILICI:Seyfullah kardeşim bak senin ismin ne kadar da güzel.“SEYFULLAH“ ALLAH ın KILICI demek oluyor ne “HACCAK“ isim vermişler sana bu ismi verenden Allah razı olsun.Seni tebrik eder başarılar diliyorum.Bu arada yorumunu da beğendim.
8 6
ASDASD:at yalanı seveyim inananı :D ben de sallıyorum hemen 32 ağustos’a dikkat edin deprem olabilir. ya da çıkmaz ayın sonra çarşambasına da dikakt edin deprem olacakkk.
İSİMSİZ:sallıyo ya
ÇOK BİLMİŞ:konuşturmayın haber yapıp şu adamı meshur etmeyiniz sıkıldık artık hergün aynı tür istanbul depremi haberlerinden . Bir gün deprem olacağını zaten herkes biliyor ne vakit olacağını ALLAH bilir.
DELİDİR AMA:Adı kahin . Bize göre değil ,yani biz Müslümanlara göre değil . Teknolojik olarak bilemediğimiz , sadece tahminden öte gitmeyen şeyleri bırakalım da Allah bilsin değil mi nede olsa imalatçısı O....
FIRAT:Bak bazı hastalıklara tutulanlara doktor derki 3 ay işte 5 ay falan yaşayacaksın ve gerçekten de o olur şimdi bu adam nereden bildi Hani ölümü ancak Allah bilirdi .Bu da aynı bu misal adam bazı verilere bakıyor deprem olacak diyor BU KEHANET DEĞİL ,BİLİMDİR VE ALLAH AKLINI KULLANMAYANA AZAP EDER.
1 1
KARDELEN:Niyeki bizler’de yıldız falına veya burçlara inananlar yokmu sabah gözlerini açaraçmaz burçlara bakanlar vardır inanan çok .
0 0
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Şu an buradasınız: Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Haberler.com
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26 Kasım 2020 Perşembe 14:53:18