FIRAT TANIŞ HABERLERİ

Fırat Tanış haber, Fırat Tanış son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fırat Tanış - 07.04.2014
"Konsere Dair Sayı Hedefimiz Yok; Çünkü O Aşıldı"
Grup Yorum'un 13 Nisan Pazar günü saat 15.00'te, Bakırköy Halk Pazarı'nda düzenleyeceği "Ekmek, Adalet ve Özgürlük için 4. Bağımsız Türkiye Konseri"nde; Bülent Emrah Parlak, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu, Ezel Akay, Barış Atay, Ogün Sanlısoy, Erdal Bayrakoğlu, Hilmi Yarayıcı, Erkan Oğur, Hakkı Demircioğlu, Selçuk Balcı, Adile Yadırgı, Ayla Yılmaz, Hüseyin Turan, Tolga Sağ, Yılmaz Çelik, Cengiz Özkan gibi çok sayıda sanatçı sahne alacak.
Fırat Tanış - 15.03.2014
Karınca Kapanı Filmi
Yönetmen: Fırat Tanış Senaryo: Cüneyt Uzunlar Oyuncular: Eşref Kolçak, Fırat Tanış, Volga Sorgu Tekinoğlu, Emre Kınay Filmin Türü: Gerilim 0, Orijinal Adı: Karınca Kapanı Yapımcı Firma: Siyah Perde Film Yapım Yılı: 2014 Yapım Ülkesi: Türkiye Orijinal Dili: Türkçe Resmi Sitesi: https://www.
Fırat Tanış - 10.05.2013
Hasan Kalyoncu Üniversitesi 3. Bilim, Kültür ve Sanat Festivali
Festivalde ayrıca Kurtlar Vadisi Oyuncuları Adnan Erdoğan ve Ali Buhara Mete söyleşisi, HKÜ Uluslararası Öğrenci Kulübü, 'Dünyadan Kültür Lezzetleri', HKÜ Spor Kulübü, Gaziantepspor Yönetimi ve Oyuncuları Özel Söyleşi, HKÜ Müzik Kulübü, Etiket Rock Grubu Özel Konseri, HKÜ Futbol Turnuvası Final Müsabakası, Masa Tenisi Final Müsabakası, Yazar-Oyuncu Hasan Kaçan ve Oyuncu Fırat Tanış söyleşisi, HKÜ Uluslararası Öğrenci Kulübü, Türkçe Festivali, HKÜ Sinema Kulübü Film Gösterimi, Üç Aptal - Three Idiot, Türk Chopper Motosiklet ile Senfoni (45 Motor), Karadeniz Özel Tulum Şöleni, Dans Gösterisi, Festival Özel Sihirbaz Gösterisi, Havai Fişek Özel Gösterisi gerçekleştirildi.
Fırat Tanış - 08.05.2013
3. Bilim, Kültür ve Sanat Festivali Başlıyor
Festivalin birinci gününde şu etkinlikler yer alacak: Kurtlar Vadisi Oyuncuları Adnan Erdoğan ve Ali Buhara Mete söyleşisi, HKÜ Uluslararası Öğrenci Kulübü, 'Dünyadan Kültür Lezzetleri', HKÜ Spor Kulübü, Gaziantepspor Yönetimi ve Oyuncuları Özel Söyleşi, HKÜ Müzik Kulübü, Etiket Rock Grubu Özel Konseri, HKÜ Futbol Turnuvası Final Müsabakası, Masa Tenisi Final Müsabakası, Yazar-Oyuncu Hasan Kaçan ve Oyuncu Fırat Tanış söyleşisi, HKÜ Uluslararası Öğrenci Kulübü, Türkçe Festivali, HKÜ Sinema Kulübü Film Gösterimi, Üç Aptal - Three Idiot, Türk Chopper Motosiklet ile Senfoni (45 Motor), Karadeniz Özel Tulum Şöleni, Dans Gösterisi, Festival Özel Sihirbaz Gösterisi, Havai Fişek Özel Gösterisi.
Fırat Tanış - 01.05.2013
İstanbul'da 1 Mayıs
Bayram havasında geçen kutlamaların bitiminde İsmail Hakkı Demircioğlu, Renan Bilek, Ender Yiğit, Fırat Tanış ve Nejat Yavaşoğulları'nda aralarında olduğu sanatçı korosu 1 Mayıs Marşı ve Avusturya İşçi Marşı'nı seslendirdi.
