FİRARİ ADİL ÖKSÜZ HABERLERİ

Firari Adil Öksüz Haberleri

Firari Adil Öksüz haber, Firari Adil Öksüz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Firari Adil Öksüz - 21.12.2020
Hatice Yıldırım'ın damadı FETÖ firarisi Adil Öksüz'ün kaçışına yardım ettiği gerekçeli kararda
Sakarya'da, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında yargılanan Hatice Yıldırım'a verilen 7 yıl 6 ay hapis cezasının gerekçeli kararında, aynı zamanda damadı olan örgütün sözde "TSK imamı" olduğu belirlenen ve 15 Temmuz darbe girişimini Akıncı Üssü'nden yöneten firari Adil Öksüz'ün kaçmasına yardım ettiği ve talimatla Bank Asya'ya para yatırarak örgütsel faaliyette bulunduğu bilgisi yer aldı.
Firari Adil Öksüz - 15.12.2020
Firari FETÖ'cü Adil Öksüz'ün kuzenine 6 yıl 3 ay hapis
FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimini yöneten ekipte yer alan firari Adil Öksüz'ün kuzeni Ali Emre Öksüz, "silahlı terör örgütüne üye olma" suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Firari Adil Öksüz - 15.12.2020
Adil Öksüz'ün kuzenine, 'FETÖ üyeliği'nden 6 yıl 3 ay hapis
FETÖ/PDY'nin TSK imamı firari Adil Öksüz'ün kuzeni Ali Emre Öksüz, 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan tutuksuz yargılandığı davada 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Firari Adil Öksüz - 15.12.2020
FETÖ'nün sözde "TSK imamı" Adil Öksüz'ün kuzenine hapis cezası
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) sözde "TSK imamı" firari Adil Öksüz'ün amcasının oğlu Ali Emre Öksüz, "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçlamasıyla yargılandığı davada 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Firari Adil Öksüz - 17.11.2020
Adil Öksüz'ün kayınvalidesine 7 yıl 6 ay hapis cezası
SAKARYA'da, Adil Öksüz'ün kayınvalidesi Hatice Yıldırım'a 'Silahlı terör örgütü üyeliği' suçundan 7 yıl 6 ay hapis cezası verildi.
Firari Adil Öksüz - 15.11.2020
Haftanın tarihine bakış
2017- Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesince, Almanya'da olduğu ileri sürülen FETÖ'nün sözde "hava kuvvetleri imamı" firari Adil Öksüz hakkında iade talepnamesi hazırlandı.
Firari Adil Öksüz - 06.11.2020
FETÖ "çatı davası" istinaftan geçti
Başsavcılığın, 15 Temmuz 2016'da Akıncı Üssü'nde bulunduğu belirlenen firari Adil Öksüz ile örgüt yöneticisi olduğu belirlenen Mahmut Akpınar hakkında daha sonra açtığı davaların da birleştirilmesi sonucunda sanık sayısı 75 olmuştu.
Firari Adil Öksüz - 04.11.2020
"FETÖ firarisi Adil Öksüz'ün saklanmasına yardım" davası
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminin kilit isimlerinden firari Adil Öksüz'ün serbest bırakılmasının ardından İstanbul'da saklanmasına yardım ettikleri gerekçesiyle 1'i firari 4'ü tutuklu 5 sanığın yargılanmasına devam edildi.
Firari Adil Öksüz - 09.10.2020
"Henri Barkey 15 Temmuz darbe girişiminde rol aldı"
Bu süreçte, FETÖ'nün yayın organı kapatılan Zaman gazetesi tarafından darbe girişiminden yaklaşık 9 ay önce 2015 yılı Ekim ayında "Gülen Bebek" adıyla bir reklam filmi yayımlandığı belirtilen iddianamede, şöyle denildi: "Reklam filminde, örgüt tabanına darbe imalı sübliminal bir mesaj verildiği 15 Temmuz darbe girişiminin ardından açık bir şekilde anlaşılmıştır. Reklam filminin yayınlanmasından kısa bir süre sonra George Soros'un 6 Kasım 2015'de Türkiye'ye geldiği ve diğer şüpheli Osman Kavala ve İshak Alaton'la görüşme yaptığı tespit edilmiştir. Soros'un, Barkey tarafından 15 Temmuz darbe gecesi Splendid Otel'e davet edilen ve sabaha kadar birlikte darbe girişimini takip ederek uluslararası irtibatları sağladığı Ali Vaez'in görev yaptığı International Crisis Group (Uluslararası Kriz Grubu) ve Türkiye'deki birçok ayrılıkçı faaliyetleri fonlayan Open Society Foundations'ın (Açık Toplum Enstitüsü) kurucusu olduğu bilinmektedir. George Soros'un Türkiye'ye gelerek çeşitli görüşmeler yapmasından kısa bir süre sonra, 14 Kasım 2015'de, darbe girişimini yöneten firari Adil Öksüz'ün darbe hazırlıkları kapsamında FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ile görüşmek üzere ABD'ye gittiği tespit edilmiştir.
