Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

Çılgın fenomen, geçirdiği sayısız estetik operasyonundan sonra cinsel organını tanıyamıyor

24 yaşındaki Mary Magdalene isimli fenomen dünyanın en büyük cinsel organına sahip kişi olarak biliniyor. Dünyanın en büyük cinsel organı ve göğüslerine sahip olmak için 5 yıldır sayısız estetik operasyon geçiren Magdalene, uygulama sırasında ölümle karşı karşıya gelmiş. Bu operasyondan sonra cinsel organını tanımakta zorlandığını açıklayan fenomen ameliyatlara devam edeceğini söyledi.

21 Ekim 2021 Perşembe
1

24 yaşındaki Mary Magdalene isimli sosyal medya fenomeni diğer insanlardan farklı olmak için sayısız estetik operasyon geçirdi ve bunu başardı.

2

Sıra dışı bir görünüme sahip olan ve estetik operasyon sürecine göğüslerini büyütmekle başlayan Magdalene sonrasında kendisine engel olamadı.

3

Sınırları aşma arzusunun onu tuhaf bir anatomik yapısına büründürdüğünü söyleyen fenomen isim, dünyanın en büyük cinsel organı rekorunu kimseye bırakmamak için çalışmalarına devam edeceğini açıkladı.

4

Cinsel organını büyütmek son yaptırdığı estetik ameliyatın son derece riskli geçtiğinden söz eden Magdale, "Ameliyat sırasında nakledilen kana karşı alerjik reaksiyon gösterdim. Bu neden çok fazla kan kaybettim. Bu hayatıma mal oluyordu" dedi.

5

Ameliyatta oluşan komplikasyonlar nedeniyle şu anda cinsel organının istediği şekilde olmadığını ifade eden Magdale, yeni estetik operasyonlar için şimdiden araştırmalara başladı.

6

7

8

9

Yorumlar (6)
Çınar Saraç:Her kadının olmak istediği durum ama olamazlar çünkü para yok, böyle bir eşim olsun dünyalar sizin olsun ilgilenmem Cevap Yaz 171 8 Yayından Kaldır
mecnun avci:kafayimi kullanacan? 2 19 Yayından Kaldır
Mehmet Sekerci:İğrenç ?? ?? ?? ?? Cevap Yaz 3 141 Yayından Kaldır
Tüm 6 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title