Fırat Nehri Haberleri

Fırat Nehri haber, Fırat Nehri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fırat Nehri - 21.7.2020
Boğulma tehlikesi geçiren kişi hastane yaşamını yitirdi
Fırat nehri üzerinde kurulan havuza önceki gün giren ve boğulma tehlikesi geçiren Mehmet Kaya (25), çevredekiler tarafından kurtarılarak Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.
Fırat Nehri - 19.7.2020
Adıyaman'da boğulmak üzere olan genci vatandaşlar kurtardı
Alınan bilgiye göre, ocak ayında Elazığ'da meydana gelen 6,8 şiddetindeki depremin etkisiyle Gerger ilçesinde yıkılan Ulu Cami minaresinin inşaatında çalışan Mehmet Kaya (25) serinlemek için Fırat Nehri üzerinde kurulan havuza girdi.
Fırat Nehri - 16.7.2020
Son Dakika: Fırat Nehri'ne giren genç boğuldu
Son dakika haberlerine göre Şanlıurfa'nın Bozova ilçesinde serinlemek için Fırat Nehri'ne giren genç, hayatını kaybetti.
Fırat Nehri - 16.7.2020
Şanlıurfa'da serinlemek için Fırat Nehri'ne giren genç boğuldu
Şanlıurfa'nın Bozova ilçesinde serinlemek için Fırat Nehri'ne giren genç, hayatını kaybetti.
Fırat Nehri - 16.7.2020
Adıyaman'da bir günde 2 kişi boğuldu
ADIYAMAN'ın Samsat ilçesinde, serinlemek için sulama kanalına giren Iraklı Muhammed Ahmet (10) ile arkadaşlarıyla gittiği piknik alanında Fırat Nehrine giren Ahmet Olur, boğuldu.
Fırat Nehri - 11.7.2020
Suriye'de İran destekli gruplara düzenlenen hava saldırısında 35 terörist öldü
Fırat Nehri'nin doğusunda kalan Deyrizor toprakları ise ABD destekli terör örgütü YPG/PKK'nın işgalinde bulunuyor.
Fırat Nehri - 4.7.2020
Kemaliye "Uluslararası Kültür ve Doğa Sporları Şenlikleri" sona erdi
Makas ve beraberindekiler, ilçe meydanındaki seyir terasının açılışını yaparak, "Karanlık Kanyon" olarak adlandırılan ve Fırat Nehri'nin en büyük kollarından birisi olan Karasu Nehri'nde tekne turuna katıldı.
Fırat Nehri - 3.7.2020
Suriye'de İran destekli yabancı teröristlere ait hedeflere hava saldırıları
Fırat Nehri'nin doğusunda kalan Deyrizor toprakları ise ABD destekli terör örgütü YPG/PKK'nın işgalinde bulunuyor.
Fırat Nehri - 3.7.2020
ERZİNCAN Yarasa adam Cengiz Koçak'tan Kemaliye'ye çılgın atlayış
Atlayış sonrası konuşan Türk sporcu Cengiz Koçak; Atladığım yerin yüksekliği 1460 metre, indiğim yer 820 metre, aradaki mesafe 600 metre. Atladıktan 2-3 saniye sonra suitin içersine dolan havayla süzülmeye başlıyorsunuz. Süzülürken ki süratim yaklaşık 200 kilometreye çıkıyor. Bu süratle insanların üzerinden geçtim. Fırat Nehri'nin üzerine yerleştirdiğimiz yüzen bir platform var, ona indim.
Fırat Nehri - 3.7.2020
"Bereketin sembolü" kelaynaklarda yüksek yavru beklentisi
Nesli tükenme tehlikesi altında olan, dünyada popülasyonları Fas ve Türkiye'de, küçük bir grubu da Suriye'de bulunan kelaynaklar, 1977'den bu yana Birecik ilçesinde Fırat Nehri kenarındaki Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı Kelaynak Üretme İstasyonu'nda korunuyor.
