FİLİZ AKIN HABERLERİ

Filiz Akın haber, Filiz Akın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Filiz Akın - 11.5.2012
Carrefour'lar Ünlü Anneleri Agırlıyor
İlk kitabı "Sinema Benim Aşkım"ı önümüzdeki günlerde yayımlayacak olan sinemanın sultanı Türkan Şoray, Anneler Günü için 12 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00'te CarrefourSA Ümraniye'de, 13 Mayıs Pazar günü de saat 15.00'te Carrefour Bursa'da hayranlarıyla buluşacak. Sinema ve tiyatro dünyasının sevilen oyuncusu Ceyda Düvenci, 12 Mayıs Cumartesi günü 15:00-16:00 saatleri arasında Carrefour İçerenköy'de düzenlenecek imza etkinliğinde hayranlarının sorularını yanıtlayacak.Carrefour Ankara Alışveriş Merkezi Anneler Günü'nde Türk Sineması'nın efsane oyuncularından Filiz Akın'la, 70'li yıllarda "Yumurcak" filmleriyle ünlenen oğlu İlker İnanoğlu'nu ağırlayacak.
Filiz Akın - 8.5.2012
17'nci Sadri Alışık Ödülleri Verildi
Sinema ve tiyatro dallarında tek ödül veren 'Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleriönin bu yıl 17'inci gerçekleşti.
Filiz Akın - 8.5.2012
"17. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri" Sahiplerini Buldu
Türkiye'de sinema ve tiyatro dallarında tek ödül veren "Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri"nin bu yıl 17.'si gerçekleşti.
Filiz Akın - 8.5.2012
Dadaş Film Festivali Hazırlıkları Tamamlandı
Geçtiğimiz yıl Cüneyt Arkın ve Filiz Akın'a Türk sinemasına yaptığı hizmetlerden dolayı onur ödülü veren Dadaş Film Festivali'nin bu yıl onur konuğu Türk sinemasının usta ismi Kadir İnanır olacak.
Filiz Akın - 8.5.2012
17'inci Sadri Alışık Ödülleri Verildi
SİNEMA SEÇİCİ KURUL: ATİLLA DORSAY(Jüri Başkanı), Burak Göral, Çolpan İlhan, Fehmi Yaşar, Ömür Gedik, Yavuz Bingöl, Filiz Akın.
Filiz Akın - 8.5.2012
17. Sadri Alışık Ödülleri Sahiplerini Buldu
"17.Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri" sahiplerini buldu.
Filiz Akın - 23.3.2012
O Çiziyor Yardımcısı Dikiyor
Yeşilçam'ın en şık kadınları arasında yer alan usta oyuncu Filiz Akın, yıllardır kendi tasarladığı kıyafetleri giyiyor.
Filiz Akın - 23.3.2012
Ben Çiziyorum Evdeki Yardımcım Benim İçin Dikiyor
Yeşilçam'ın en şık kadınları arasında yer alan usta oyuncu Filiz Akın, yıllardır kendi tasarladığı kıyafetleri giyiyor.
Filiz Akın - 21.3.2012
"Aldatıldıysam Ne Olmuş!"
"TAPILACAK KADINLARDIK" Bizler tapılacak kadınlardık. Hülya Koçyiğit; Kerime Nadir romanlarının masum, zayıf, narin kadınıydı. Filiz Akın; çıtı pıtı, kolejli, zengin kızı.
Filiz Akın - 20.3.2012
"Gurbet Kuşları" Yeniden
Halit Refiğ'in yönettiği ve oyuncuları arasında; Cüneyt Arkın, Filiz Akın, Özden Çelik, Pervin Par, Tanju Gürsu ve Sevda Ferdağ gibi Türk sinemasının usta isimlerinin bulunduğu "Gurbet Kuşları", Türk sinemasının klasikleri arasında yer alıyor.
Filiz Akın - 20.3.2012
"Gurbet Kuşları" 48 Yıl Sonra Yeniden İzleyiciyle Buluşacak
Halit Refiğ'in yönettiği ve oyuncuları arasında Cüneyt Arkın, Filiz Akın, Özden Çelik, Pervin Par, Tanju Gürsu ve Sevda Ferdağ gibi Türk sinemasının usta oyuncularının bulunduğu "Gurbet Kuşları", Türk sinemasının klasikleri arasında yer alıyor.