Fırat Tanış - 01.05.2013
Kadıköy'de 1 Mayıs Bayram Oldu
Bayram havasında geçen kutlamaların bitiminde İsmail Hakkı Demircioğlu, Renan Bilek, Ender Yiğit, Fırat Tanış ve Nejat Yavaşoğulları'nda aralarında olduğu sanatçı korosu 1 Mayıs Marşı ve Avusturya İşçi Marşı'nı seslendirdi.
Fırat Tanış - 02.04.2013
Fırat Tanış, Hkü'de Oyunculuğu Anlattı
Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde (HKÜ) oyunculuk eğitimi veren Sinema ve Tiyatro Oyuncusu Fırat Tanış, "Oyunculuk, bireyin doğuşuyla başlayan kişisel farkındalığı ile gelişen, yapılanan, yatkınlıkları doğrultusunda yön bulan ve ancak"...
Fırat Tanış - 28.03.2013
Ödüllü Oyuncular Gaziantep'te Eğitim Verecek
Çeşitli sinema festivallerinde bir çok kez 'En iyi erkek oyuncu' ödülü alan ve 'Bir zamanlar Anadolu'da' filmi ile adını duyuran sinema ve tiyatro oyuncusu Fırat Tanış, ABD'de oyunculuk eğitimi alan ve 'Mutluluk' filmiyle 'En iyi erkek oyuncu ödülü'nü kazanan Murat Han, Vizontele ve Çok Güzel Hareketler Bunlar'daki oyunculuğuyla tanınan Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) oyuncusu Metin Yıldız ile 'Hepsi' grubu üyesi ve dizi oyuncusu Eren Bakıcı'nın aralarında bulunduğu oyuncuların katılımıyla temel oyunculuk ve sahne eğitimi sertifika programı Gaziantep HKÜ'de gerçekleştiriliyor.
Fırat Tanış - 20.03.2013
Şahan Gökbakar'dan Türkü Şov
Kıvanç Tatlıtuğ, Olgun Şimşek ve Fırat Tanış gibi isimlerin türkü performanslarına bir yenisi daha eklendi.
Fırat Tanış - 20.12.2012
"Bu Filmi Çekerken Sert Duvarlarla Karşılaştık"
Yarın izleyiciyle buluşacak olan 'F Tipi Film', Grup Yorum önderliğinde 10 yönetmenin çektiği 9 kısa filmden oluşuyor. Ezel Akay, Sırrı Süreyya Önder, Barış Pirhasan, Hüseyin Karabey, Reis Çelik gibi yönetmenler, kısa filmlerinde F Tipi cezaevlerinde yaşanan tecrit konusunu anlatıyor. Fırat Tanış, Erkan Can, Tansu Biçer ve Gizem Soysaldı gibi birçok ünlü oyuncu da bu filmlerde boy gösteriyor.
Fırat Tanış - 17.12.2012
"F Tipi Film"in Afişlerine Sansür
Grup Yorum'un tasarladığı ve yapımcılığını üstlendiği, F tipi hapishanelerdeki tecrit uygulamalarını anlatan F Tipi Film, 21 Aralık'ta vizyona girecek. Ezel Akay, Sırrı Süreyya Önder, Barış Pirhasan, Aydın Bulut, Hüseyin Karabey, Reis Çelik, Vedat Özdemir, Mehmet İlker Altınay ve Grup Yorum (FOSEM) olmak üzere 9 yönetmenin kamera arkasına geçtiği filmde, yönetmenlerin her biri, F tipi hapishanedeki tecrit uygulamasını konu alan 10'ar dakikalık kısa film çekti. Ortaya çıkan filmler birbirine bağlanarak, tek bir uzun metraj filme dönüştürüldü. Tansu Biçer, Serkan Keskin, Bülent Emrah Parlak, Gizem Soysaldı, Erkan Can, Fırat Tanış, Civan Canova gibi birçok ünlü oyuncunun rol aldığı filmde, Grup Yorum'un eski ve yeni müzikleri kullanıldı.
Fırat Tanış - 05.12.2012
"Tedavi Oluyorum" Deyip Geziyor
'Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam' dizisinin yapımcısı Burhan Özkan, diziden ayrılan oyuncu Fırat Tanış'ın kendisi hakkındaki açıklamalarına yanıt verdi.