Fırat Nehri - 2.7.2020
"Karanlık kanyon"un serin sularındaki kano yarışları nefes kesti
Kemaliye Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı ile Kemaliye Kültür ve Kalkınma Vakfınca (KEMAV) ortak düzenlenen şenliklerin ikinci gününde 25 sporcunun katılımıyla, serin sularıyla öne çıkan Fırat Nehri'nin en büyük kollarından Karasu'nun oluşturduğu Karanlık Kanyon'da kano yarışları düzenlendi.
Fırat Nehri - 1.7.2020
Son dakika haber: Şanlıurfa'da doğaya salınan kelaynaklar kafese alınmaya başladı
Üreme dönemi geldiğinde Fırat Nehri kıyısındaki doğal yaşam alanlarına bırakılan kelaynaklar, göç mevsimi başladığında nesli tükenme riski altında bulunduğundan tekrar kafeslere alınıyor.
Fırat Nehri - 18.6.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM -TEKRAR
Vatandaşa "Anladım meseleyi izah ettin" diyen Ersoy, "Biz şu an afetle ilgili kısmına bakıyoruz. Devletin sosyal bir politika olarak dönüşüm uygulaması her zaman mümkündür. Bizim görevimiz sizleri görmek, taleplerinizi değerlendirmektir" cevabını verdi.  'BÜTÜN GAYRETİMİZLE  VATANDAŞIN YANINDA OLACAĞIZ' Çayırtepe Mahallesi'nde basın mensuplarına kısa bir açıklama da yapan Bakan Yardımcısı Ersoy, şunları söyledi: "Bölgeyi geziyoruz, çok büyük bir özgüvenle milletimizin huzurundayız. Bir eksiğiniz var mı diye soruyoruz. Şükürler olsun çadıra, yemeğe, ekmeğe, aşa ihtiyacı olan aç, açıkta kalan hiçbir vatandaşımızın kalmadığına şahit olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonra bölgemizde hasarların tespit edilmesiyle birlikte etap etap yapılması gerekenleri süreç içerisinde gerçekleştirerek hayatın eskiden olduğu gibi en normal hale dönmesi için bütün gayretimizle  vatandaşın yanında olacağız." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Ersoy'un Darabi mezrasında vatandaşlarla konuşması -Bir vatandaşın Ersoy'u çay kahve içmeye daveti -Ersoy ve beraberindekilerin mezradan ayrılması -Ersoy'un Çayırtepe mahallesinde muhtar ve vatandaşlarla konuşması -Ersoy'un konuşması -Bir vatandaşın toprak evle ilgili talebini iletmesi -Bakan Ersoy'un vatandaşla karşılıklı konuşması -Bakan Ersoy'un mahalleden ayrılması Haber-Kamera: Salih TEKİN / ERZURUM, Haber Kodu : 200618078 ======================= Fırat Nehri'nden topladıkları taşları oyuncak bebeğe dönüştürüyorlar ROMA döneminde toplanan taşlar ile mozaiklerin ortaya çıkarıldığı Fırat Nehri'nden toplanan taşlar, Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesindeki kadınlar tarafından oyuncak bebeğe dönüştürülüyor.