Firari Adil Öksüz - 08.10.2020
Osman Kavala ve Henri Barkey hakkında hazırlanan iddianameden detaylar (2)
"Barkey, Zaman gazetesine kayyum atandığı dönem Türkiye'ye geldi" George Soros'un Türkiye'ye gelmesi ve Osman Kavala ile görüşmesinden kısa bir süre sonra Kavala'nın 11 Kasım 2015'de Almanya'ya gittiği ve 11-14 Kasım 2015 tarihleri arasında Almanya'da bulunduğu anlatılan iddianamede, "Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan 15 Temmuz darbe girişimi Akıncı Üssü iddianamesinde anlatıldığı üzere 14 Kasım 2015 tarihinde ise darbe girişimini yöneten firari Adil Öksüz'ün darbe hazırlıkları kapsamında FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ile görüşmek üzere ABD'ye gittiği anlaşılmıştır.
Firari Adil Öksüz - 06.10.2020
Son dakika haberi! Adil Öksüz'ün kayınvalidesinin 15 yıla kadar hapsi istendi
Son dakika haber... Sakarya'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) sözde "TSK imamı" olduğu belirlenen ve 15 Temmuz darbe girişimini Akıncı Üssü'nden yöneten firari Adil Öksüz'ün kayınvalidesi Hatice Yıldırım'ın 15 yıla kadar hapsi talep edildi.
Firari Adil Öksüz - 24.09.2020
Son Dakika | Sakarya'da FETÖ firarisi Adil Öksüz'ün yakınlarının yargılanmasına devam edildi
Son dakika haberi: Sakarya'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin davada, örgütün sözde "TSK imamı" firari Adil Öksüz'ün kayınvalidesi Hatice Yıldırım'ın kardeşi Naciye ve eşi Alişan Alişan'ın yargılanmasına devam edildi.
Firari Adil Öksüz - 04.09.2020
Son dakika haberi... "FETÖ firarisi Adil Öksüz'ün saklanmasına yardım" davası
Son dakika gelişmesine göre Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminin kilit isimlerinden firari Adil Öksüz'ün serbest bırakılmasının ardından İstanbul'da saklanmasına yardım ettikleri iddiasıyla terör örgütünün mahrem imamlarının da aralarında bulunduğu 1'i firari 4'ü tutuklu 5 sanığın...
Firari Adil Öksüz - 24.08.2020
Son dakika haberleri... Akıncı Üssü darbe girişimi davasına devam edildi
Firari Adil Öksüz'le birlikte Ankara'da darbe planlanan toplantılara katıldığı iddiasını reddeden Çiçek, Adil Öksüz'le aynı tarihlerde Amerika'da olmasının darbe girişimiyle bağlantısı olmadığını savundu.
Firari Adil Öksüz - 21.08.2020
Son dakika haberleri | Akıncı Üssü darbe girişimi davasına devam edildi
Bıyık'ın ifadelerinde yer aldığı gibi "Hakan" kod adını kullanmadığını ve FETÖ'nün "jandarma sivil imamı" olmadığını ileri süren Oruç, hakkındaki ifadelerde çelişkiler bulunduğunu iddia etti. Bıyık'ın ilk ifadesinde adının yer almadığını, 13 ay sonraki ek ifadede kendisinden bahsedildiğini belirten Oruç, firari Adil Öksüz liderliğinde gerçekleştirilen darbe toplantılarına katılmadığını savundu.
Firari Adil Öksüz - 14.07.2020
Son dakika haber... FETÖ'nün darbe girişiminin "sır kutusu": Adil Öksüz
Son dakika gelişmesine göre Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Akıncı Üssü'nde gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan darbe girişiminin kilit ismi firari Adil Öksüz, yaklaşık 4 yıldır her yerde aranıyor.
