Forbes'tan Samut'a Ödül

Forbes'tan Samut'a Ödül
Milliyet.com.tr - Haberler | Emlak

Samut, lüks, ultra lüks rezidans projeleri ve yatırımlarıyla, Türkiye’de ekonominin nabzını tutan Forbes ve Para dergilerine haber oldu....

ANTALYALI işadamı Hüseyin Samut, lüks, ultra lüks rezidans projeleri ve yatırımlarıyla, Türkiye'de ekonominin nabzını tutan Forbes ve Para dergilerine haber oldu. Türkiye genelinde yayınlanan dergiler, Antalyalı işadamı Hüseyin Samut'un 19 yıllık şirketindeki çalışmalarını ve Samut'un başarı hikayesini okurlarına aktardı.

Samut Yatırım projelerini incelemek için tıklayın!

12-15 Mart'ta Fransa'nın Cannes şehrinde dünyanın en büyük emlak fuarı MİPİM 2013'e Antalya'dan katılan tek işadamı olan Hüseyin Samut, 80 ülkeden 1.850 şirket ve 4 bin 300 yatırımcı arasında yeralmıştı. Türkiye'nin 'Onur ülke' olduğu MİPİM 2013'e Türkiye'den 28 firma katıldı. Hüseyin Samut, projelerini MİPİM 2013 fuarında yabancı yatırımcıların yanı sıra ekonomiden sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'a da anlatmış ve bakanın büyük takdirini toplamıştı.

Bugüne kadar hayata geçirdiği lüks rezidansları, ünlü sanatçılar, bürokrat, tıp dünyası ve politikacılar tarafından alıcı buldu. Projelerini henüz inşaata başlamadan satmasıyla tanınan işadamı Hüseyin Samut, milyon liralık alışveriş merkezi, otel yatırımları ile Forbes ve Para Dergisi'ne haber oldu.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul düzenlenen bir panele katılan Antalyalı işadamı Hüseyin Samut, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile de görüşmüş, Antalya'daki inşaat sektörünün turizmin başkenti Antalya'da için oldukça önemli olduğunu ve şirketinin bu marka değere büyük katkı sağladığını vurguladı.

Forbes, Hüseyin Samut'a 3 sayfa ayırdı. Samut, 2015- 2016 hedeflerini, hayata geçireceği milyon dolarlık projeleri detayları ile anlatıp, "Güven ve huzur satıyoruz" şeklinde başarısının sırrını özetledi.

Kaynak: Milliyet.com.tr

Manşet Haberler

title