FIRAT TANIŞ HABERLERİ

Fırat Tanış haber, Fırat Tanış son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fırat Tanış - 23.04.2015
Bu Hafta 12 Film Vizyona Girecek
"Öğrenci İşleri" Murat Akkoyunlu, Fırat Tanış, Yeliz Şar, Deniz Celiloğlu, Bora Akkaş, Begüm Öner, Tolga Canbeyli, Serhan Özben, Bülent Çolak, Tuncay Akça ve Ahmet Arıman'ın rol aldığı "Öğrenci İşleri", komedi meraklılarının ilgisini çekmeye aday.
Fırat Tanış - 14.04.2015
Guruldayan Kalpler" Filmi, 1 Mayıs'ta Vizyona Girecek
Barakuda Film'den yapılan açıklamaya göre, yönetmenliğini Ömer Uğur'un yaptığı, başrollerini Necip Memili, Algı Eke ve Devin Özgür Çınar'ın paylaştığı film, "sokaktaki adam"ın, bir modern sanat eserine bakış açısını komik bir dille anlatıyor.  Yapımcılığını, "Vay Arkadaş", "Galip Derviş", "İçimdeki Ses" gibi projelere imza atan Barakuda Film'in üstlendiği filmde, Tanju Tuncel, Fırat Tanış, Uygar Özçelik, Hakan Meriçliler, Ünal Yeter, Ali Tutal, Sevilay Şimşek ve Barış Başar da rol alıyor.
Fırat Tanış - 07.04.2015
Sinema Kampüs'te " Yapışık Kardeşler " Oynayacak
İlker Ayrık filmin başrolünü Hakan Bulut ile paylaşıyor. İkiliye ayrıca İvana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Fırat Tanış ve Bülent Şakrak gibi yakından tanınan isimler eşlik ediyor.
Fırat Tanış - 04.04.2015
Boğaziçi'nde Bahar Havası Esiyor
12 Nisan Pazar günü BÜDANS'ın Dans Sporu 4. Etap Yarışmaları Boğaziçi Cup'a ev sahipliği yapacak olan Kilyos Sarıtepe Kampüsü'nde 14 Nisan'da Fırat Tanış konseri, 16 Nisan'da ise Akustikhane ile Yok Öyle Kararlı Şeyler söyleşisi ve ardından konser yer alacak.
Fırat Tanış - 22.01.2015
2015 Model Yeşilçam Komedisi: Yapışık Kardeşler!
İKİ KAT KOMEDİ İKİ KAT KAHKAHAYLA 'YAPIŞIK KARDEŞLER' 30 OCAK'TA SİNEMALARDA! Yapımcılığını Pervasız Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini İlker Ayrık'ın yaptığı, senaryosunu M.Serdar Fırat ve Serhat Sarı'nın yazdığı filmde; İlker Ayrık, Hakan Bulut, Ivana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Halil Sezai, Fırat Tanış, Yasemin Çonka, Bülent Şakrak, M.
Fırat Tanış - 07.01.2015
İki Kat Gülmeye Hazır Mısınız? Yapışık Kardeşler'in Fragmanı Çıktı!
Üstelik fragman bir de sürprizle geldi!!! HALİL SEZAİ İMAM OLDU!!! Ünlü şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai filmde bir imamı canlandırıyor. İlk kez bir komedi filminde oynayan Halil Sezai bu filmde ne kadar iyi bir komedi oyuncusu olduğunu göstereceğe benziyor. Halil Sezai'nin minarede okuduğu ezanla başlayan fragman, ilk saniyeden son saniyeye kadar kahkahayla dopdolu. Türkiye'nin önde gelen oyuncularını bir araya getiren Yapışık Kardeşler'in fragmanı 30 Ocak'ta filmin gişe rekorları kıracağının sinyallerini veriyor. İKİ KAT KOMEDİ İKİ KAT KAHKAHAYLA 'YAPIŞIK KARDEŞLER' 30 OCAK'TA SİNEMALARDA! Yapımcılığını Pervasız Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini İlker Ayrık'ın yaptığı, senaryosunu M.Serdar Fırat ve Serhat Sarı'nın yazdığı filmde; İlker Ayrık, Hakan Bulut, Ivana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Halil Sezai, Fırat Tanış, Yasemin Çonka, Bülent Şakrak, M.
Fırat Tanış - 27.12.2014
Yapışık Kardeşler'den Bir İlk!