Firari Adil Öksüz - 02.07.2020
FETÖ'DEN YARGILANAN KEMAL BATMAZ'IN EŞİNİN YARGILANDIĞI DAVADA MÜTALAA VERİLDİ
-Gonca Batmaz'ın üyelik suçundan 15 yıla kadar hapsi istendi Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHA Fetullahçı Terör Örgütü'nün(FETÖ) darbe girişimi sırasında Akıncı Üssü'nde bulunduğu belirlenen örgütün "sivil imamı" Kemal Batmaz'ın eşi Gonca Batmaz'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada, savcı mütalaasını açıkladı. Savcı, Gonca Batmaz'ın "Silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan 15 yıla kadar hapsini istedi. Diğer sanıkların da 15'er yıla kadar hapisleri istendi.  İstanbul 37. Ağır Ceza Mahkemesi duruşmaya, tutuklu sanık Gonca Batmaz Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile tutuksuz sanıklar Mustafa Caymaz ve Cemal İbrahim Demirhisar da duruşmada hazır bulundu. Duruşmada savcının esas hakkındaki görüşünü celse arasında dosyaya sunduğu belirtildi. Savcı, önceki mütalaasını aynen tekrar ettiğini belirtti.  Mütalaada, sanık Gonca Batmaz'ın 15 Haziran 2017 tarihinde HSK eski genel sekreteri olan ve FETÖ'ye üye olmak suçundan hakkında kovuşturma yürütülen Muzaffer Bayram'ın ikametinde yakalandığı, FETÖ elebaşısının çağrısı doğrultusunda 2014 yılı Ocak ayında Bank Asya hesabına 172 bin TL yatırdığı, kendi telefonuyla FETÖ'nün tepe yöneticilerinden Abdullah Aymaz ile 30 Mart 2008 tarihinde görüştüğü belirtildi. Mütalaada ayrıca Gonca Batmaz'ın hekim olması nedeniyle örgüt yöneticisi firari Adil Öksüz'ün örgüt yöneticisi kayınbiraderi Abdulhadi Yıldırım'ın annesini tedavisini yaptığı belirtilerek sanığın suçlamaları kabul etmediği, eşinin üzerine kayıtlı taşınır-taşınmaz mallar hakkında bilgisinin olmadığını, sık sık yurtdışına gittiği için darbe girişiminden 4 gün önce de yurtdışına gitmesinden şüphelenmediğini, kendisine ait aracı satarak elde ettiği parayı eşinin Bank Asya'ya yatırdığını daha sonradan öğrendiğini, yoğun olduğu için bu işlerle eşinin ilgilendiğini, Abdullah Aymaz ile HTS kaydı olan telefonu eşinin kullandığını belirttiği kaydedildi.
Firari Adil Öksüz - 30.06.2020
Adil Öksüz'ün kayınvalidesinin yargılanması sürüyor
Sakarya'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) sözde "TSK imamı" olduğu belirlenen ve 15 Temmuz darbe girişimini Akıncı Üssü'nden yöneten firari Adil Öksüz'ün kayınvalidesi Hatice Yıldırım'ın yargılanmasına devam edildi.
Firari Adil Öksüz - 26.05.2020
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu canlı yayında konuştu: (2)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, erken seçime hazır olduklarını belirterek, "Biz alanlardayız. Bu konuda hiçbir tereddütümüz yok. Karar alırlar almazlar, o, onların bileceği iş." dedi.
Firari Adil Öksüz - 17.05.2020
Adil Öksüz'ün serbest bırakılmasıyla ilgili yargılanan sanık hakkında "ankesör"den dava açıldı
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) sözde "TSK İmamı", darbe girişiminin kilit isimlerinden firari Adil Öksüz'ün serbest bırakılmasıyla ilgili Ankara'da görülen davada yargılandığı sırada örgüt içi haberleşme amacıyla kullanılan ankesör-sabit kontörlü hattı kullandığının tespit edilmesinin...
Firari Adil Öksüz - 29.03.2020
Mahrem imamların darbe girişimiyle ilgili sözleri ifadelere yansıdı
Konya'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Türk Silahlı Kuvvetlerindeki (TSK) mahrem yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturmada etkin pişmanlık hükümlerinden yararlanarak ifade veren bazı mahrem imamlar ile eski astsubaylar, 15 Temmuz 2016'daki hain darbe girişimine ilişkin bazı...
