Final Yolu

54'üncü Eurovision Şarkı Yarışması'nda Ülkemizi "Düm Tek Tek" Şarkısıyla Temsil Edecek Olan Hadise, İlk Sınavını Bugün Veriyor.....

Final Yolu
12.05.2009 10:00 | Son Güncelleme: 12.05.2009 10:00

54'ÜNCÜ EUROVİSİON ŞARKI YARIŞMASI'NDA ÜLKEMİZİ "DÜM TEK TEK" ŞARKISIYLA TEMSİL EDECEK OLAN HADİSE, İLK SINAVINI BUGÜN VERİYOR.....

Genç şarkıcı, bu akşamki yarı finalde büyük günün provasını yapacak.

9'uncu sırada yarışacak

16 Mayıs'ta Rusya'nın başkenti Moskova'da yapılacak Eurovision şarkı Yarışması'nın ilk yarı finali bu akşam gerçekleşecek. Bu yarışmada Türkiye'yi "Düm Tek Tek" (Crazy For You) şarkısıyla temsil edecek olan Hadise de ilk yarı finalde kendini gösterecek adaylar arasında... Büyük finale kalabilmek için yarışacak olan şarkıcı, 9'uncu sırada sahne alacak.

Türkiye favoriler arasında

18 ülkenin yarışacağı ilk yarı finali Natalia Vodyanova ve Andrey Malakhov sunacak. Ve ilk yarı finalden 10 şarkı büyük finale çıkmaya hak kazanacak. Ancak Hadise'nin içi rahat... Çünkü hem kendisine ve şarkısına güveniyor, hem de gelen haberler gayet olumlu... Bahis sitelerine göre Türkiye, Norveç ve Yunanistan ile birlikte favori gösteriliyor.

HADİSE İLE İLGİLİ DİĞER HABERLER

Kaynak: Gecce

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title