Fırat Tanış - 30.11.2012
Grup Yorum'dan "F Tipi Film"
Grup Yorum'un tasarladığı ve yapımcılığını üstlendiği, F tipi hapishanelerdeki tecrit uygulamalarını anlatan "F Tipi Film", 21 Aralık'ta vizyona girecek. Ezel Akay, Sırrı Süreyya Önder, Barış Pirhasan, Aydın Bulut, Hüseyin Karabey, Reis Çelik, Vedat Özdemir, Mehmet İlker Altınay ve Grup Yorum (FOSEM) olmak üzere 9 yönetmenin kamera arkasına geçtiği filmde, yönetmenlerin her biri, F tipi hapishanedeki tecrit uygulamasını konu alan 10'ar dakikalık kısa film çekti. Ortaya çıkan filmler birbirine bağlanarak, tek bir uzun metraj filme dönüştürüldü. Tansu Biçer, Serkan Keskin, Bülent Emrah Parlak, Gizem Soysaldı, Erkan Can, Fırat Tanış, Civan Canova gibi birçok ünlü oyuncunun rol aldığı filmde, Grup Yorum'un eski ve yeni müzikleri kullanıldı.
Fırat Tanış - 25.11.2012
"Parayı Bulan Cihangir'de"
Oyuncu Fırat Tanış, önceki gün Twitter'da meslektaşlarını eleştirdi
Fırat Tanış - 21.11.2012
"F Tipi Film", 21 Aralık'ta Sinemalarda
19 Aralık 2000 Tarihinde 20 hapishaneye aynı anda yapılan operasyon sonrası açılan F Tipi Hapishanelerdeki tecrit uygulamasını anlatan, Grup Yorum'un tasarladığı ve yapımcılığını üstlendiği, 9 yönetmen ile ortaklaşa yürütülen film projesi F TİPİ FİLM, 21 Aralık 2012'de vizyona giriyor! Filmin yapımında yüzlerce kişi çalıştı F TİPİ FİLM'de; Ezel Akay, Sırrı Süreyya Önder, Barış Pirhasan, Aydın Bulut, Hüseyin Karabey, Reis Çelik, Vedat Özdemir, Mehmet İlker Altınay ve Grup Yorum (FOSEM) olmak üzere 9 yönetmen yer alıyor. Yönetmenlerin her biri, F Tipi hapishanedeki tecrit uygulamasını konu alan 10'ar dakikalık kısa film çekti. Ortaya çıkan filmler birbirine bağlanıp tek bir uzun metraj film oluşturuldu. Tansu Biçer, Serkan Keskin, Bülent Emrah Parlak, Gizem Soysaldı, Erkan Can, Fırat Tanış, Civan Canova gibi birçok ünlü oyuncunun rol aldığı filmde, rejiden prodüksiyona kadar tüm aşamalarda teknik ekiplerle birlikte yüzlerce kişi aktif olarak görev aldı.
Fırat Tanış - 21.11.2012
Tarih Anlatılanların da Ötesidir!
Serhat ortalığı sakinleştirebilecek mi? 'Sokakların ve Külhanların' yeni efendisi olmaya aday Patrona Halil(Fırat Tanış) ise bir cehennem ordusu kurmaya hazırlanmaktadır.
Fırat Tanış - 11.11.2012
Yeni Türkü'ye Bol Yıldızlı Klip
Sevilen müzik grubu Yeni Türkü, yeni parçası 'Eyvallah'a birçok ünlü sanatçının rol aldığı bir klip çekti. Grubun son albümü 'Şimdi ve Sonra'nın ikinci klibi olan 'Eyvallah'ta Yeni Türkü'ye Fırat Tanış, Cem Adrian, Hakan Gerçek, Jehan Barbur, Sezgi Mengi, Zuhal Olcay, Gupse Özay, Sarp Apak, Öner Erkan ve Ali Düşenkalkar gibi ünlü oyuncu ve müzisyenler eşlik etti.
Fırat Tanış - 02.11.2012
"Fahriye'yle Özcan Evlensin"
Özcan Deniz'in de aralarında yer aldığı yeni oyuncu kadrosu şu şekilde: Türkan Şoray, Özcan Deniz, Kerem Atabeyoğlu, Fırat Tanış, Hazım Körmükçü, Aslıhan Güner, Mehrnoosh Esmailpour, Cem Uçan, Cenk Gürpınar, Yılmaz Şerif, Mehmet Atay, Bülent Polat, Mustafa Uzunyılmaz, Bora Akkaş, Esra Özüver, Leyla Göksun, Nurettin Sönmez, Tolga Karel, Mert Karabulut, Zeynep Nur Çağlayan, Oktay Berk Yeşilyurt ve Deniz Akel Sabah : http: //www.
