Fırat Üniversitesi Haberleri

Fırat Üniversitesi haber, Fırat Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fırat Üniversitesi - 25.12.2020
8. Türkiye İnovasyon Haftası
Bu süreçte Anadolu'dan istihdam odaklı uzaktan Ar-Ge çalışmalarına başladık. Fırat Üniversitesi ve Kocaeli Üniversitesi ile iş birliği yaparak yazılım alanında okuyan öğrencilerle bir proje başlattık.
Fırat Üniversitesi - 22.12.2020
Son dakika haberi... Elazığ'da trafik kazası: 1 ölü
Akbulut, 112 Acil Sağlık ekiplerince kaldırıldığı Fırat Üniversitesi Hastanesindeki müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Fırat Üniversitesi - 13.12.2020
Elazığ'da kurcaladığı tabancayla kazara kendini vurduğu iddia edilen çocuk öldü
Olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekiplerince Fırat Üniversitesi hastanesine kaldırılan çocuk kurtarılamadı.
Fırat Üniversitesi - 11.12.2020
Türk iş adamının BAE'de 3 yıldır tutukluluğuna ilişkin suç duyurusunda bulunuldu
Avukat Mete Gençer, Mehmet Ali Öztürk'ün bu süreçte Fırat Üniversitesi'nden burslu olarak gittiği Amerika'da yazılım mühendisliği okuyan oğlu konusunda da tehdit ve işkence gördüğünü dile getirerek, "Orada da Amerika'nın ilgili emniyet kuruluşları FBI ve diğer kuruşular oğlunu 1 hafta boyunca sorguluyorlar, görüntülerini alıyorlar ve bunu BAE'ye gönderiyorlar.
Fırat Üniversitesi - 09.12.2020
FÜ Rektörü Prof. Dr. Göktaş, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Elazığ Fırat Üniversitesi (FÜ) Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Fırat Üniversitesi - 06.12.2020
Prof. Dr. Murat Sunkar, Siirt depremine ilişkin değerlendirmede bulundu Açıklaması
Fırat Üniversitesi İnsani ve Sosyal Bilimler Fakültesi Coğrafya Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Murat Sunkar, "Kurtalan'da meydana gelen 5 büyüklüğündeki deprem bölge için sürpriz olarak görülse de bölgede her zaman bu büyüklükteki depremler olağandır" dedi.
Fırat Üniversitesi - 23.11.2020
FÜ Keban MYO personeli fidan dikti
Fırat Üniversitesi Keban Meslek Yüksekokulu personeli fidan dikti.
Fırat Üniversitesi - 17.11.2020
Son dakika gündem: Bir yılda iki büyük deprem yaşayan doktor çadır kentte çocuklar için mesai yapıyor
Elazığ'da dünyaya agelen 27 yaşındaki Çakar, 2018 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra Malatya'nın Arapgir Devlet Hastanesi Acil Servisinde pratisyen hekim olarak göreve başladı.
Fırat Üniversitesi - 12.11.2020
Elazığ'da Fırat Kalkınma Ajansından 2 projeye finansman desteği
Elazığ Belediyesi ile Valilik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının birlikte hazırladığı, 1 milyon 687 bin liralık Sosyal Hane Projesi ile konteyner kentte kalan dezavantajlı bireylere meslek edindirme, çocukların kodlama becerilerinin geliştirilmesi ve annelerin kişisel becerilerini artırılması için alanlar oluşturacaklarını ifade eden Yırık, şunları kaydetti: "Bakanlığımız 1 yıl süre ile Sosyal Hane Projesi'ne yüzde 90 oranında katkı sağlayacak. Bu proje ile dezavantajlı olarak değerlendirdiğimiz konteyner kentte kalan ve aynı zamanda depremzede olan vatandaşlarımızın burada kişisel gelişim becerilerini geliştirmek için bir mekan oluşturmuş olacağız. İkinci olarak ise Fırat Üniversitemizin iştirak ettiği, Milli Eğitim Müdürlüğünün paydaş olduğu 'Fırat'ın Çocukları Teknoloji Yetkinlik Merkezi' adıyla proje kabul edildi. Bu projemize de yüzde 90 oranında Bakanlığımız katkı sağlayacak. Bu proje ile birlikte inşallah üniversitedeki öğrencilerimizin gerek inovasyon, gerekse Ar-Ge konusundaki yetkinlikleri ve becerileri geliştirilerek Elazığ'a, ülkemize ve devletimize katkı sağlayacak yetişmiş, eğitimli, çağdaş, dünyaya açık yavrularımızı, uzmanlarımızı bilvesile yetiştirmiş olacağız." Vali Yırık, projelerin hayata geçmesine destek veren Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ve ilgili kurumlara teşekkür etti. İmza törenine, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof.
Fırat Üniversitesi - 07.11.2020
Elazığlı depremzede çocuklardan İzmirli akranlarına mektup
Genç Kızılay Fırat Üniversitesi Öğrenci Topluluğu tarafından 'Elazığ'dan Mektup Var' projesi kapsamında 24 Ocak'ta meydana gelen 6.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fırat Üniversitesi Haberleri | Fırat Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 4 - Fırat Üniversitesi haberleri, son dakika fırat üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, temaslarda bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.6.2021 16:14:02. #1.14#

title