Fırat Nehri - 18.6.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
Vatandaşa "Anladım meseleyi izah ettin" diyen Ersoy, "Biz şu an afetle ilgili kısmına bakıyoruz. Devletin sosyal bir politika olarak dönüşüm uygulaması her zaman mümkündür. Bizim görevimiz sizleri görmek, taleplerinizi değerlendirmektir" cevabını verdi.  'BÜTÜN GAYRETİMİZLE  VATANDAŞIN YANINDA OLACAĞIZ' Çayırtepe Mahallesi'nde basın mensuplarına kısa bir açıklama da yapan Bakan Yardımcısı Ersoy, şunları söyledi: "Bölgeyi geziyoruz, çok büyük bir özgüvenle milletimizin huzurundayız. Bir eksiğiniz var mı diye soruyoruz. Şükürler olsun çadıra, yemeğe, ekmeğe, aşa ihtiyacı olan aç, açıkta kalan hiçbir vatandaşımızın kalmadığına şahit olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonra bölgemizde hasarların tespit edilmesiyle birlikte etap etap yapılması gerekenleri süreç içerisinde gerçekleştirerek hayatın eskiden olduğu gibi en normal hale dönmesi için bütün gayretimizle  vatandaşın yanında olacağız." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Ersoy'un Darabi mezrasında vatandaşlarla konuşması -Bir vatandaşın Ersoy'u çay kahve içmeye daveti -Ersoy ve beraberindekilerin mezradan ayrılması -Ersoy'un Çayırtepe mahallesinde muhtar ve vatandaşlarla konuşması -Ersoy'un konuşması -Bir vatandaşın toprak evle ilgili talebini iletmesi -Bakan Ersoy'un vatandaşla karşılıklı konuşması -Bakan Ersoy'un mahalleden ayrılması Haber-Kamera: Salih TEKİN / ERZURUM, ======================= Fırat Nehri'nden topladıkları taşları oyuncak bebeğe dönüştürüyorlar ROMA döneminde toplanan taşlar ile mozaiklerin ortaya çıkarıldığı Fırat Nehri'nden toplanan taşlar, Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesindeki kadınlar tarafından oyuncak bebeğe dönüştürülüyor.
Fırat Nehri - 17.6.2020
Fırat Nehri'ne devrilen minibüste ölen 2'si çocuk 5 kişi, toprağa verildi
Fırat Nehri'ne devrilen minibüste ölen 2'si çocuk 5 kişi, toprağa verildiERZİNCAN'ın Kemaliye ilçesinde, önceki gün Fırat Nehri'ne yuvarlanan minibüste hayatını kaybeden 2'si çocuk 5 kişi için Elazığ'da cenaze töreni düzenlendi.
Fırat Nehri - 17.6.2020
5 kişiye mezar olan araç nehirden çıkarıldı
15 Haziran günü akşam saatlerinde meydana gelen kazada, ailesi ile Karadeniz gezisinden memleketleri Elazığ'a dönen Mehmet Dil (62) yönetimindeki 07 LFC 96 plakalı hafif ticari araç, Kemaliye ilçesi yakınlarındaki Şırzı Köprüsü girişinden Fırat Nehri'ne uçtu.
Fırat Nehri - 17.6.2020
Son dakika haber... DHA YURT BÜLTENİ - 13
Yaklaşık 4 saatlik eyleminin ardından T.B., saat 13.00 sıralarında bir polis tarafından yakalanıp, bulunduğu yerden alındı. Çeşitli suçlardan arandığı belirlenen T.B, gözaltına alınıp, kelepçelenerek, emniyet müdürlüğüne götürüldü.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------- İtfaiye, ambulans ve polis araçlarının görüntüsü Özel harekat aracının görüntüsü Bina dış plan görüntü Polis vatandaşları sosyal mesafe için uyarması Şahsın çatıda görüntüsü İtfaiyenin hava yatağı açması Yakınlarının şahsı ikna etme çabası Şahsın çatıda görüntüsü Polisin şahsı çatıdan içeri alması Şahsın polisler arasında binadan çıkartılıp araca bindirilmesi Detaylar HABER: Bülent TATOĞULLARI -KAMERA: Mehmet KILIÇASLAN /ANTALYA, ======================= Fırat Nehri'ne devrilen minibüste ölen 2'si çocuk 5 kişi, toprağa verildi ERZİNCAN'ın Kemaliye ilçesinde, önceki gün Fırat Nehri'ne yuvarlanan minibüste hayatını kaybeden 2'si çocuk 5 kişi için Elazığ'da cenaze töreni düzenlendi.
