FİLİZ KERESTECİOĞLU DEMİR HABERLERİ

FİLİZ KERESTECİOĞLU DEMİR HABERLERİ

Filiz Kerestecioğlu Demir haber, Filiz Kerestecioğlu Demir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Filiz Kerestecioğlu Demir

Filiz Kerestecioğlu Demir

Doğum Yeri Kocaeli / Türkiye
Doğum Tarihi 31.1.1961 - ...

Filiz Kerestecioğlu Demir Kimdir ?

Filiz Kerestecioğlu Demir (d. 31 Ocak 1961, Gölcük) Türk hukukçu ve feminist siyasetçi. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 1984 yılında mezun olmuştur. 1987'de serbest avukat olarak çalışmaya başlamıştır. 1991-92 yıllarında İsviçre'de Nokta Dergisi'nin temsilciliğinde çalışmış ve bu süreçte İsviçre'de Türkçe ve İngilizce dil öğretmenliği de yapmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Filiz Kerestecioğlu Demir - 16.7.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu: Başkan AK Parti Edirne milletvekili Fatma Aksal, Başkanvekili AK Parti Kayseri milletvekili Hülya Nergis, Başkanvekili CHP Eskişehir milletvekili Jale Nur Süllü, Sözcü AK Parti İstanbul milletvekili Tülay Kaynarca, Katip HDP Ankara milletvekili Filiz Kerestecioğlu Demir.
Filiz Kerestecioğlu Demir - 31.10.2019
TBMM kararları Resmi Gazete'de
ABD Temsilciler Meclisinin kararlarının "kınanması, reddedilmesi ve yok hükmünde sayılması"na ilişkin TBMM Başkanlığının Meclis Genel Kurulunda kabul edilen kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
Filiz Kerestecioğlu Demir - 22.10.2019
TBMM Genel Kurulu
Daha sonra yapılan oylamada belirlenen komisyon üyeleri şu isimlerden oluştu: AK Parti: Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Bursa Milletvekili Osman Mesten, Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya ve Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, CHP: Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Giresun Milletvekili Necati Tığlı ve İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, HDP: Ankara Milletvekili Filiz Kerestecioğlu Demir, MHP: Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, İYİ Parti: İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu.
Filiz Kerestecioğlu Demir - 1.9.2019
"1 Eylül Dünya Barış Günü"
Etkinliğe, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, HDP Grup Başkanvekili Filiz Kerestecioğlu Demir ve HDP Mardin Milletvekili Mithat Sancar'ın yanı sıra KESK, DİSK, Halkevleri, Türkiye İşçi Partisi (TİP), Ankara Tabip Odası ile diğer bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Filiz Kerestecioğlu Demir - 31.3.2019
Ankara'nın Çankaya İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, CHP Adayı Alper...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Taşdelen 308 bin 576, AK Parti adayı Amber Türkmen 94 bin 446, HDP adayı Filiz Kerestecioğlu Demir 6 bin 620 oy aldı.
Filiz Kerestecioğlu Demir - 9.1.2019
Ekonomi Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif Genel Kurulda
Meclis Başkanvekili Levent Gök, HDP Ankara Milletvekili Filiz Kerestecioğlu Demir ile HDP Ağrı Milletvekili Abdullah Koç'a, basın açıklaması yaparken, polisler tarafından müdahale edilmesinin takipçisi olacağını belirterek, "Milletvekillerimizin hiçbirinin böyle bir olayla...
Filiz Kerestecioğlu Demir - 16.10.2018
Türk Askerinin Lübnan'daki Görev Süresi Uzatılıyor
HDP Grubu adına konuşan Ankara Milletvekili Filiz Kerestecioğlu Demir, Meclis kürsüsünde konuşan kişiye müdahale edilmemesi gerektiğini söyledi.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Filiz Kerestecioğlu Demir Haberleri | Filiz Kerestecioğlu Demir Kimdir - Haberler - Filiz Kerestecioğlu Demir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Filiz Kerestecioğlu Demir kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri | TBMM Komisyonlarda görev dağılımları be
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 15:24:42. #1.15#
title