FIRAT TANIŞ HABERLERİ

Fırat Tanış haber, Fırat Tanış son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fırat Tanış - 04.02.2016
Bu Hafta 5 Film Vizyona Girecek
"Hep Yek" Başrollerinde Fırat Tanış, Gürkan Uygun, Gökhan Yıkılkan ve Tuna Orhan'ın bulunduğu "Hep Yek"in yönetmen koltuğunda Ali Yorgancıoğlu yer alıyor.
Fırat Tanış - 21.01.2016
Hep Yek Filmi 5 Şubat'ta Vizyona Giriyor!
Fırat Tanış, Gürkan Uygun, Ulaş Inan Torun, Gökhan Yıkılkan, Denise Capezza, Tuna Orhan Yüksel Arıcı, Alpaslan Özmol, Ferdi Sancar ve Adem Yılmaz gibi son dönemin en sağlam erkek oyuncu kadrosuna sahip olan Hep Yek filmi 5 Şubat'ta vizyona girmeye hazırlanıyor.
Fırat Tanış - 09.12.2015
Türkan Şoray'ın Yönettiği "Uzaklarda Arama" Filmine Bakü'de Büyük İlgi
Vadi Filmin yapımcısı olduğu filmin yönetmenliği Türkan Şoray yaparken, senaryosunu ise Onur Ünlü yazdı. Filmin oyuncu kadrosunda ise Mustafa Uğurlu, Fırat Tanış, Mehtap Bayri, Ekin Türkmen, Kaan Urgancıoğlu, Özden Serkan Şenalp, Sevda Erginci, Yağmur Ünal, Goncagül Sunar, Aslı Samat, Esra ErgünElif Atakan, Pınar Göktaş, Emirhan Oktay yer aldı.
Fırat Tanış - 07.12.2015
Uzaklarda Arama" Filminin Muğla Galası
"Uzaklarda Arama" Türkan Şoray'ın yönettiği filmde Mustafa Uğurlu, Fırat Tanış, Mehtap Bayri, Ekin Türkmen, Kaan Urgancıoğlu, Yağmur Ünal, Goncagül Sunar, Aslı Samat, Esra Ergün ve Elif Atakan rol aldı.
Fırat Tanış - 07.12.2015
Altın Portakal'da Ödül Gecesi (3)
Sarıbacak'ın konuşmasının canlı yayından alınmasına twitter üzerinden de yoğun tepki aldı. Oyuncu Levent Üzümcü twitter'dan "Nadir'in Antalya'daki ödül konuşması açık ve net; onun mikrofonunun sesini kapatanların amacı da açık ve net" yazarken festivalde 'Takım: Mahalle Aşkına' filmiyle ödül arayan oyuncu Fırat Tanış da twitter hesabından "Festivali TV'den izliyorsanız eğer bu güzel temenniyi duymadınız, çünkü sansürlendi" diye yazdı.
Fırat Tanış - 06.12.2015
Uzaklarda Arama" Özel Gösterimle Sunuldu
"Uzaklarda Arama" Türkan Şoray'ın yönettiği filmde Mustafa Uğurlu, Fırat Tanış, Mehtap Bayri, Ekin Türkmen, Kaan Urgancıoğlu, Yağmur Ünal, Goncagül Sunar, Aslı Samat, Esra Ergün ve Elif Atakan rol aldı.
Fırat Tanış - 26.11.2015
Bu Hafta 5 Film Vizyona Girecek
Gezen'in başrolünü de üstlendiği ve yakın zamanda kaybettiğimiz usta sanatçı Levent Kırca'ya adadığı filmin konusu şöyle:   "Muammer Çetintaş fazla yeteneği olmayan bir sinemacıdır. Hayattaki en büyük ideali yönetmen ve yapımcılıktır. Senaryosunu yazdığı hikayeyi çekebilmek için babadan kalma evini ipotek ettirir. Karısı ve oğlu onu terk ederek yıllar önce Almanya'ya yerleşmişlerdir. Muammer, Almanya'ya gidip gelirken Hitler'in hayatıyla ilgilenir ve onu sinemaya aktarmaya karar verir. Ancak Amerikalı alternatif çekimlerle uğraşan bir firmanın satın aldığı film, dünyanın en kötü filmleri arasında bir numara seçilir." "Uzaklarda Arama" Türkan Şoray'ın yönettiği filmde Mustafa Uğurlu, Fırat Tanış, Mehtap Bayri, Ekin Türkmen, Kaan Urgancıoğlu, Yağmur Ünal, Goncagül Sunar, Aslı Samat, Esra Ergün ve Elif Atakan rol aldı.
Fırat Tanış - 26.11.2015
Uzaklarda Arama" Filminin Galası Yapıldı
Galası Kanyon AVM'de gerçekleştirilen, senaryosunu Onur Ünlü'nün yazdığı filmin oyuncu kadrosunda Mustafa Uğurlu, Fırat Tanış, Mehtap Bayri, Kaan Urgancıoğlu, Serkan Şenalp ve Sevda Erginci gibi isimler bulunuyor.
