Cinnet Getiren Damat, Eşini, Kayınpederini ve Kayınvalidesini Öldürüp Çocuğunu Kaçırdı!

Cinnet Getiren Damat, Eşini, Kayınpederini ve Kayınvalidesini Öldürüp Çocuğunu Kaçırdı!

Gaziantep'te boşanma aşamasındaki damat, eşi ile kayınpederi ve kayınvalidesini öldürdükten sonra kayınbiraderini yaralayıp 1 yaşındaki kızını kaçırdı.

Gaziantep'in Nizip İlçesinde bir kişi, boşanma aşamasındaki eşi ile kayınpederi ve kayınvalidesini öldürüp, 1 yaşındaki kızını alarak kayıplara karıştı.

BOŞANMA AŞAMASINDAKİ DAMAT, EŞİYLE GÖRÜŞTÜ

İlçede daha önce özel güvenlik görevlisi olarak çalışan ve bir süreden beri işsiz olan Eyüp Yakar (27) babasının Bahçeli Mahallesi'ndeki evinde kalan boşanma aşamasındaki eşiyle görüştü.

KARISINI VE ANNE-BABASINI ÖLDÜRÜP KIZINI KAÇIRDI

Çocuklarının velayeti nedeniyle çıkan tartışmanın ardından Yakar, yanında taşıdığı silahla eşi Gülşen, kayınpederi Bekir (48), kayınvalidesi Gülsüm ve kayınbiraderi Yunus Köse'ye (22) silahla ateş ettikten sonra çocuğunu alarak kaçtı.

KAYINBİRADERİNİ YARALADI

Komşuların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekiplerinin incelemesinde Yunus Köse dışındakilerin yaşamını yitirdiği belirlendi. Köse, Nizip Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Bu arada evdeki cesetler, savcılık incelemesinin ardından aynı hastanenin morguna kaldırıldı. Olayın ardından kaçan zanlının yakalanmasına çalışılıyor.