Fnatic Valorant takımından bir yedek haberi daha geldi

Fnatic Valorant takımından bir yedek haberi daha geldi

Fnatic Valorant takımından bir yedek haberi daha geldi
Playerbros - Haberler | Gamegar

Muhammad "Moe40" Hariff (Moe40) Fnatic (FNATIC) aktif Valorant kadrosundan çıkarıldı ve yedeğe çekildi!

Fnatic Valorant kadrosundan ayrılık haberleri gelmeye devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde Valorant takımı oyuncusu Konstantinos 'tsack' Theodoropoulos aktif kadrodan çıkarılmıştı. Takımın kötü gidişatına son vermek adına gelen bu hamleden sonra ikinci bir oyuncunun kadro dışı kaldığı duyuruldu. Organizasyonun Valorant takımı oyuncusu Muhammad 'Moe40' Hariff yedeğe çekildi.

Oyuncunun kadrodan çıkarılma haberi Moe40'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyuruldu. Moe40 yaptığı paylaşımda aktif kadrodan çıkarıldığını ve yedeğe çekildiğini söyledi. Gelebilecek teklifleri değerlendirmeye izni olduğunu belirten oyuncu oldukça motive olduğunu ve üst seviyede performans göstereceğine inandığını sözlerine ekledi.

Fnatic kadrosundan yedeğe çekildim ve diğer seçenekleri keşfetme iznim var. Oldukça motiveyim ve en üst düzeyde performans gösterme yeteneğime güveniyorum. Ekstra bilgi için bana DM aracılığıyla ulaşın.

Fnatic Valorant takımından beklenmeyen sonuçların gelmesi kadroda değişikliğe gidileceği sinyallerini veriyordu. tsack'ın yedeğe çekilmesiyle başlayan kadro düzenlemesi Moe40'ın kadro dışı kalmasıyla devam ediyor. Fnatic takım direktörünün sosyal medya üzerinden verdiği mesajlara bakılırsa kadroda daha fazla değişiklik yapılacak gibi duruyor.

Güncel Fnatic Valorant Kadrosu

  • Jake 'Boaster' Howlett
  • James 'Mistic' Orfila
  • Domagoj 'doma' Fancev
  • Muhammed 'Moe40' Hariff (YEDEK)
  • Konstantinos 'tsack' Theodoropoulos (YEDEK)
  • Jacob 'Mini' Harris (KOÇ)

Kaynak: Playerbros

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title