Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

10 çocuğu öldürüp kanlarını içen "Vampir" lakaplı katil için bir ülke alarmda

Kenya'da geçtiğimiz Temmuz ayında yakalanarak en az 10 çocuğu öldürdüğü ve bazılarının kanlarını emdiği ortaya çıkan Masten Milimo Wanjala, tutulduğu polis karakolundan kaçtı. Yetkililerin "aşırı tehlikeli" olarak tanımladığı "Vampir" lakaplı katilin yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

15 Ekim 2021 Cuma
1

20 yaşındaki Masten Milimo Wanjala, Nairobi'nin dışında iki çocuğun cansız bedeninin bulunmasının ardından polisin takibi sonucu Temmuz ayında tutuklanmıştı.

2

5 yıl içinde 10 çocuğu öldürdüğünü itiraf eden Milimo'nun çocukları fidye için kaçırdığı iddia edildi.

3

Polis, Milimo'nun amacının ne olduğu henüz belli olmadığını söylese de, son aylarda birkaç başka kaybolma olayıyla bağlantılı olduğunu söyledi.

4

Cinayetleri itiraf ettikten sonra tutuklanan "Vampir" lakaplı adam hapisten kaçtı. Yetkililerin "aşırı tehlikeli" olarak tanımladığı katil her yerde aranıyor.

5

Wanjala tarafından kaçırıldığı iddia edilen 12 yaşındaki Junior Mutuku Musyoka.

Yorumlar (2)
Milliyetçi:Türkiye de olanların ben bir tanesinin ne kadına ne kıza baktığını taciz ettiğini dagi duymadım bizim siyah kardeşlerimizle her daim kardeşliğimiz vardır adamlar sırtında çanta günde 30 km yol yürüyorlar çalmıyorlar alın teri helal olsunn Cevap Yaz 3 11 Yayından Kaldır
İLAHİ ADALET:Kesin Türkiye'ye kaçmıştır.Bunlardan çok var artık buralarda hepside birbirine benziyor.Yolda görsen tanımazsın!!! Cevap Yaz 16 5 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title