30 Ocak'ta vizyona girecek olan Yapışık Kardeşler'in "Bu Sette Her Şey Var" isimli özel kamera arkası klibi filmin komedi ve eğlencesi hakkında önemli ipuçları veriyor. Türk sinema tarihinde ilk defa bir film setinin kamera arkası görüntüleri bu kadar yaratıcı ve eğlenceli bir dille seyirciye aktarılıyor. Üç bin kişinin emeği geçen ve yılın en büyük prodüksiyonlarından biri olan Yapışık Kardeşler, sağlam kadrosu ve eğlenceli hikâyesiyle bu sezonun en komik filmi olmaya aday. Bu yaratıcı ve eğlenceli klibi internet fenomenlerinden Educatedear olarak tanınan Boğaç Soydemir hazırladı. Boğaç Soydemir her biri internet fenomeni olmuş "Eto Bitmiş", "Gereksiz Sansür", "Troll Hıncal Uluç" ve daha birçok videonun yaratıcısı aynı zamanda. İLKER AYRIK YILIN GİŞE REKORTMENİ OLMAYA ADAY Halkın severek izlediği ve takip ettiği yetenekli oyuncu İlker Ayrık, bu yılın başarılı filmlerine imza atıyor. Geçtiğimiz ay vizyona giren ve İlker Ayrık'ın da oynadığı Çakallarla Dans filminin üçüncü versiyonu olan Sıfır Sıkıntı gişede yakaladığı başarıyla dikkatleri üzerine çekti. Bir milyondan fazla izleyiciyle buluşan filmden sonra gözler, İlker Ayrık'ın yönetip oynadığı Yapışık Kardeşler'e çevrildi. Son derece komik sahnelerle dikkat çeken Yapışık Kardeşler'in Çakallarla Dans'la aynı başarıyı yakalaması bekleniyor. İKİ KAT KOMEDİ İKİ KAT KAHKAHAYLA 'YAPIŞIK KARDEŞLER' 30 OCAK'TA SİNEMALARDA! Yapımcılığını Pervasız Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini İlker Ayrık'ın yaptığı, senaryosunu M.Serdar Fırat ve Serhat Sarı'nın yazdığı filmde; İlker Ayrık, Hakan Bulut, Ivana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Halil Sezai, Fırat Tanış, Yasemin Çonka, Bülent Şakrak, M.
Fırat Tanış - 25.12.2014
Yapışık Kardeşler'den Bir İlk!
Kamera arkası bu kadar komik olan bir filmin fragmanı da büyük bir merakla bekleniyor. TÜRKİYE'NİN İLK ÖZEL KAMERA ARKASI KLİBİ: BU SETTE HER ŞEY VAR! 30 Ocak'ta vizyona girecek olan Yapışık Kardeşler'in "Bu Sette Her Şey Var" isimli özel kamera arkası klibi filmin komedi ve eğlencesi hakkında önemli ipuçları veriyor. Türk sinema tarihinde ilk defa bir film setinin kamera arkası görüntüleri bu kadar yaratıcı ve eğlenceli bir dille seyirciye aktarılıyor. Üç bin kişinin emeği geçen ve yılın en büyük prodüksiyonlarından biri olan Yapışık Kardeşler, sağlam kadrosu ve eğlenceli hikâyesiyle bu sezonun en komik filmi olmaya aday. Bu yaratıcı ve eğlenceli klibi internet fenomenlerinden Educatedear olarak tanınan Boğaç Soydemir hazırladı. Boğaç Soydemir her biri internet fenomeni olmuş "Eto Bitmiş", "Gereksiz Sansür", "Troll Hıncal Uluç" ve daha birçok videonun yaratıcısı aynı zamanda. İLKER AYRIK YILIN GİŞE REKORTMENİ OLMAYA ADAY Halkın severek izlediği ve takip ettiği yetenekli oyuncu İlker Ayrık, bu yılın başarılı filmlerine imza atıyor. Geçtiğimiz ay vizyona giren ve İlker Ayrık'ın da oynadığı Çakallarla Dans filminin üçüncü versiyonu olan Sıfır Sıkıntı gişede yakaladığı başarıyla dikkatleri üzerine çekti. Bir milyondan fazla izleyiciyle buluşan filmden sonra gözler, İlker Ayrık'ın yönetip oynadığı Yapışık Kardeşler'e çevrildi. Son derece komik sahnelerle dikkat çeken Yapışık Kardeşler'in Çakallarla Dans'la aynı başarıyı yakalaması bekleniyor. İKİ KAT KOMEDİ İKİ KAT KAHKAHAYLA 'YAPIŞIK KARDEŞLER' 30 OCAK'TA SİNEMALARDA! Yapımcılığını Pervasız Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini İlker Ayrık'ın yaptığı, senaryosunu M.Serdar Fırat ve Serhat Sarı'nın yazdığı filmde; İlker Ayrık, Hakan Bulut, Ivana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Halil Sezai, Fırat Tanış, Yasemin Çonka, Bülent Şakrak, M.
Fırat Tanış - 09.12.2014
Yapışık Kardeşler'in Afişi Yayınlandı!
