Film İlgi Görmedi!
Haberler » Magazin » Haber

Film İlgi Görmedi!

Kadri'nin Götürdüğü Yere Git Filmi Beklenilen İlgiyi Görmedi.

Film İlgi Görmedi!

KADRİ'NİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE GİT FİLMİ BEKLENİLEN İLGİYİ GÖRMEDİ.

Genel olarak otelde geçen filmin, yapılan onca reklamın ardından, diğer ortalama komedi filmlerinden bir farkı olmadığının anlaşılması hayal kırıklığı yarattı. Şafak Sezer'in her filmde yaptığı klasik roller, Alp Kırşan'ın saç stiline kadar Jim Carrey'in kopyası haline getirilmesi, filmle ilgili beklentileri boşa çıkardı..

Özellikle son dönemde vizyona giren, AROG, Muro ve Recep İvedik 2 gibi komedi filmlerinin arasında Kadri'nin Götürdüğü Yere Git filmi sinemaseverleri ilgisini çekmedi, farklılık yaratamadı; kısaca film gişe yapmadı.

Geçtiğimiz hafta izlenen filmler arasında bir çok yabancı yapımın gerisinde kalan Kadri'nin Götürdüğü Yere Git filmi, izlenme oranı olarak bir diğer Türk yapımı olan Güz Sancısı'nın çok gerilerinde kaldı. Yine son hafta yurtdışı prodüksiyonu olan animasyon Despero filmi de Kadri'nin Götürdüğü Yere Git filmini geride bıraktı. Yani yetişkinler gibi çocuklar da Kadri'nin Götürdüğü Yere Git filmine gitmediler.

Sinemaseverler tarafından tercih edilmeyen filmin zarar ettiği ve gişe kurbanı filmler arasında şimdiden yerini aldığı belirtiliyor..