Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

Evine gelen erkek arkadaşları, manzarayı görünce arkasına bakmadan kaçıyor

Hastalığı ve hamileliği tahmin edebileceğini iddia eden Alex Thompson, doğal güçlerini öğrendikten sonra 23 yıldır büyücülük yaptığını söylüyor. Genç kadın kendisini "Modern Cadı" olarak isimlendiriyor. Evini de kuru kafalarla dekore eden Thompson, erkek arkadaşlarının kendisini terk ettiğini söylüyor.

5 Kasım 2021 Cuma
1

Evine gelen erkek arkadaşları, manzarayı görünce arkasına bakmadan kaçıyor - Resim 1

Sosyal medya hesabından sık sık paylaşımlar yapan Thompson, hayatına dair yayınladığı görsellerle de merak konusu oluyor. İskoç Dağlık Bölgesi'ndeki John O'Groats'da yaşayan Thompson, bu yeteneğinin büyükannesi ve büyükbabasından geçtiğini ifade ediyor.

2

Evine gelen erkek arkadaşları, manzarayı görünce arkasına bakmadan kaçıyor - Resim 2

Özellikle koronavirüs karantinası sırasında sosyal medya üzerinden çoğu kişinin aşk büyüsü sipariş ettiğini vurgulayan Thompson, yetenekleri konusunda belirli kriterleri olduğunu dile getirdi.

3

Evine gelen erkek arkadaşları, manzarayı görünce arkasına bakmadan kaçıyor - Resim 3

Bir kişi hedef alan aşk büyülerinin kesinlikle sakıncalı olduğundan söz eden Thompson, "Hedefli aşk büyülerinin bir fikir olmadığını sosyal medyada defalarca kez anlattım. Onları yapmayı kesinlikle reddediyorum. Büyükannem ve büyükbabam bir kişinin bana aşık olması için büyü yapmanın bir lanet olduğunu öğretmişti" dedi.

4

Evine gelen erkek arkadaşları, manzarayı görünce arkasına bakmadan kaçıyor - Resim 4

Geleceği öngörme yeteneğinin kimi durumlarda insanların sinirlerini bozduğunu ifade eden Thompson, bir erkek arkadaşıyla yaşadıklarını da anlattı. İlk buluşmada karşısındaki kişinin babasının öldüğünü söylediğini belirten Thompson o anları, "Ona, 'Babanın artık bizimle olmadığını düşünmekte haklı mıyım?' diye sordum. Nasıl bildiğimi merak etti ve ben de 'Çünkü sanırım bana doğru geliyor' dedim. Ben ona babasının tam adını söyleyene kadar şüpheci kalmaya çalıştı, ardından hesabı sipariş etti ve ondan bir daha hiç haber alamadım." dedi.

5

Evine gelen erkek arkadaşları, manzarayı görünce arkasına bakmadan kaçıyor - Resim 5

Genç kadın özel hayatında da problemler yaşadığını dile getirdi. Alex Thompson, sevgililerinin evine geldiğinde manzaradan ürküp gittiklerini söyledi.

6

Evine gelen erkek arkadaşları, manzarayı görünce arkasına bakmadan kaçıyor - Resim 6

Doğaüstü olarak nitelendirilen yeteneğinin doğum, ölüm ve hastalık gibi durumları önceden bilmesine yardımcı olduğunu dile getiren Thompson, "İnsanlara kötü haberler vermemeyi seçiyorum. Kız kardeşimin 200 kilometre uzaklıktayken hamile olduğunu önceden bilmiştim. Bunun gibi iyi olan yanlarını kullanmayı seviyorum" diye konuştu.

7

Evine gelen erkek arkadaşları, manzarayı görünce arkasına bakmadan kaçıyor - Resim 7

"Thebarefootwitch" hesabı sayesinde hayatını ve doğaüstü güçlerini modern çağa taşıdığını dile getiren Thompson, "23 yıldır topladığım kendi büyüler ve ritüeller kitabım var ve bir gün Instagram gönderilerimi bir kitaba dönüştürmeyi ve yayınlamayı umuyorum" dedi. Kaynak: Mynet

8

Evine gelen erkek arkadaşları, manzarayı görünce arkasına bakmadan kaçıyor - Resim 8

9

Evine gelen erkek arkadaşları, manzarayı görünce arkasına bakmadan kaçıyor - Resim 9

Yorumlar (19)
Leyla Esen:Allah'ın gücü herşeye yeter Allah en iyi bilendir Allahu ekber Cevap Yaz 2 25 Yayından Kaldır
Usmanımnere gidersin):Meltem bilici o zaman, kötü seri katil iyi seri katil de var senin dediğine göre??. =Elhamdülillah MĞSLÜMANIM= DİYORSAN lütfen dinimizi araştır. Cevap Yaz 34 82 Yayından Kaldır
İrfan Hassoy:Saçmalık bunlar kızkardeşinin hamile olduğunu tabi bilecek, her gün biriyle ciftleşirse tahmin etmek zor değil Cevap Yaz 128 419 Yayından Kaldır
Tüm 19 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title