Fırat Tanış - 01.11.2012
Ünlü İsimlerden, 'Açlık Grevi'ne Destek
Cezaevlerinde devam eden açlık grevlerine destek vermek isteyen bir grup Taksim'de protesto eylemi düzenledi. Eyleme, aralarında Şebnem Sönmez, Mustafa Alabora, İlkkay Akkaya, Filiz Türkali, Fırat Tanış, Orhan Alkaya, Eşber Yağmurdereli, Celal Başlangıç, Ferhat Tunç, Orhan Aydın, Bilgisu Erenus Nur Süer, Reis Çelik'in de bulunduğu yaklaşık 200 kişi katıldı.
Fırat Tanış - 08.08.2012
Türkan Şoray ile Tanışma Fırsatı
NeoPlus gerçekleştirdiği etkinliklerle fark yaratmaya devam ediyor. Ramazan süresince NeoPlus'tan en yüksek alışveriş yapan ilk 20 ziyaretçisi sinemamızın sultanı Türkan Şoray'ın başrolünde oynadığı Bir Zamanlar Osmanlı – Kıyam dizisinin setine gitmeye hak kazanacak ve Türkan Şoray, Tolga Karel, Fırat Tanış, Kerem Atabeyoğlu ile tanışma fırsatı yakalayarak tarihe büyülü bir yolculuk yapacak.
Fırat Tanış - 21.07.2012
Ramazanda Carrefour İzmit'e Gelenler Tarihe Tanıklık Edecek
Carrefour İzmit Alışveriş Merkezi'nin sürprizleri bununla sınırlı değil… Dizide Hatice Sultan'ı canlandıran Türkay Şoray, 4 Ağustos Cumartesi günü 15:00'te Carrefour İzmit'te hayranlarıyla bir araya gelecek. Ayrıca düzenlenen bir kampanya ile 21-22-28-29 Temmuz ve 4-5-11 ve 12 Ağustos 2012 tarihlerinde toplamda en fazla tutarda alışveriş yapan ilk 20 ziyaretçi, "Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam" dizi setini ziyaret ederek, dizinin ihtişamını yerinde yaşama fırsatı yakalayacak. Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam TRT'nin iddialı yapımlarından "Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam" dizisi Osmanlı'nın büyük dönüşüm yaşadığı Lale Devri'ni ve onu kesintiye uğratan Patrona Halil İsyanı'nı anlatıyor. Türk televizyon tarihinin en büyük prodüksiyonlarından biri olan Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, İzmit'te platoya dönüştürülen eski Seka Fabrikası'nda çekiliyor. Altan Dönmez'in yönettiği dizinin başrollerini Türkan Şoray'ın yanı sıra Fırat Tanış, Tolga Karel, Hazım Körmükçü, Kerem Atabeyoğlu ve Leyla Göksun paylaşıyor.
Fırat Tanış - 20.07.2012
NeoPlus Outlet Gururla Sunar
Ramazan süresince NeoPlus'tan en yüksek alışveriş yapan ilk 20 ziyaretçisi sinemamızın sultanı Türkan Şoray'ın başrolünde oynadığı Bir Zamanlar Osmanlı – Kıyam dizisinin setine gitmeye hak kazanacak ve Türkan Şoray, Tolga Karel, Fırat Tanış, Kerem Atabeyoğlu ile tanışma fırsatı yakalayarak tarihe büyülü bir yolculuk yapacak.
Fırat Tanış - 20.06.2012
Sanat Maratonu Dur!Muyor
Genco Erkal, Tülay Günal, Vedat Sakman, Grup Gündoğarken, Levent Kırca, Çiğdem Erken, Güvenç Dağüstün, Fırat Tanış, Ufuk Karakoç ve daha pek çok sanat meslek örgütünün, Şehir Tiyatrosu, Devlet Tiyatrosu, Özel Tiyatrolar, Üniversite topluluklarından sanatçıların katılımıyla gerçekleştirilen bu benzersiz "Sanat Maratonu", Guinness gözlemcileri tarafından takip edilmekte.