Firari Adil Öksüz - 05.03.2020
Adil Öksüz'ün çocukları üzerinden baldızıyla para alışverişi gerekçeli kararda
Sakarya'da FETÖ/PDY'ye ilişkin davada darbe girişiminin kilit ismi firari Adil Öksüz'ün baldızı Seyyide Öznur Yıldırım, "silahlı terör örgütü üyeliği" suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Firari Adil Öksüz - 03.03.2020
Karlov suikastı davasında MİT mahrem imamı tanıklık yaptı
'ÖRGÜT OYUN GÖRÜNÜMLÜ HABERLEŞME PROGRAMI KULLANDI' 15 Temmuz'dan önce bu yapının hiçbir silahlı eylemine tanık olmadığını belirten Salim Z, sorular üzerine, "Cemaatin bu cinayeti işleyeceğini aklım almıyor" dedi. Örgütün 2016 yılına kadar haberleşmek için 'ByLock' kullandığını belirten Salim Z., "Daha sonra başka uygulamalar kullanıldı. '2048' isimli oyun görünümlü haberleşme uygulaması vardı. Bir dönem bu kullanıldı. Ben hemen hemen hepsini kullandım" dedi. Darbe girişiminin önemli isimlerinden firari Adil Öksüz'le ilgili sahte MİT belgesini kendisinin hazırladığı yönünde ifadesi hatırlatılan Salim Z.
Firari Adil Öksüz - 03.03.2020
Karlov suikastı davasında Adil Öksüz itirafı
Rusya Federasyonu'nun Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'un o sırada görevde olmayan polis memuru Mevlüt Mert Altıntaş tarafından öldürülmesine ilişkin Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in de arasında bulunduğu 28 sanıklı davanın görülmesine devam edildi.
Firari Adil Öksüz - 03.03.2020
Akıncı Üssü darbe girişimi davasına devam edildi
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminde komuta merkezi olarak kullandığı Akıncı Üssü'ndeki eylemlere ilişkin 475 sanıklı davanın görülmesine devam edildi.
Firari Adil Öksüz - 03.03.2020
Rus Büyükelçi Karlov suikasti davasında Adil Öksüz itirafı
"Sahte angaje formunu ben hazırladım" 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimini yöneten FETÖ'nün sivil sorumlularından firari Adil Öksüz'ün "MİT elemanı" olduğuna dair sahte angaje formunu kendisinin hazırladığını söyleyen Salim Z.
Firari Adil Öksüz - 19.02.2020
FETÖ'cü Kemal Batmaz'ın kod adı "Sedat"mış
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini Akıncı Üssü'nden yöneten "sivil imam" Kemal Batmaz'ın örgüt içinde "Sedat" kod adını kullandığı itirafçı beyanlarına yansıdı.
Firari Adil Öksüz - 26.01.2020
Akıncı Üssü davasına, ara karar sonrası yarın devam edilecek
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde komuta merkezi olarak kullandığı Akıncı Üssü'ndeki eylemlere ilişkin 475 sanıklı davaya, yarından itibaren esasa ilişkin savunmaların alınmasıyla yeniden başlanacak.
Firari Adil Öksüz - 17.01.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan gazetecilerin sorularını yanıtladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ne yazık ki rejimin ateşkesle alakalı attığımız adıma uymadığının çok açık bir ispatı.
Firari Adil Öksüz - 17.01.2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN GAZETECİLERİN SORULARINI YANITLADI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,"Ne yazık ki rejimin ateşkesle alakalı attığımız adıma uymadığının çok açık bir ispatı.
Firari Adil Öksüz - 17.01.2020
Erdoğan, cuma namazı çıkışında soruları yanıtladı: (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun verdiği mektupla ilgili, "İçeriğinde sizin anlattıklarınızdan daha farklı şeyler var. Bunları benim açıklamama gerek yok.
Firari Adil Öksüz - 09.01.2020
"FETÖ firarisi Adil Öksüz'ün saklanmasına yardım" davası
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin kilit isimlerinden firari Adil Öksüz'ün serbest bırakılmasının ardından İstanbul'da saklanmasına yardım etikleri iddiasıyla biri firari, 4'ü tutuklu 5 sanığın yargılandığı dava, tutuklu sanıkların bu hallerinin devamına karar...
