Football Manager 2016, Playstore'da Ön Siparişe Açıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Football Manager 2016, Playstore'da Ön Siparişe Açıldı

AA - Haberler | Güncel
Football Manager 2016, Playstore'da Ön Siparişe Açıldı

Playstore, "Football Manager 2016"yı ön siparişle satışa sundu.

Playstore, "Football Manager 2016"yı ön siparişle satışa sundu.

Playstore'dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin dijital oyun platformu Playstore, büyük ilgi gören serilerden Football Manager'ın son sürümü "Football Manager 2016"yı ön siparişle satışa sundu. Oyuna ön sipariş verenler, özel Football Manager belgeselinin yanı sıra oyunun betasına erken erişim fırsatı yakalayacak.

Futbolseverlerin başucu serileri arasında yer alan Football Manager'ın 2016 kapsamındaki yeni oyunlar, içerik zenginliği ve görsellik konularındaki geliştirmeleri ve bugüne kadar yapılmış en gerçekçi futbol simülasyonuyla dikkati çekiyor.

Football Manager, futbolseverlere farklı bir deneyim yaşatıyor. Oyuncular, Avrupa'nın tüm önemli liglerinde ve 50'yi aşkın ülkede, neredeyse tüm kulüpleri yönetebiliyor. Burada oyunseverler gerçek bir futbol menajerinin hayatını deneyimleme şansı yakalayarak hangi futbolcunun oynatılıp hangisinin yedek kulübesinde kalacağına, hangi taktiklerin uygulanacağına, takım konuşmalarına, oyuncu değişikliklerine ve saha kenarı talimatlarına kendileri karar veriyor.

"Football Manager 2016" hakkında detaylı bilgi edinmek için http://www.playstore.com/#!/urun/football-manager-2016 adresi ziyaret edilebilir.

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title