İlker Ayrık, Hakan Bulut, Ivana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Halil Sezai, Fırat Tanış, Yasemin Çonka, Bülent Şakrak, M.
Fırat Tanış - 19.11.2014
Türkiye ve İran Beyazperdede Buluştu
Türkiye ve İran "beyazperde"de buluştu- Türkiye ile İran arasında imzalanan anlaşmayla Van'da çekimlerine başlanan "Yarının Adı Başka" isimli film, iki ülke sanatçılarını beyazperdede buluşturdu- Vanlı yönetmen Delazy ile İranlı yönetmen Zadeh'in çekimlerini üstlendiği filmde Volkan Keskin, Zelal Dere, Fırat Tanış, Metin Keçeci ve Selahattin Taşdöğen rol alıyorVAN (AA) - ÖZKAN BİLGİN - Türkiye ile İran arasında ilk olma özelliği taşıyacak "Yarının Adı Başka" isimli sinema filminin çekimlerine Van'da başlandı.
Fırat Tanış - 19.11.2014
Türkiye ve İran Beyazperdede Buluştu
Yönetmenliğini Delazy ve Zadeh'in üstlendiği filmde Volkan Keskin, Zelal Dere, Fırat Tanış, Metin Keçeci ve Selahattin Taşdöğen gibi oyuncular rol alıyor.
Fırat Tanış - 14.10.2014
Altın Portakal Hafızası Bu Sergide
Sergiyi açtığımız bugün de Halit Refiğ'in vefatının 5. yıldönümü. Her şey onun aldığı ilk ödülün modellenmesi fikriyle başladı, büyük ustamıza rahmet diliyoruz bu vesileyle" Serginin rekortmeni, 11 ödülle yönetmen Yavuz Özkan! Sergide ayrıca Hülya Koçyiğit, Derviş Zaim, Onur Ünlü, Zeki Ökten, Güler Ökten, Lale Mansur, Erkan Can, Fırat Tanış gibi sinemacılarımızın da ödülleri yer alıyor.
Fırat Tanış - 10.10.2014
51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali
Geçmiş yıllarda Altın Portakal kazanmış sinemacıların, farklı yıllara ve tasarımlara ait heykelciklerini bir araya getiren serginin rekortmeni 11 ödülle yönetmen Yavuz Özkan. Sergide Hülya Koçyiğit, Derviş Zaim, Onur Ünlü, Zeki Ökten, Güler Ökten, Lale Mansur, Erkan Can, Fırat Tanış gibi sinemacıların da ödülleri yer alıyor.
Fırat Tanış - 10.10.2014
Türkiye'nin Sinema Şenliği Başlıyor
Nice 100 yıllara Türk sineması! 51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali, sinemamızın 100. yılını özel etkinliklerle kutluyor. Festivalin bu yılki "Gelenekten Geleceğe" temasını da destekleyen etkinliklerden ilki, 11 Ekim'de AKM Fuaye'de açılacak olan "Ödül Sergisi". Bu yıl, 1964'te Gurbet Kuşları filmiyle Halit Refiğ'e verilen ilk Altın Portakal ödülü heykelciğinin temel alınması, bir ödül sergisine ilham verdi. Ziyaretçileri; sinemamızın 100, festivalin de 50 yıllık tarihinde bir gezintiye çıkaran sergi, geçmiş yıllarda Altın Portakal kazanmış sinemacıların, farklı yıllara ve tasarımlara ait heykelciklerini bir araya getiriyor. Serginin rekortmeni, 11 ödülle yönetmen Yavuz Özkan! Sergide ayrıca Hülya Koçyiğit, Derviş Zaim, Onur Ünlü, Zeki Ökten, Güler Ökten, Lale Mansur, Erkan Can, Fırat Tanış gibi sinemacılarımızın da ödülleri yer alıyor.
Fırat Tanış - 10.10.2014
Türkiye'nin Sinema Şenliği Başlıyor
Nice 100 yıllara Türk sineması! 51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali, sinemamızın 100. yılını özel etkinliklerle kutluyor. Festivalin bu yılki "Gelenekten Geleceğe" temasını da destekleyen etkinliklerden ilki, 11 Ekim'de AKM Fuaye'de açılacak olan "Ödül Sergisi". Bu yıl, 1964'te Gurbet Kuşları filmiyle Halit Refiğ'e verilen ilk Altın Portakal ödülü heykelciğinin temel alınması, bir ödül sergisine ilham verdi. Ziyaretçileri; sinemamızın 100, festivalin de 50 yıllık tarihinde bir gezintiye çıkaran sergi, geçmiş yıllarda Altın Portakal kazanmış sinemacıların, farklı yıllara ve tasarımlara ait heykelciklerini bir araya getiriyor. Serginin rekortmeni, 11 ödülle yönetmen Yavuz Özkan! Sergide ayrıca Hülya Koçyiğit, Derviş Zaim, Onur Ünlü, Zeki Ökten, Güler Ökten, Lale Mansur, Erkan Can, Fırat Tanış gibi sinemacılarımızın da ödülleri yer alıyor.