Fırat Tanış - 14.06.2012
Sanat Maratonu Başlıyor!
Genco Erkal, Tülay Günal, Vedat Sakman, Grup Gündoğarken, Levent Kırca, Çiğdem Erken, Güvenç Dağüstün, Fırat Tanış, Ufuk Karakoç ve daha pek çok sanat meslek örgütünün, Şehir Tiyatrosu, Devlet Tiyatrosu, Özel Tiyatrolar, Üniversite topluluklarından sanatçıların katılımıyla gerçekleştirilecek bu benzersiz "Sanat Maratonu", Guınness gözlemcilerince de takip edilecektir.
Fırat Tanış - 24.04.2012
Sanatçılardan İbb'ye Yönetmelik Protestosu
" İSTANBUL ŞEHİR TİYATROSU EHLİLEŞTİRİLMEYE ÇALIŞILIYOR " İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yeni yönetmeliğini protesto eden onlarca tiyatro sanatçısı, İstiklal Caddesi'ndeki Galatasaray Lisesi önünde toplandı. Sanatçılar ellerindeki "Muhafazakar Sanat", "Şehir Tiyatroları Yok Edilemez", "Korkuya Karşı Özgür Tiyatro" dövizlerle protesto gösterisine destek verdi. Aralarında Halil Ergün, Tarık Akan, Bülent Kayabaş, Ayşe Nil Şamlıoğlu, Erkan Can, Mehmet Ali Alabora, Mustafa Alabora, Rutkay Aziz, Fırat Tanış, Perihan Savaş gibi sanatçıların bulunduğu gruba CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, CHP İstanbul milletvekili Süleyman Çelebi de destek verdi Grup adına basın açıklamasını tiyatro sanatçısı Engin Alkan yaptı.
Fırat Tanış - 24.04.2012
Sanatçılardan İbb'ye Yönetmelik Protestosu (2)
"İSTANBUL ŞEHİR TİYATROSU EHLİLEŞTİRİLMEYE ÇALIŞILIYOR" İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yeni yönetmeliğini protesto eden onlarca tiyatro sanatçısı, İstiklal Caddesi'ndeki Galatasaray Lisesi önünde toplandı. Sanatçılar ellerindeki "Muhafazakar Sanat", "Şehir Tiyatroları Yok Edilemez", "Korkuya Karşı Özgür Tiyatro" dövizlerle protesto gösterisine destek verdi. Aralarında Halil Ergün, Tarık Akan, Bülent Kayabaş, Ayşe Nil Şamlıoğlu, Erkan Can, Mehmet Ali Alabora, Mustafa Alabora, Rutkay Aziz, Fırat Tanış, Perihan Savaş gibi sanatçıların bulunduğu gruba CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, CHP İstanbul milletvekili Süleyman Çelebi de destek verdi.
Fırat Tanış - 24.04.2012
Tiyatroculardan 'Yönetmelik' Protestosu
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Sanatçıları Derneği, yeni yönetmeliği protesto etmek için Galatasaray Meydanı'nda eylem düzenledi. Eyleme Halil Ergün, Orhan Akkaya, Engin Alkan, Meltem Cumbul, Perihan Savaş, Altan Erkekli, Erkan Can, Özge Özder ve Fırat Tanış'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda sanatçı katıldı.
Fırat Tanış - 22.04.2012
Antalya2 Televizyon Ödülleri Sahiplerini Buldu
ONUR ÖDÜLÜ BUGAY'A Fırat Tanış'ın sahne aldığı 3'ncü Antalya Televizyon Ödülleri'nde 'Bizimkiler' dizisinin yapımcısı Umur Bugay'a Onur Ödülü verildi.
Fırat Tanış - 22.04.2012
Antalya1 Televizyon Ödülleri Sahiplerini Buldu
ONUR ÖDÜLÜ BUGAY'A Fırat Tanış'ın sahne aldığı 3'ncü Antalya Televizyon Ödülleri'nde 'Bizimkiler' dizisinin yapımcısı Umur Bugay'a Onur Ödülü verildi.
Fırat Tanış - 22.04.2012
Yalan Dünya Antalya Televizyon Ödüllerine Damgasını Vurdu "Antalya Televizyon Ödülleri Başladı"...
