Fırat Nehri Haberleri

Fırat Nehri haber, Fırat Nehri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fırat Nehri - 27.1.2020
Elazığ'daki deprem sonrası gelişmelerle ilgili haberlerimizi derleyerek yeniden yayımlıyoruz.
Bir otelde düzenlenen toplantıda Munzur Üniversitesi doktor öğretim görevlisi Taylan Sançar, Sivrice ile Fırat Nehri arasındaki 35 kilometrelik hat üzerinde detaylı araştırma yaptıklarını belirtti.
Fırat Nehri - 26.1.2020
Munzur Üniversitesi Elazığ depremi ile ilgili yüzey araştırması raporunu açıkladı
Araştırmada Hazar gölünün kuzeyinde son depremli ilgili bir etkiyle karşılaşmadıklarını aktaran Sançar, Sivrice ile Fırat Nehri arasındaki 35 kilometrelik hat üzerinde detaylı araştırma yaptıklarını belirtti.
Fırat Nehri - 23.1.2020
ABD'li Tümgeneral: "Ruslar Suriye'de bizi test ediyor"
ABD, 2015'te Rusya ile Kuvvetlerin Güvenli Ayrışması Mutabakatı imzalamış ve Fırat Nehri ayrışma çizgisi olarak belirlenmişti.
Fırat Nehri - 21.1.2020
YPG/PKK, Suriye'de onlarca genci zorla silah altına aldı
Türkiye, 9 Ekim 2019'da Fırat Nehri'nin doğusundaki terör örgütü YPG/PKK'ya karşı Barış Pınarı Harekatı başlatmıştı.
Fırat Nehri - 19.1.2020
Adıyaman'da kayıp kişinin cesedi nehirde bulundu
Adıyaman'da kaybolan kişinin cesedi Fırat Nehri'nde balıkçılar tarafından bulundu.
Fırat Nehri - 6.1.2020
Suriye'nin Rakka ilinde 27 sivil katledildi
Fırat Nehri'nin doğusunda kalan Deyrizor toprakları ise ABD destekli terör örgütü YPG/PKK'nın işgalinde bulunuyor.
Fırat Nehri - 26.12.2019
Şanlıurfa'da alabalık yetiştiriciliği yaygınlaşıyor
Türkiye'nin önemli tarım merkezlerinden Şanlıurfa, son yıllarda balık üretimiyle de adından söz ettirmeye başladı. Bozova, Hilvan ve Birecik ilçelerinde Fırat Nehri'nin kıyısındaki alabalık tesislerinin sayısı 40'a yaklaştı.
Fırat Nehri - 15.12.2019
Fırat'a düşen kamyonetin sürücüsünün cesedi 13 gün sonra bulundu
ELAZIĞ'ın Keban ilçesinde Fırat Nehri'ne devrilen kamyonetin sürücüsü Bedrettin Oruç'un cesedi (41), 13 gün sonra balıkçılar tarafından bulundu.
Fırat Nehri - 15.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-5
'KARGO GELDİĞİ ZAMAN MUTLAKA KONTROL ETMENİZ GEREKİYOR' İnternetten alışverişlerde bu tarz sıkıntıların yaşandığını belirten Avukat Berfin Seydaoğlu (28) ise, tüketicilerin mağdur olmaması için uyarılarda bulundu. Tüketicilerin, kargoyu almadan önce kontrol etme haklarına sahip olduğunun altını çizen Seydaoğlu, şunları söyledi: "İnternet alışverişlerinde tüketiciler, mesafeli satış sözleşmelerini kabul ederek alışveriş yaparlar. Mesafeli satış sözleşmesinde tüketiciler çok dikkat etmez, ama ürün ayıplı çıkarsa sorumluluk alıcıya aittir. Ürünü teslim almadan önce kargo geldiği zaman mutlaka kontrol etmeniz gerekiyor. Kargo çalışanlarının buna müsaade etmiyor olması, tamamen hukuka aykırı bir eylem. Böyle bir durumda tüketicilerin, Tüketici Gümrük Bakanlığı'na şikayet hakları var. Şikayet durumunda kargo firmalarına idari para cezası uygulanıyor. Kargo elemanının ürünü inceletmesine izin verilmemesi durumunda kargo fişine, 'Kontrol ettirilmeden teslim alındı' ibaresi düşülmesi gerekiyor. Eğer ürün ayıplı çıkarsa, bu durumu ispat olarak kullanabilirler. İade edilmesi durumunda ise bir nüshasının saklanması gerekiyor. Bunların yanı sıra ürünler açılırken kayıt altına almanızda bir ispat aracı olarak kullanılır" dedi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Zülfikar Fidancı röportaj Zülfikar Fidancı genel ve detay görüntü Tablet kutusu açılırken görüntü Avukat Berfin Seydaoğlu ile röportaj Haber: Tolga TAHÇI -Kamera: Kadir ÖZEN /İZMİR, =======================================   Fırat'a düşen kamyonetin sürücüsünün cesedi 13 gün sonra bulundu   Elazığ'ın Keban ilçesinde Fırat Nehri'ne devrilen kamyonetin sürücüsü Bedrettin Oruç'un cesedi (41), 13 gün sonra balıkçılar tarafından bulundu.