Filiz Akın - 19.3.2012
Demet Akbağ ile Komedi Tadında Söyleşi
Söyleşide, Türk Tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdırmış olan sanatçı Demet Akbağ, tiyatroya merakını ve geçmişini şöyle anlattı : "Radyo tiyatrosu döneminin çocuğuyum. Bu sevdanın içine düşmemin sebebi sinema meraklısı babaannemdir. Babaannem bayramlarda, anneme kardeşimi ve beni bahane edip, bizi alıp sinemaya götürürdü. Ben gittiğimiz filmlerden etkilenip eve gelince, Cüneyt Arkın, Filiz Akın, Türkan Şoray olurdum.
Filiz Akın - 15.3.2012
"Sinemanın Devleri"ni Kaçırmayın
Bu ayki Sinematek gösterimleri 23 Mart'ta "Gurbet Kuşları" isimli Türk filmiyle sona eriyor. 1964 yapımı filmi, 2009 yılında kaybettiğimiz sinemamızın ustalarından Halit Refiğ yönetiyor. Antalya Film Festivali'nda "En iyi film", "En İyi Yönetmen" ödüllerini kazanan filmde Tanju Gürsu, Filiz Akın, Cüneyt Arkın, Önder Somer gibi önemli isimleri yer alıyor.
Filiz Akın - 15.3.2012
Sinematek Gösterimlerinde Son İki Hafta
Bu ayki Sinematek gösterimleri 23 Mart'ta "Gurbet Kuşları" isimli Türk filmiyle sona eriyor. 1964 yapımı filmi, 2009 yılında kaybettiğimiz sinemamızın ustalarından Halit Refiğ yönetiyor. Antalya Film Festivali'nde "En iyi film", "En İyi Yönetmen" ödüllerini kazanan filmde Tanju Gürsu, Filiz Akın, Cüneyt Arkın, Önder Somer gibi önemli isimleri yer alıyor.
Filiz Akın - 29.2.2012
Büyükşehir'in Sinematek Gösterimi Devam Ediyor
Başta Cannes Film Festivali olmak üzere pek çok festivalden ödül kazanan "Cabiria'nın Geceleri", 1958 yılında "En iyi yabancı film Oscarı"nı kazanmıştı. 16 Mart Cuma akşamı "Başarının Tatlı Kokusu (Sweet Smell of Success)" isimli ABD filmi beyaz perdeye yansıyacak. Burt Lancaster, Tony Curtis, Susan Harrison gibi isimlerin rol aldığı 1957 yapımı filmin yönetmeni Alexander Mackendrick. 23 Mart Cuma akşamı Sinematek gösterimleri "Gurbet Kuşları" isimli Türk filmiyle sona eriyor. 1964 yapımı filmi, 2009 yılında kaybettiğimiz sinemamızın ustalarından Halit Refiğ yönetiyor. Antalya Film Festivali'nda "En iyi film", "En İyi Yönetmen" ödüllerini kazanan filmde Tanju Gürsu, Filiz Akın, Cüneyt Arkın, Önder Somer gibi önemli isimleri yer alıyor.
Filiz Akın - 28.2.2012
Halit Refiğ ile Fellini İzmir'de Buluşuyor
23 Mart Cuma akşamı Sinematek gösterimleri "Gurbet Kuşları" isimli Türk filmiyle sona eriyor. 1964 yapımı filmi, 2009 yılında kaybettiğimiz sinemamızın ustalarından Halit Refiğ yönetiyor. Antalya Film Festivali'nda "En iyi film", "En İyi Yönetmen" ödüllerini kazanan filmde Tanju Gürsu, Filiz Akın, Cüneyt Arkın, Önder Somer gibi önemli isimleri yer alıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Filiz Akın Haberleri | Filiz Akın Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Filiz Akın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Filiz Akın kimdir, hayatı ve biyografisi. Uluslararası Bodrum Bale Festivali.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 14:22:55. #1.15#
title