ONUR ÖDÜLÜ BUGAY'A Fırat Tanış'ın sahne aldığı 3'ncü Antalya Televizyon Ödülleri'nde 'Bizimkiler' dizisinin yapımcısı Umur Bugay'a Onur Ödülü verildi.
Fırat Tanış - 22.04.2012
Yalan Dünya'ya Ödül Yağmuru
GÖZYAŞLARIYLA SAHNEYE GELDİ Töreni Melike Öcalan ile Caner Cindoruk sundu. Ödül aralarında son olarak TRT 1'de ekrana gelen "Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam" dizisinde Patrona Halil karakterini canlandıran Fırat Tanış, gitarıyla sahneye çıktı.
Fırat Tanış - 22.04.2012
Ekran Yıldızları Taçlandı
Türk televizyon sektörünün en iyi dizi film, televizyon programı ve yapımlarının ödüllendirildiği Mardan Palace Otel'deki ödül gecesinin sunuculuğunu Melike Öcalan ve Caner Cindoruk yaptı. Fırat Tanış ise seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla geceye renk kattı.
Fırat Tanış - 22.04.2012
Antalya Televizyon Ödülleri Başladı (2)
ONUR ÖDÜLÜ BUGAY'A Fırat Tanış'ın sahne aldığı 3'ncü Antalya Televizyon Ödülleri'nde 'Bizimkiler' dizisinin yapımcısı Umur Bugay'a Onur Ödülü verildi.
Fırat Tanış - 22.04.2012
Ekranın Yıldızları Taçlandı
Gecede Fırat Tanış da söylediği parçalarla izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı.
Fırat Tanış - 14.04.2012
Dizi Setinde Yangın Paniği
Dizinin Oyuncu Kadrosu Türkan Şoray (Hatice Sultan) Cemal Hünal (Murat) Aslı Tandoğan (Canseza) Tolga Karel (Kasım) Fırat Tanış (Patrona Halil) Öykü Çelik (Çeşmidil) Kerem Atabeyoğlu (3.
Fırat Tanış - 07.04.2012
Yeni Sinemacılarla Çalışmayı İsterim
DİZİDEKİ GENÇLERİN HEPSİ ÇOK HARİKA Son dönem genç oyuncuları nasıl buluyorsunuz? Ekibinizdeki rol arkadaşlarınız nasıl, onlara oyunculukla ilgili ipuçları veriyor musunuz? Son dönem genç oyuncular tek kelimeyle 'harikalar'. Hepsi eğitimli, çok başarılılar. Bizim dizideki genç oyunculara gelince; hepsi çok saygılı, sorumluluklarını bilen, samimi, içten, sıcacık... Aslı Tandoğan ve Öykü Çelik, harika oyunculukları ve güzellikleriyle de diziye çok şey katıyorlar. Cemal Hünal, karizmatik, yakışıklı, güçlü bir oyuncu. Patrona Halil'i canlandıran Fırat Tanış da role müthiş uyum sağlamış.
Fırat Tanış - 14.03.2012
'Bir Zamanlar Osmanlı'ya Denizli Desteği
Türkiye'nin en büyük bütçeli televizyon dizisi olarak gösterilen ve TRT'de ilk bölümü yayınlanan 'Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam' dizisine, ünlü isim ve dizilere kostüm gönderen Denizli'de önemli katkı verdi. Yönetmenliğini Altan Dönmez'in üstlendiği ve oyuncu kadrosunda Türkan Şoray, Cemal Hünal, Aslı Tandoğan, Tolga Karel, Kerem Atabeyoğlu, Fırat Tanış, Öykü Çelik, Hazım Körmükçü, Orhan Kalkan gibi isimlerin yer aldığı dev yapım için İzmit'te 300 dönüme kurulan platoda at çiftliği Denizlili Tamer Tekin tarafından kuruldu.
Fırat Tanış - 14.03.2012
Türkan Şoray'ın Zor Anları
Türkan Şoray, Cemal Hünal, Aslı Tandoğan, Tolga Karel, Fırat Tanış ve Hazım Körmükçü'nün rol aldığı, TRT 1'in yeni dizisi 'Bir Zamanlar Osmanlı- Kıyam'ın galası City's'de yapıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fırat Tanış Haberleri | Fırat Tanış Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Fırat Tanış haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fırat Tanış kimdir, hayatı ve biyografisi. Engelli Sanatçıların Ünlülerle Düeti Büyüledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 04:49:11. #1.14#

title