Ford'dan Eylül Kampanyaları - Haberler
Haberi Paylaş

Ford'dan Eylül Kampanyaları

Ford'dan Eylül Kampanyaları

Ford, eylül ayında binek araç modellerine yönelik hazırladığı kampanyalarla müşterilerine birçok fırsat sunuyor.

Ford, eylül ayında binek araç modellerine yönelik hazırladığı kampanyalarla müşterilerine birçok fırsat sunuyor.

Ford açıklamasına göre, "Her Şey Dahil Finans Paketi" ile FKasko alınması durumunda Ford Focus, Fiesta, Mondeo ve C-Max modellerinde "Titanium", Kuga modelinde ise "Titanium & Selective" donanım seviyeleri için 24 bin lira, 20 ay ve sıfır faiz kampanyası sunuluyor. Diğer binek araç modellerinde ise 24 bin lira, 20 ay ve yüzde 0,99 faiz kampanyası Ford müşterilerini bekliyor.

Öte yandan, Ford'un geçen ay devreye aldığı "Mavi Plan" finansman modeli eylül ayında da devam ediyor. "Mavi Plan" kampanyası ile C-Max'a 899 lira, Mondeo'ya bin 299 lira aylık taksitlerle sahip olma imkanı sunuluyor.

Mavi Plan, Ford müşterilerine özel tek vade, tek balon ödeme oranıyla sadeleştirilen Ford Options kredi ürünü ve Ford'un Değerli Geri Alım Garantisi'nden oluşuyor. Her 2 yılda bir yeni bir Ford sahibi olma imkanı, standart krediye göre daha düşük aylık taksit seçenekleri de Mavi Plan'ın diğer avantajlı özellikleri arasında yer alıyor.

Bunların yanı sıra peşin alımı tercih edecek Ford müşterilerine de avantajlı fiyat seçenekleri sunuluyor. Titanium ve Selective serilerinde Mondeo'da yüzde 2, Focus, C-Max ve Kuga'da yüzde 3 peşin alım indirimi sağlanırken, Fiesta Titanium modellerde ise X paket hediyesi sunuluyor.

Taksi sahiplerine yönelik kampanya

Ford, araçlarını değiştirmeyi planlayan taksi sahiplerine yönelik de eylül ayı sonuna kadar sürecek bir kampanya devreye alıyor.

Tourneo Courier Journey ve Tourneo Connect modellerinde, 3 yıl sınırsız kilometre garantisinin yanı sıra dosya masrafsız 18 bin lira, 18 ay ve sıfır faiz ödeme avantajı veya KDV dahil 2 bin lira servis çeki ile bakım ve arıza onarımlarında yüzde 10 yetkili servis indirimi sunuluyor.

Ford Connect ve Transit minibüs modellerinde "Her Şey Dahil Finans Paketi" ile FKasko alan Ford müşterileri 28 bin lira, 24 ay ve sıfır faiz kampanyasından faydalanırken, transit koltuksuz minibüs modeli hariç diğer tüm ticari modellere de 24 bin lira, 20 ay ve sıfır faiz kampanyasıyla sahip olabilecek.

Ayrıca, tüm ticari araç modellerinde 3 yıl ve sınırsız kilometre garanti uygulaması eylül ayında da devam ediyor. Tüm otomobil, hafif ve orta ticari Ford modellerinde FKasko alımında KDV dahil 200 liralık Servis Çeki hediyesi uygulamaları da eylül ayında Ford müşterilerini bekliyor.

AA - Son Dakika Haberleri

Ford, Ekonomi, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title