Fırat Tanış - 13.11.2015
Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması'nda Yarışacak Filmler Belli Oldu
- Emmy ödüllü reklam, belgesel ve televizyon yönetmeni Emre Şahin, 46. Uluslararası Antalya Film Festivali'nde En İyi Film Altın Portakal'ı için yarışan "40"ın ardından yeni uzun metrajı TAKIM: MAHALLE AŞKINA ile bir kez daha Ulusal Yarışma'da. Geçtiğimiz haftalarda vizyona giren ve hem eleştirmenler, hem de seyirciden övgü toplayan filmin kahramanı aslında İstanbul'un plazalarla kuşatılmış bir mahallesindeki halı saha! Borcuna rağmen sahalarını inşaat şirketine satmak istemeyen Soyugüzel ailesinin çocukları Turgay ve eski futbolcu ağabeyi Tufan, içinde bulundukları kötü durumdan kurtulmanın çözümünü büyük ödüllü bir sokak futbolu turnuvasına katılmakta bulur. Başarılı olmaları için de yardımlarına, babaları Rıza'nın 'yetenekli futbolcular defteri' yetişir. Senaryosunda İnan Temelkuran'ın da imzası bulunan filmin renkli oyuncu kadrosu ise Fırat Tanış, Cezmi Baskın, Rozet Hubeş, Erkan Kolçak Köstendil, Mehmet Özgür, Özgür Emre Yıldırım, Pascal Nouma, Sinan Bengier ve Emre Tilev gibi isimlerden oluşuyor.
Fırat Tanış - 29.10.2015
Sinema - Mavi Gece
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Filmin fragmanı İSTANBUL - Ahmet Hoşsöyler'in yönettiği ve Fırat Tanış, Ayça Varlıer, Gökhan Mumcu ile Eda Bilgin'in oynadığı Mavi Gece, izleyicisiyle buluşuyor.
Fırat Tanış - 22.10.2015
Bu Hafta 8 Film Vizyona Girecek
"Takım: Mahalle Aşkına" Fırat Tanış, Yağız Can Konyalı, Beyza Şekerci ve Erkan Kolçak Köstendil'in rol aldığı, "Takım: Mahalle Aşkına" gösterime girecek.
Fırat Tanış - 14.10.2015
"Geniş Aile: Yapıştır!"Da, Masum Ama Tehlikeli Bir Güzel
"Geniş Aile: Yapıştır!" filminde Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Bülent Çolak ve Ahmet Sarsılmaz'la birlikte rol alan güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin; "Çağla" karakteriyle, kahkaha dolu bu macerada efsane dörtlünün başlarına türlü türlü belalar açıyor.
Fırat Tanış - 09.10.2015
Geniş Aile: Yapıştır" İzleyiciyle Buluştu
Yönetmenliğini Ömer Uğur'un üstlendiği filmde başrolleri, Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Bülent Çolak ve Ahmet Sarsılmaz paylaştı.
Fırat Tanış - 08.10.2015
Bu Hafta 6 Film Vizyona Girecek
Hikayesi günümüzden 2 bin yıl öncesinde geçen tarihi ve aksiyon türündeki filmin konusu kısaca şöyle: "Romalı bir general olan Lucius, kötü ve hırslı bir lider olan Tiberius'un kendi babasını öldürüp kardeşi Publius'u da kör etmesinin ardından Publius'u yanına alarak bir grup askerle Çin'e doğru kaçar. Burada Vahşi Kazlar Kapısı denen yerde Huo An adlı bir komutanla tanışır ve birbirlerinin saygısını kazanırlar. Bu esnada Tiberius da İpek Yolu'nu kontrol altına almak için büyük bir orduyla sefere çıkmıştır. Huo An ve Lucius, Tiberius'u durdurabilmek için güçlerini birleştirmeye karar verirler." "Geniş Aile: Yapıştır" Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Bülent Çolak ve Ahmet Sarsılmaz'ın başrolünde oynadığı filmin yönetmenliğini Ömer Uğur üstlendi.
Fırat Tanış - 06.10.2015
Beyoğlu Kışa Sinema ile Giriyor"
Uluslararası Sütlüce Açık Hava Sinema Günleri için geri sayım başladı.
Fırat Tanış - 05.10.2015
"Ölüyü ektik, canlıyı diktik galiba, yapıştıırr!!!"
"Geniş Aile"; 4 yıl aradan sonra "Geniş Aile: Yapıştır!" filmiyle dolu dolu kahkahayı sinema salonlarına taşıyor.
Fırat Tanış - 30.09.2015
"Ölüyü Ektik, Canlıyı Diktik Galiba, Yapıştıırr!!!"
Üç sezon boyunca yayınlanan, televizyon tarihinin en samimi, en sürprizli, en güldüren dizisi "Geniş Aile"; 4 yıl aradan sonra "Geniş Aile: Yapıştır!" filmiyle dolu dolu kahkahayı sinema salonlarına taşıyor.