Fırat Tanış - 01.09.2014
Kılıçdaroğlu'ndan Barış Mesajları...
Fırat Tanış ve Nefise Karatay'ın sunduğu gece, Ladik Çocuk ve Gençlik Korosu'nun konseriyle başladı.
Fırat Tanış - 25.07.2014
İlker Ayrık Saçlarını Böyle Kesti
'YAPIŞIK KARDEŞLER' 2015'DE VİZYONA GİRECEK İlker Ayrık, Hakan Bulut, İvana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Fırat Tanış, Bülent Şakrak, Halil Sezai, Yasemin Çonka, Müjdat Gezen, Ateşböceği Ercan, Mesut Süre, İlhan Daner, Fatmagül Fakı gibi dev bir oyuncu kadrosu filmde yer alıyor.
Fırat Tanış - 08.05.2014
Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek
Oyuncu Fırat Tanış'ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu "Karınca Kapanı" izleyiciyle buluşacak Levent Soyarslan'ın yönettiği "Oflu Hocayı Aramak", komediseverleri salonlara çekmeyi hedefliyor Yönetmenliğini Michael Tiddes'in üstlendiği "Anormal Aktivite" filminde, hayallerindeki eve taşınan Malcolm ve Kisha adlı iki dostun, evlerini iblisle paylaştıklarını anlamalarının ardından gelişen, komik ve korku dolu olayları anlatılıyor.
Fırat Tanış - 30.04.2014
Sanatçılar da '1 Mayıs'ta Taksim'deyiz' Dedi
Sanat Meclisi üyeleri 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı Taksim’de kutlayacaklarını bildirdi. Bir video ile Taksim’e çağrıda bulunan sanatçılar arasında çok sayıda ünlü isim bulunuyor. Sanat Meclisi üyeleri, hazırladıkları bir videoyla 1 Mayıs'ı bu sene Taksim'de kutlayacaklarını açıkladı. ‘1 Mayıs'ta Taksim'de olacağız’ sloganıyla hazırladıkları videoda sanatçılar, neden Taksim’de olmak istediklerini anlattı. 1 Mayıs’ı Taksim’de kutlayacaklarını söyleyen sanatçılar arasında Barış Atay, Hakan Yeşilyurt, Ayla Yılmaz, Ertan Tekin, Ayfer Rüzgar, Selçuk Balcı, Fırat Tanış, İbrahim Karaca, Adile yargıcı, Bülent Emrah Parlak, Hüseyin Turan, Erdal Bayrakoğlu, Tayfun Talipoğlu da bulunuyor.
Fırat Tanış - 13.04.2014
Grup Yorum'dan 4'üncü Bağımsız Türkiye Konseri
Sahneye çıkan Gurup Yorum üyelerinin şarkıları ile coşan kalabalıktakilerin meşaleler yaktı. Saat 15.00'de başlayan konserde Grup Yorum'a birçok konuk sanatçı eşlik etti. Grup Yorum'un söylediği bazı şarkılarda Bülent Emrah Parlak, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu, Ezel Akay, Niyazi Koyuncu, Barış Atay, Ogün Sanlısoy, Erdal Bayrakoğlu, Hilmi Yarayıcı, Erkan Oğur, Hakkı Demircioğlu, Adile Yadırgı, Ayla Yılmaz, Tolga Sağ, Yılmaz Çelik, Suriye Halk Dansları ve Beşik Dans Topluluğu solistlik yaptı.
Fırat Tanış - 07.04.2014
"Konsere Dair Sayı Hedefimiz Yok; Çünkü O Aşıldı"
Grup Yorum'un 13 Nisan Pazar günü saat 15.00'te, Bakırköy Halk Pazarı'nda düzenleyeceği "Ekmek, Adalet ve Özgürlük için 4. Bağımsız Türkiye Konseri"nde; Bülent Emrah Parlak, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu, Ezel Akay, Barış Atay, Ogün Sanlısoy, Erdal Bayrakoğlu, Hilmi Yarayıcı, Erkan Oğur, Hakkı Demircioğlu, Selçuk Balcı, Adile Yadırgı, Ayla Yılmaz, Hüseyin Turan, Tolga Sağ, Yılmaz Çelik, Cengiz Özkan gibi çok sayıda sanatçı sahne alacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fırat Tanış Haberleri | Fırat Tanış Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Fırat Tanış haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fırat Tanış kimdir, hayatı ve biyografisi. Olaylar Olaylar Mevzu ÇarşambaNın Çekimleri Başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.9.2021 07:14:52. #1.14#

title