Firari Adil Öksüz - 09.01.2020
Adil Öksüz'ün saklanmasına yardım eden sanıkların yargılandığı davada ara karar
FETÖ'nün sözde TSK yapılanmasının sivil sorumlusu firari Adil Öksüz'ün Ankara'da 18 Temmuz 2016 tarihinde serbest bırakılarak, İstanbul'a gelmesi ve saklanmasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında haklarında iddianame hazırlanan 1'i firari 4'ü tutuklu 5 sanığın yargılanmasına başlandı.
Firari Adil Öksüz - 09.01.2020
Adil Öksüz'ü sakladıkları iddia edilen sanıklar hakim karşısında
FETULLAHÇI Terör Örgütü'nün (FETÖ) sözde Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) yapılanmasının en üst düzey sorumlusu olduğu iddia edilen firari Adil Öksüz'ün serbest bırakılmasının ardından İstanbul'da saklanmasına yardım ettikleri iddiasıyla 1'i firari 4'ü tutuklu 5 sanığın yargılandığı davada,...
Firari Adil Öksüz - 09.01.2020
ADİL ÖKSÜZ'Ü SAKLADIKLARI İDDİA EDİLEN SANIKLAR HAKİM KARŞISINDA
SANIKLARIN TAHLİYE TALEPLERİ REDDEDİLDİHaber: Özden ATİK - Ruken KADIOĞLU / İstanbul, DHAFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) sözde Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) yapılanmasının en üst düzey sorumlusu olduğu iddia edilen firari Adil Öksüz'ün serbest bırakılmasının ardından İstanbul'da...
Firari Adil Öksüz - 09.01.2020
"FETÖ firarisi Adil Öksüz'ün saklanmasına yardım" davası
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin kilit isimlerinden firari Adil Öksüz'ün serbest bırakılmasının ardından İstanbul'da saklanmasına yardım etikleri iddiasıyla 5 sanığın yargılandığı davada gizli tanık "Aksiyon" dinlenildi.
Firari Adil Öksüz - 09.01.2020
Sakarya'daki FETÖ/PDY davası
Sakarya'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin davada örgütün sözde "TSK imamı" firari Adil Öksüz'ün kayınvalidesi Hatice Yıldırım'ın kardeşi Naciye Alişan'ın yargılanmasına devam edildi.
Firari Adil Öksüz - 09.01.2020
GÜNDEM / 9 Ocak 2020
(Ankara/09.30) 15 Temmuz darbe girişiminin kilit isimlerinden firari Adil Öksüz'ün serbest bırakılmasının ardından İstanbul'da saklanmasına yardım eden örgütün mahrem imamlarının da aralarında bulunduğu 1'i firari 4'ü tutuklu 5 sanığın yargılanmasına İstanbul 36.
Firari Adil Öksüz - 09.01.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 9 Ocak 2020
(Ankara/09.30) 15 Temmuz darbe girişiminin kilit isimlerinden firari Adil Öksüz'ün serbest bırakılmasının ardından İstanbul'da saklanmasına yardım eden örgütün mahrem imamlarının da aralarında bulunduğu 1'i firari 4'ü tutuklu 5 sanığın yargılanmasına İstanbul 36.
Firari Adil Öksüz - 30.12.2019
Başsavcı Kocaman: FETÖ'nün operasyonel gücü kalmadı
FETÖ İLE MÜCADELE Açıklamaların ardından soruları yanıtlayan Kocaman, FETÖ/PDY ile mücadele konusunda iyi bir noktaya geldiklerini belirterek, "Darbeye yönelik davaların bir kısmı sonuçlandı. Örgütü yönelik soruşturmada çok ciddi mesafe kat edildi. Örgütün yüzde yüz temizlendiğini kimse iddia edemez; ancak operasyonel gücü kalmadığını söyleyebiliriz. Bu örgütün ülkeye verdiği zararı hiçbir örgüt vermedi. Ortadan kaldırılmadığı sürece tehdit devam eder. Çok tehlikelidir ve her türlü mücadele devam ediyor. Mücadelede rehavete kapılacak bir örgüt değildir" dedi. Kocaman, firari Adil Öksüz'le ilgili yakalama kararının devam ettiğini, onun dışındaki gelişmelerin bakanlık tarafından takip bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Firari Adil Öksüz Haberleri | Firari Adil Öksüz Kimdir - Haberler - Firari Adil Öksüz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Firari Adil Öksüz kimdir, hayatı ve biyografisi. FETÖ firarisi Adil Öksüz'ün çanta gömdüğü iddia edilen bölgede orman yangını ç
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 19:16:45. #1.14#
title