Fırat Tanış - 28.08.2015
"GURULDAYAN Kalpler" Sonunda "GURUL Gurul" Geliyor;
Ömer Uğur'un yönetmenliğini yaptığı, başrollerini Necip Memili, Algı Eke, Devin Özgür Çınar ve Fırat Tanış'ın paylaştığı aksiyon komedi filmi "Guruldayan Kalpler"; sonunda izleyicisiyle buluşuyor!
Fırat Tanış - 19.08.2015
Akademi Jurnal'de Ustalar Ders Verecek
Akademi'de iki yıl süreli tiyatro okulunun yanısıra, sanatın hemen her alanında atölyeler, seminerler, etkinlikler düzenlenecek ve mesleki eğitimler verilecek. Ustalarla birlikte yorumlama, yaratım ve üretmeyi hedefleyen Jurnal'de, katılımcılara eylül ayından itibaren sinema, oyunculuk, edebiyat, tasarım alanlarında ve kişisel gelişim derslerinde, Ümit Ünal, Teoman Kumbaracıbaşı, Fırat Tanış, Akasya Asıltürkmen, Ragıp Yavuz, Ceyda Aşar, Hakan Bıçakçı, Yelda Yalaman, Meral Kumral, Yeşim Ertem rehberlik edecekler.
Fırat Tanış - 11.08.2015
Tanrısevsin ?geniş Aile?de
Daha önce yapımda yer alan Fırat Tanış, Zuhal Topal ve İlker Ayrık'la yollarına devam eden kadroya beyazperdede Yağmur Tanrısevsin'de dahil oldu.
Fırat Tanış - 15.07.2015
Devlet Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni'nden Suç Duyurusu
Devlet Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Nejat Birecik, oyuncu Fırat Tanış'ın kendisine Twitter üzerinden "hakaret" ettiği gerekçesiyle, savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Fırat Tanış - 02.06.2015
Öğrenci İşleri Filminin Brüksel Galası Büyük İlgi Gördü
Ender Duruel - Belçika / DHA- Belçika'da Vizyona giren "Öğrenci İşleri" Filmin Brüksel galası büyük ilgi gördü. Galaya katılan Filmin başrol oyuncusu Fırat Tanış ile Durmuş Ünal, filmin yapımcısı Yusuf Kulaksız, seyircilerle birlikte filmi izledi.
Fırat Tanış - 26.05.2015
Öğrenci İşleri' Filminin Galası Stuttgart'ta Yapıldı
Türkiye’de büyük ilgi gören ve birçok Avrupa ülkesinde de vizyona giren “Öğrenci İşleri” filminin galası Almanya'nın Stuttgart kentinde yapıldı. Yönetmenliğini Talip Karamahmutoğlu’nun yaptığı, başrollerini Murat Akkoyunlu, Fırat Tanış, Yeliz Şar, Bora Akkaş ve Deniz Celiloğlu’nun oynadığı filminin Stuttgart UFA Palas Sinema ve Gösteri Merkezi’nde yapılan Almanya galasına çok sayıda sinemasever katıldı.
Fırat Tanış - 21.05.2015
Bu Hafta 11 Film Vizyona Girecek
Kutsi'nin 30'lu yaşlarındaki bir fizik öğretmenini canlandırdığı filmin konusu şöyle:   "Futbolcu olma hayali kuran kardeşiyle İstanbul'a taşınan Tarkan'ın şansı bir türlü dönmez. Fizik öğretmeni olarak iş bulamayan Tarkan, müzik öğretmeni olarak iş bulmayı başarır ancak aynı okulda İngilizce öğretmeni olan Süreyya ile tanışması, hayatında başka maceralara yol açar"  "Helak: Kayıp Köy"  Soydan Soydaş, Tuğçe Aksum, Ömer Güney, Poyraz Yılmaz, Süleyman Kabaali ile Fırat Tanış'ın oynadığı "Helak: Kayıp Köy"ün yönetmenliğini Özgür Bakar yaptı.
Fırat Tanış - 20.05.2015
Kilyos Fest 26 Mayıs'ta Boğaziçi Üniversitesi 'nde
Kilyos Sarıtepe Kampüsü Bahar Etkinlikleri Kimleri Ağırladı Albümleri, sahneye taşıdığı hikâyeler, Türkiye'de hiç görülmemiş sahne performansları ve şarkı sözlerindeki derinlikle ilk albümünden beri kendisinden söz ettiren Hayko Cepkin, Bahar Etkinlikleri kapsamında Sarıtepe Kampüsteydi. BÜDANS'ın Dans Sporu 4. Etap Yarışmaları Boğaziçi Cup'a da ev sahipliği yapan Etkinlikler'de sergi ve söyleşilerin yanı sıra, Fırat Tanış konseri, Akustikhane ile Yok Öyle Kararlı Şeyler söyleşisi ve konseri, Rock yazarı ve yorumcusu Yasemin Mori, Alpay Erdem gibi isimler yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fırat Tanış Haberleri | Fırat Tanış Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Fırat Tanış haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fırat Tanış kimdir, hayatı ve biyografisi. Fırat Tanış Hayatı Durdurun Çağrısı Yaptı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.9.2021 03:54:39. #1.14#

title