Fırat Nehri - 17.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
15 Haziran günü akşam saatlerinde meydana gelen kazada, ailesi ile Karadeniz gezisinden memleketleri Elazığ'a dönen Mehmet Dil (62) yönetimindeki 07 LFC 96 plakalı hafif ticari araç, Kemaliye ilçesi yakınlarındaki Şırzı Köprüsü girişinden Fırat Nehri'ne uçtu.
Fırat Nehri - 17.6.2020
5 kişinin öldüğü kazada, nehre düşen araç vinçle çıkarıldı
ERZİNCAN'ın Kemaliye ilçesinde, hafif ticari aracın Fırat Nehri'ne düşmesi sonucu meydana gelen 5 kişinin öldüğü trafik kazasında hurdaya dönen araç nehirden uzun uğraşlar sonucu çıkartıldı.
Fırat Nehri - 16.6.2020
Erzincan'da 5 kişinin öldüğü feci kaza güvenlik kamerasında
ERZİNCAN'ın Kemaliye ilçesinde ticari aracın Fırat Nehri'ne düşmesi sonucu 5 kişinin hayatını kaybettiği ve 3 kişinin de yaralandığı kaza anı nehrin karşı kıyısında bulunan bir kafenin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
Fırat Nehri - 16.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 7
Erzincan'da 5 kişinin öldüğü feci kaza güvenlik kamerasındaERZİNCAN'ın Kemaliye ilçesinde ticari aracın Fırat Nehri'ne düşmesi sonucu 5 kişinin hayatını kaybettiği ve 3 kişinin de yaralandığı kaza anı nehrin karşı kıyısında bulunan bir kafenin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
Fırat Nehri - 16.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------------------------- -Yakalanan şüpheli evden çıkartılırken -Araca bindirilirken Haber-Kamera: MERSİN, ====================== KEMALİYE'DE MİNİBÜS FIRAT'A UÇTU: 5 ÖLÜ, 3 YARALI   ERZİNCAN'ın Kemaliye ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği yolcu minibüsü Fırat Nehri'ne uçtu.
Fırat Nehri - 16.6.2020
Kemaliye'de minibüs Fırat'a uçtu: 5 ölü, 3 yaralı
Kemaliye'de minibüs Fırat'a uçtu: 5 ölü, 3 yaralı ERZİNCAN'ın Kemaliye ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği yolcu minibüsü Fırat Nehri'ne uçtu.
Fırat Nehri - 16.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 20
Kemaliye'de minibüs Fırat'a uçtu: 5 ölü, 3 yaralı ERZİNCAN'ın Kemaliye ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği yolcu minibüsü Fırat Nehri'ne uçtu.
Fırat Nehri - 16.6.2020
Son Dakika: Kemaliye'de minibüs Fırat'a uçtu: 2 ölü, 4 yaralı, 2 kayıp
Son dakika haberleri... Kemaliye'de minibüs Fırat'a uçtu: 2 ölü, 4 yaralı, 2 kayıp ERZİNCAN'ın Kemaliye ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği yolcu minibüsü Fırat Nehri'ne uçtu.
Fırat Nehri - 16.6.2020
15 Haziran 2020 Haberleri
15 Haziran 2020 Manşet Haberleri.
Fırat Nehri - 15.6.2020
Kemaliye'de minibüs Fırat'a uçtu: 4 ölü, 3 yaralı, 1 kayıp (2)- Yeniden
ERZİNCAN'ın Kemaliye ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği yolcu minibüsü Fırat Nehri'ne uçtu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fırat Nehri Haberleri | Fırat Nehri Haber - Haberler - Sayfa 2 - Fırat Nehri haberleri, son dakika fırat nehri haber ve gelişmeleri burada. Kelaynakların sayısı giderek artıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.9.2020 16:50:38. #1.15#
title