Filenin Sultanları'nın Bileği Bükülmüyor

Türkiye A Milli Bayan Voleybol Takımı, 2008 Pekin Olimpiyat Oyunları Bayanlar Voleybol Avrupa Kıtası Ön Elemeleri'nin Üçüncü Maçında, İspanya'yı 3-0 Yenerek, Grubunda Namağlup Liderliğini Sürdürdü.

Filenin Sultanları'nın Bileği Bükülmüyor

Türkiye A Milli Bayan Voleybol Takımı, 2008 Pekin Olimpiyat Oyunları Bayanlar Voleybol Avrupa Kıtası Ön Elemeleri'nin üçüncü maçında, İspanya'yı 3-0 yenerek, grubunda namağlup liderliğini sürdürdü.

Bu galibiyetle ön elemeleri geçme yolunda büyük bir avantaj yakalayan Filenin Sultanları'na, son maçta karşılaşacağı Avusturya'dan tek set alması yeterli olacak. Türkiye A Milli Bayan Voleybol Takımı Sorumlusu Cengiz Göllü, üçüncü maçlarından da galibiyetle ayrılmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "İlk iki maçımıza oranla bugün çok iyi bir maç çıkardık. Böylesine genç bir ekiple böyle maçlar oynayabilmek çok önemli. Ön elemelerden birinci çıkmayı hemen hemen garantiledik. Pazar günü Avusturya

engelini de kayıpsız geçerek, Almanya'da oynanacak eleme maçlarının biletini cebimize koymak istiyoruz" dedi.

Ay-yıldızlı voleybolcular Esra ve Neriman, üçüncü maçlarından da 3-0 galip ayrılmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, Avusturya maçını da kazanarak ön eleme maçlarını kayıpsız geçmek istediklerini söyledi.

(EKO-MFS-OK-S)

Kaynak: İHA