Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

22 yaşındaki kadın, kocasının isteği üzerine başka erkeklerle ilişkiye giriyor! Detaylar daha da iğrenç

Kendisine "Ateşli kadın" ismi takan Rae Nemetsky isimli TikTok kullanıcısı, hayranlarına başka erkeklerle ilişkiye girdiğini kocasının durumdan hoşlandığını söyledi. Üstelik adam, karsının ilişki sırasında sesini kaydedip kendisine atması için yalvarmış.

29 Eylül 2021 Çarşamba
1

Kendisini TikTok'ta 'hotwife' olarak tanıtan Rae, kocasının başka erkeklerle ilişkiye girmesini ve ilişki sırasında sesini kaydedip kendisine dinletmesi için yalvardığını söyledi.

2

Rae, takma adını kocasından gizli bir şekilde başka erkeklerle ilişkiye giren kadın olarak tanımladığını, fakat bunu gizliden yapmadığını tamamen kocasının bilgisi ve rızası dahilinde yaptığını söyledi.

3

Kocasının bir yıllık yalvarışından sonra başka erkeklerle yatmaya başlayan Rae, ilk önce rahatsızlık duymasına rağmen daha sonra bu durumun kocasını mutlu ettiğini görünce kendisinin de mutlu olmaya başladığını söyledi.

4

Küçük bir çocuğu olan Rae, bunun aldatmakla hiç alakası olmadığını söylüyor ve eşinin başka birisi ile birlikte olmadığını da ekliyor.

5

Rae yaşananların cinsel ilişkide öteye geçmediğini ve tek gecelik olduğunu ekliyor.

6

7

8

9

10

Yorumlar (43)
Bilgin Göktürk:Ahlâk evrenseldir din ile alakası yoktur. Rabbim bzileri sahit kılmasın. Bazı durumlar cok aci verici, rahatsiz edici vicdan sızlatıyor lakin en nihayetinde bir gün kıyamet kopacak. İyi ile kötünün ötesinde bir yerde herkes hesap verecek. Buda rahatlatıcı oluyor. Cevap Yaz 2 60 Yayından Kaldır
Ejder Türkiye:Mjydem bulandl yuh size Cevap Yaz 0 28 Yayından Kaldır
Nurettin Duman:Bunlar insan yoksulu domuz bile eşini kıskanıyor bunlar domuz bile olamaz Cevap Yaz 18 248 Yayından Kaldır
Tüm 43 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title