Çukurova Belediyesi'ne Giren Eski Zabıta Amiri Dehşet Saçtı! 2 Ölü, 1 Yaralı Var

Çukurova Belediyesi'ne Giren Eski Zabıta Amiri Dehşet Saçtı! 2 Ölü, 1 Yaralı Var

Adana merkez Çukurova Belediyesi'ndeki silahlı saldırıda, zabıta müdürü Cengiz Aydoğdu ile zabıta amiri Kenan Sönmez hayatını kaybetti, zabıta memuru Habil Akmaz yaralandı. Eski zabıta amiri olduğu öğrenilen saldırgan gözaltına alındı.

Adana'da merkez Çukurova Belediyesi'ndeki silahlı saldırıda, zabıta müdürü Cengiz Aydoğdu ile zabıta amiri Kenan Sönmez hayatını kaybetti. Saldırı da 1 zabıta memuru Habil Akmaz yaralandı. Eski zabıta amiri olduğu öğrenilen saldırgan gözaltına alındı.

3 KİŞİYİ YARALADI

Alınan bilgiye göre, Çukurova Belediyesi Zabıta Amirlerinden Ahmet Altuğ, pasif görev verildiği gerekçesiyle bugün belediye binasına silahla gelerek, Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu ile zabıta amiri Kenan Sönmez ve zabıta komiseri Habil Akmaz'ı silahla yaraladı.

BELEDİYE BİNASINA YAPILAN SİLAHLI SALDIRI KAMERADA

ZABITA MÜDÜRÜ VE ZABITA AMİRİ HAYATINI KAYBETTİ

Saldırıda zabıta müdürü Cengiz Aydoğdu ile zabıta amiri Kenan Sönmez hayatını kaybetti. Saldırı da zabıta memuru da yaralandı.

GÖZALTINA ALINDI

Olaydan sonra başına silah dayayan saldırgan polis tarafından ikna edilerek gözaltına alınarak emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUMLAR (56)

  • YAĞMUR:
    belediyelerde insanlara nasıl eziyetler edildiğini bir bilseniz gelinen durumu daha iyi anlardınız!
  • HAKAN GÜMÜŞ :
    Burada yorum yapan insanlar resimlerini gördüğümüz insanlar başkalarını öldüren insanlar da dahil hepimiz ölecegiz anlıyor musunuz herkes elini kalbine koysun kalbinden gelen sesi duysun işte o ses senin yaşamın kalbinden gelen bu ses senin herşeyin bu sese bağlı kısa bi süreliğine bütün yaşamın neyi alıp veremiyoruz değerli hayatlarınızı heba etmeyin keyif alın mutlu olmanın yollarını arayın mutluluk insanın içinde mutlu ol hayatını doya doya yalamaya bakın hiç birşeyi dert etmeye değmez dünya bile ölecek güneş bile ölecek eser kalmayacak hiçlikten yaratan Allaha tekrar varacağız
Tüm 56 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.