Ford'dan Ekimde 4 Yıl 100 Bin Kilometre Garantisi - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Ford'dan Ekimde 4 Yıl 100 Bin Kilometre Garantisi

Ford'dan Ekimde 4 Yıl 100 Bin Kilometre Garantisi

Ford, ekim kampanyasıyla otomobil modellerinde 4 yıl 100 bin kilometre garanti sunuyor.

Ford, ekim kampanyasıyla otomobil modellerinde 4 yıl 100 bin kilometre garanti sunuyor.

Şirket açıklamasına göre, Ford, ekim ayında yeni bir kampanya devreye alıyor. Ford otomobillerde sunulan 4 yıl 100 bin kilometre garanti kampanyası, ekimde de devam eden diğer kampanyalarla birlikte sunuluyor.

"Her Şey Dahil Finans Paketi" ile F-Kasko satın alan Ford müşterilerine Focus, Fiesta, Mondeo, C-Max ve Kuga modellerinde Titanium ve Selective serileri için 24 bin TL'ye 20 ay yüzde 0 faiz, diğer seriler içinse 24 bin TL'ye 20 ay yüzde 0,99 faiz kampanyası uygulanıyor.

Ekim ayında peşin alımı tercih edeceklere Mondeo Titanium modellerinde yüzde 2, Focus, C-MAX ve Kuga Titanium ve Selective modellerinde yüzde 3 peşin alım indirimi, Fiesta Titanium modellerde ise X paket hediyesi sunuluyor.

Mondeo, C-MAX, Kuga modellerinde tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden bin 500 TL indirim de Ford müşterilerini bekliyor.

Ford, temmuzda devreye aldığı "Mavi Plan" finansman modelini ekim ayında da sürdürüyor. Kampanya ile C-MAX'e 899 TL ve Mondeo'ya bin 299 TL aylık taksitlerle sahip olma imkanı sunuluyor. Mavi Plan, Ford müşterilerine özel tek vade, tek balon ödeme oranıyla sadeleştirilen Ford Options kredi ürünü ve Ford'un Değerli Geri Alım Garantisi'nden oluşuyor. Her 2 yılda bir yeni bir Ford sahibi olma imkanı, standart krediye göre daha düşük aylık taksit seçenekleri de Mavi Plan'ın diğer avantajlı özellikleri arasında yer alıyor.

-Yeni Ranger'da peşin alıma 6 bin TL'ye varan indirim

Ford ticari modellerinde de ekim ayında çeşitli fırsatlar sunuyor. Avrupa'nın en çok satan pick-up modeli Ranger, Her Şey Dahil Finans Paketi ile F-Kasko satın alan müşteriler için 36 bin TL, 12 ay, yüzde 0 faiz kampanyasıyla satışa sunuluyor. Yeni Ranger'da peşin alımlarda ise 4x2 manuel şanzımanlı modellerinde tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 6 bin TL, Wildtrak donanım modeli hariç diğer tüm Ranger modellerinde ise 3 bin TL indirim uygulanıyor.

Tüm ticari araç modellerinde 3 yıl sınırsız kilometre garanti uygulaması ekim ayında da devam ediyor. Ford Connect ve Transit minibüs modellerinde Her Şey Dahil Finans Paketi ile F-Kasko alan Ford müşterileri 28 bin TL, 24 ay, yüzde 0 faiz kampanyasından faydalanırken, Transit Koltuksuz Minibüs modeli hariç diğer tüm ticari modellere de 24 bin TL, 20 ay, yüzde 0 faiz kampanyasıyla sahip olunabiliyor.

Tüm otomobil, hafif ve orta ticari Ford modellerinde F-Kasko alımında KDV dahil 200 TL tutarında Servis Çeki hediyesi uygulamaları ekim ayında da Ford müşterilerini bekliyor.

AA - Ekonomi Haberleri

Ford, Ekonomi, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title