Fırat Nehri - 14.12.2019
Fırat'a düşen kamyonetin sürücüsünün cesedi 13 gün sonra bulundu ARŞİV
ELAZIĞ'ın Keban ilçesinde Fırat Nehri'ne devrilen kamyonetin sürücüsü Bedrettin Oruç'un cesedi (41), 13 gün sonra balıkçılar tarafından bulundu.
Fırat Nehri - 14.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Fırat'a düşen kamyonetin sürücüsünün cesedi 13 gün sonra bulundu ELAZIĞ'ın Keban ilçesinde Fırat Nehri'ne devrilen kamyonetin sürücüsü Bedrettin Oruç'un cesedi (41), 13 gün sonra balıkçılar tarafından bulundu.
Fırat Nehri - 14.12.2019
Fırat Nehri'ne devrilen kamyonetin sürücüsünün cesedi bulundu
Elazığ'ın Keban ilçesinde 2 Aralık'ta Fırat Nehri'ne devrilen kamyonetin sürücüsünün cansız bedenine ulaşıldı.
Fırat Nehri - 11.12.2019
Fırat Nehri'ne devrilen kamyonetin sürücüsünü arama çalışmaları sürüyor
Elazığ'ın Keban ilçesinde 10 gün önce Fırat Nehri'ne devrilen kamyonetin sürücüsünü arama çalışmaları devam ediyor.
Fırat Nehri - 10.12.2019
Rumkale'nin su altında kalan eşsiz güzellikleri ziyarete açılacak
Gaziantep'in Yavuzeli ilçesi sınırlarında bulunan Urartu, Babil, Sümer, Selçuklu ve Osmanlı medeniyetlerinin izlerini taşıyan Rumkale, Merzimen Çayı'nın Fırat Nehri ile birleştiği bölgede, üç yanı zümrüt yeşili göl ve bunu çevreleyen dik, sarp kayalıklı tepelerle çevrili doğa harikası bir yerde bulunuyor.
Fırat Nehri - 9.12.2019
O dizideki bilgi yanlış çıktı!
Bu rivayete göre, Kayılar'ın lideri Süleyman Şah, Diyar-ı Bekir'e gitmek üzere Fırat Nehri'ni geçmek isterken, nehrin ortasında atı sürçmüş ve boğulmuştur.
Fırat Nehri - 7.12.2019
Koruma altındaki kelaynaklara 25 yavru katıldı
Birecik'te 42 yıl önce 11 kelaynakla kurulan Kelaynak Üretme İstasyonunda, bu kuş türünün sayısının artması için çeşitli çalışmalar sürdürülüyor. Üreme dönemi olan şubat ayında Fırat Nehri kıyısındaki doğal yaşam alanlarına bırakılan kelaynaklar, göç mevsimi olan haziranda tekrar kafeslere alınıyor.
Fırat Nehri - 4.12.2019
Fırat Nehri'ne devrilen kamyonet sürücüsünün arama çalışmaları sürüyor
ELAZIĞ'ın Keban ilçesinde, 2 gün önce, Fırat Nehri'ne devrilen kamyonetin sürücüsü Bedrettin Oruç'u (41) bulmak için yapılan çalışmalar bugün de devam etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fırat Nehri Haberleri | Fırat Nehri Haber - Haberler - Sayfa 5 - Fırat Nehri haberleri, son dakika fırat nehri haber ve gelişmeleri burada. Fırat Nehri'nde batan teknedeki kişinin cesedine ulaşıldı (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.9.2020 20:43:44. #1.15#
title