Firar Dizisi 16. Bölüm Fragmanı - Haberler
Haberi Paylaş

Firar Dizisi 16. Bölüm Fragmanı

Haberler.com - Haberler | Güncel
Firar Dizisi 16. Bölüm Fragmanı

Nadir, Bahar tarafından ihanete uğramanın acısıyla kıvranmaktadır.

Nadir, Bahar tarafından ihanete uğramanın acısıyla kıvranmaktadır. Civan, amacına ulaşmıştır, Nadir''i yakalayıp öldüremese de onu en can alıcı yerinden yaralamıştır. Nadir''in bu ihaneti affetmesi imkansızdır, artık onun için Bahar diye birisi yoktur. Bahar ise Civan''ın tehditlerine boyun eğerek yaptığı bu hatadan dolayı pişmandır. Artık dönüşü olmayan bir yolda yapayalnız ilerlemektir.

Nadir, Civan''ın bu hamlesine cevapsız kalmayacaktır. Bundan sonra her şeyi göze alacaktır. Nadir''in firari hayatında kaçmadığı tek şey vardır, o da Civan''la yüzleşmek.

Öte yandan Bahtiyanların evinde yeni dengeler yerine oturmaya başlar. Asude yılların hıncını Mahur Hanım''dan yavaş yavaş çıkarmaya devam eder. Aziz Ağa''nın zaafını kullanarak sinsi planlarını gerçekleştirmeye başlar.

Cemre ile Semih arasındaki arkadaşlığın aşka dönüştüğünün iyice farkına varan Aziz Ağa, onları evlendirme kararını açıklar. Bütün aile bu karara sevinirken bir tek Civan karşı çıkar.

Nadir için hayat daha da karmaşık hale gelirken Derman Türküevi''nde onu güzel bir sürpriz beklemektedir. Bu zorlu ve acı dolu firari hayatından bir an için uzaklaşır

Gönül ise sonunda İstanbul''a gelebilmiştir. Burada kendine bambaşka bir hayat kurmaya başlarken oğluna kavuşmak için günleri saymaktadır. Onun çaresiz hayatındaki tek umudu oğludur.

Firar dizisinin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri.

Yönetmen: Cemal Şan

Senaryo: Ozan Emre Yurdakul

Oyuncular: Ece Çeşmioğlu, Beyza Şekerci, Haldun Boysan, İsmail Hacıoğlu, Caner Cindoruk

Filmin Türü: Dizi, Drama

Orijinal Adı: Firar

Yapımcı Firma: Koliba Film

Yapım Yılı: 2011

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Dağıtıcı Firma: 0

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Son Dakika Haberleri

Vatandaş "İktidar olamayacaksınız" diye bağırdı, Muharrem İnce'nin cevabı manidar oldu Son Dakika! Müslüme'nin dört kardeşi ve annesi, devlet korumasına alındı Dede Hasan Yağal'ın ifadesi ortaya çıktı! Müslüme'nin boynundaki DNA izi için bakın kendini nasıl savundu Tuğba Ekinci, cinsel içerikli video paylaşarak erkeklere seslendi: Kendinize gelin Müslüme'nin dedesi Hasan Yağal'ın 11 ay önceki Facebook paylaşımı dikkat çekti İstanbul-Antalya uçağında büyük panik! 3 doktor, 30 bin feette can kurtarmak için ter döktü Cristiano Ronaldo'nun soyunma odasındaki olay görüntüleri ortaya çıktı! Bu halini hiç görmemiştiniz Huzurevinde çırılçıplak soyunup yaşlılara kucak dansı yapan kadına büyük tepki yağıyor Günden güne kan kaybediyordu! Suları çekilen barajın altından çok sayıda mezarlık çıktı Bir kere de hayırlı haberle gelin! İstanbul'da taksiciler yüzde 100'e varan zam istedi Emanet yeni fragmanı yayınlandı mı? Emanet 261. bölüm fragmanı yayınlandı! Emanet dizisi son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? 21 Aralık hangi burçtur? 21 Aralık Yay burcu mu Oğlak burcu mu? (Yirmi Bir) 21 Aralık günü doğanların burcu nedir? Yay mı Oğlak mı? Sezen Aksu - Belki De Aşk Lazım Değildir sözleri! 'Belki De Aşk Lazım Değildir' şarkı sözleri nelerdir? Ceg - Gerçekleşebilir sözleri! Gerçekleşebilir şarkı sözleri nelerdir? Gamzedeyim Deva Bulmam şarkı sözleri! Gamzedeyim Deva Bulmam dinle! Gamzedeyim şarkı sözü!
title