Fırtınaya Halı Sahada Yakalanan 2 Çocuğun Üzerine Çardak Düştü
Haberler » Güncel » Fırtınaya Halı Sahada Yakalanan 2 Çocuğun Üzerine Çardak Düştü - Haber

Fırtınaya Halı Sahada Yakalanan 2 Çocuğun Üzerine Çardak Düştü

İstanbul'da etkili olan fırtınaya halı sahada maç yaparken yakalanan iki çocuğun üzerine, koparak havalanan bir çardak düştü.

Fırtınaya Halı Sahada Yakalanan 2 Çocuğun Üzerine Çardak Düştü

'da etkili olan fırtınaya halı sahada maç yaparken yakalanan iki çocuğun üzerine, koparak havalanan bir çardak düştü. Ağır yaralanan iki çocuk, hastanede tedavi altına alındı.

Olay, Çakmak Mahallesi'nde yer alan bir halı sahada meydana geldi. Maç yapmak üzere halı sahaya giden Ramazan Sarıdağ ve Alaattin Bayram, bir anda etkisini gösteren fırtınaya yakalandı. Bu sırada halı sahanın çevresindeki çardak, fırtınanın etkisiyle havalanarak top oynayan iki çocuğun üzerine düştü. Halı sahadaki görevliler tarafından çardak altından çıkarılan iki çocuk, ambulansla Özel Erdem Hastanesi'ne kaldırıldı. Yoğun bakım servisinde tedavi altına alınan çocukların hayati tehlikeleri

olduğu ifade edildi.

Olayda ihmal olduğunu öne süren Alaattin Bayram'ın babası Murat Bayram, "Uçmuş gitmiş, bağlı değilmiş ayakları. Gittim gördüm. Çardakları bağlamışlar, uçmuş gitmiş çocukların kafasına düşmüş, 300 - 400 kiloluk çardak" diye konuştu.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler